PDA

צפייה בגרסה מלאה : ערב טוב חברים אני חדש פה

asafg
01-05-09, 01:04
סוף סף יש לי את ההזדמנות להגשים את החלום ולקנות ג'יפ ואין מאושר ממני בעולם!

שתי ג'יפים עומדים על הפרק מבחינתי האחד ניסן טראנו דיזל 03 והשיני הוא טרופר שחשוב לציין שאת שתיהם אני רוצה מהסוג הארוך ואוטומטיים.
הרכב יישמש כרכב ראשי בבית כרגע , סוג השימוש הוא יום יומי כולל יציאות מהעיר והחשוב מכל טיולים עם המשפחה עם רכב אמין וחזק.
סוג השטח שהג'יפ אמור לנסוע בו הוא לא שטח קשה כגון סלעים ומדרגות אקסטרים אלא שבילים של החברה להגנת הטבע .
הסכום שמוקצב לקניית הג'יפ הוא 70000+,- .
שאלתי היא האם זה יהיה צעד נכון ללכת על שתי הגיפים ( טראנו , טרופר ) או ללכת על משהוא אחר.
מעבר לטיולי שבת וחופשים עם המשפחה אני צריך רכב שהוא אמין מהסיבה שזה יהיה רכב ראשי בבית שאמור לשרת את כולם ולא רק את שגעונותיי.
תודה על התשובות ( ומצטער אם שאלותיי מטומטמות אני רק מתחיל בכל העניין ).:confused:

שוב תודה אסף

sgill
01-05-09, 09:44
הנושא נידון פה הרבה מאוד.

אני מציע שתעשה חיפוש ותחזור עם שאלות ספציפיות.

יש גם פורום יעודי של טרופרים אבל שם כנראה שלא יהיו אוביטיביים.

nirs
01-05-09, 10:38
הנושא נידון פה הרבה מאוד.
אני מציע שתעשה חיפוש ותחזור עם שאלות ספציפיות.
יש גם פורום יעודי של טרופרים אבל שם כנראה שלא יהיו אוביטיביים.

נכון שהנושא נדון לא אחת, אבל כך גם 80% מהנושאים האחרים...

הייתי נזהר מאוד מהטרופרים עם מנוע דיזל (סובלים ממחלה ידועה).
לגבי הטראנו האם מדובר על 2.7L או 3L?

asafg
01-05-09, 11:04
נכון שהנושא נדון לא אחת, אבל כך גם 80% מהנושאים האחרים...

הייתי נזהר מאוד מהטרופרים עם מנוע דיזל (סובלים ממחלה ידועה).
לגבי הטראנו האם מדובר על 2.7L או 3L?

היי קודם תודה על התשובות .
אם אפשר תשלח אליי את הטלפון שלך אתקשר אלייך יש לי שאלות ואני עדיין לא מבין כלום בנושא זה יעזור לי מאוד. ( אני אפילו לא יודע מה לשאול ).

תודה רבה אסף:)

sgill
01-05-09, 11:12
אסף,

בדיוק מהסיבה הזאת הצעתי לך לעשות חיפוש ולקרוא קצת שרשורים קודמים בנושא.

זה יתך לך רקע ויכוון אותך בדיוק מה לשאול.

לדוגמא, הדבר הראשון שהית נתקל בו הוא בעיית ראש המנוע ברכבי הדיזל של הטרופר משנים מסוימות, שאגב היבואן פתר אותה ב95% מהרכבים לפחות (גם את זה היית מוצא בשירשורים)

הרי חלק מהשיקולים כבר הכנסת כשהחלטת על 2 הרכבים האלה ולא דיסקברי, סופה או גראנד ויטארה.

ש01
03-05-09, 15:35
אסף,
לדרכי קק"ל, וגם שבילי טיול רכים בדרום, נסה פורסטר או B4 אאוטבק - יעשו עבודה נהדרת בשבילים בלי לוותר על נוחיות ובטיחות של רכב ראשי במשפחה (ובכביש אפילו יהיו מהנים יותר מרוב הרכבים המשפחתיים).

samsian
07-05-09, 15:17
הי אסף
אני פתחתי שרשור זהה לפני כחודש
מהניסיון ומהתגובות שהיו בוא אני יכול לומר לך
1) יכול להיות שתמצא טרופר נהדרת רק תבדוק טוב שאת כל הטיפוילים היא עברה רק במוסך מורשה דבר יעלול לעזור לך גם אם תקנה רכב שנת 2002
אני אישית ירדתי מהרכב בגלל בעיות אמינות קשות ואל אף שהרוב ניפתרים עם עזרה של היבואן
אם בא לך תכנס לאתר של "איסוזו טרופר ישראל" רק בעלי טרופרים

2) לגבי הניסן , הניסן הוא אחד הרכבים היותר טובים לאנשים מתחילים כמונו הוא פחות מסובך (גם קצת פחות מפנק) אך רכב אמין מאוד וזול יחסי לאחזקה

3) אם אתה לא נעול על הרכבים הנל אני ממליץ לך לבדוק גם את הטויוטה פרדו
רכב מדהים נוח וחזק
טוב אני מקוה שעזרתי במשהו אגב אני עדיין מחפש טרנו או פרדו צריך הרבה סבלנות

ב ה צ ל ח ה !!!

-->