PDA

צפייה בגרסה מלאה : CompeGPS

udi500
09-05-09, 17:47
ראיתי תצוגת תכלית מדהימה של התוכנה CompeGPS - ניווט לשטח.http://http://guygps.blogspot.com/
כוללת מפות ברזולוציה שלדעתי שאר התוכנות בשוק עדיין לא הגיעו (הגדלה על המסך לרמת 1:5,000 ללא ירידה ברמת הרזולוציה), מפות בהירות ונוחות לקריאה, נותנת אפשרויות עריכת תפריטים המוצגים על המסך בזמן הניווט, סופרפוזיציה של תצ"א על גבי מפה ברמת שקיפות שניתן לבחור, בין השאר מותאמת לטאבלט פי.סי. - תפריטים המותאמים להקשה ביד על המסך, בקיצור: פשוט מדהים שלא להזכיר מודולים נוספים המתאימים לשייט, תעופה וכד'.
מאחר ולא ראיתי אחרי שעתיים של תצוגת ניווט (בהן התוכנה עבדה מעולה) בעיות, מחפש בעלי ניסיון שהפעילו את התוכנה ויכולים לתת עליה חוו"ד.
תודה
אודי

udi500
15-05-09, 14:58
תודה לכל הפונים - לאחר חקירה בדיקה והשוואות רכשתי את התוכנה COMPEGPS במודול שרץ על הטאבלט - מאד מרוצה מהתוצאה. האפשרות לערוך את התפריטים יחד עם המפות ברזולוציה מעולה ובהירות מדהימה עושים את העבודה ומספקים את הסחורה.
חייב לציין את התמיכה והיחס הטוב של המפיץ בארץ וכן את התמיכה הטכנית הסבלנית של היצרן לשאלות של מתחילים.
מי שרוצה - מוזמן להתרשם.
אודי
052-5565715

erezgur
19-05-09, 16:58
צריך גם לציין שכיום ניתן לרכוש מפה 1:50K טופוגרפית "לבנה" (ללא סימון שבילים) (וגם מפת תיור 1:250K) מאתר החברה, כלומר לקבל תוכנה הכוללת מפה !

זו גם כנראה הדוגמא היחידה בה ניתן לרכוש מפה 1:50K של ישראל באתר חברה בינלאומית...

ע"פ גיא גרינוולד ועדויות משתמשים (מרוצים) - איכות הסריקה מדהימה (נפח קובץ המפה כ- 1GB). עובדה זו ממצבת את התוכנה כאחד הפתרונות המעניינים לניווט שטח בארץ.

ארז

itayt
21-05-09, 10:35
לא ראיתי שיש שם אפשרות למפת סימון שבילים, אני טועה ?

גימל4
22-05-09, 00:36
תשובות והבהרות...
נתחיל בזה שאני נציג החברה בישראל וגם עשיתי את כל ההתאמות לישראל (התוכנות מכירות את הגריד הישראלי הישן והחדש, הן עובדות גם בעברית, יש מפות ישראליות עבור התוכנה ועוד...).

לחברה יש מוצרים מגוונים לניווט (ג'יפים, אופניים, טיסה...) ואני התחלתי את הפרוייקט כמטייל (מדריך טיולי אופניים) שחיפש פתרונות לעצמו (בהכירי את הטכנולוגיה לא הסתפקתי ביכולות הקיימות - אני משתמש בתוכנות ומכשירי ניווט כבר עשרים וחמש שנים, ואף עסקתי בפיתוח תוכנות מבוססות מפה כעשר שנים).

מידע על המוצרים השונים, מפות חינמיות להורדה, מפות לקניה ועוד אפשר לראות באתר שלי http://www.compegps.co.il
את התוכנות והמפות ניתן לקנות כרגע רק באמצעות האינטרנט - משלמים, מורידים את התוכנות והמפות, ומתקינים במחשב/בפוקט.

לגבי המפות (המפות מתאימות לכל מוצרי החברה - PC, פוקט, טאבלט...)
חבילת המפות החדשה כוללת 3 מפות:
- 1:250K להתמצאות כללית
- 1:50K ברזולוציה של 2 מטר לפיקסל (מאפשר זום עד 1:5K) - מפות של המרכז למיפוי ישראל מעודכנות מ 2009 (כרגע ללא סימון שבילים - המפות הללו יתווספו בקרוב).
- מפת תלת מימד של כל הארץ המאפשרת ניווט ותכנון תלת מימדי עם כל מפה שיש לכם.

גיא גרינוולד
[email protected]

itayt
22-05-09, 09:44
גיא שלום.
קודם כל, התקנתי את התוכנה, אכן מעניין מאוד, תמיכה טובה בעברית והכל נראה לא רק (לא עובד מושלם עם חלונות 7 אבל כנראה שאי אפשר לבוא בטענות לזה).
מנסיון עבר, אני מנווט עם destinator 3 כבר הרבה זמן, ניסיתי תוכנות אחרות אבל בסופו של יום, מה שתמיד היה חסר ולא הסכמתי לעבוד בלעדיו, זה סימוני שבילים, יכול להיות שזה רק אני, אבל זה לדעתי חובה בייחוד שמנווטים ויש איתך עוד אנשים שעובדים בתוכנות אחרות שבהם יש סימוני שבילים - צריך אחידות.
אשמח להתעדכן לכשיהיו מפות שבילים ולרכוש את התוכנה.
יישר כח.

erezgur
23-05-09, 00:08
גיא שלום.
אני מנווט עם destinator 3 כבר הרבה זמן
אני מניח שהכוונה Naviguide 3 ...

itayt
23-05-09, 21:01
אני מניח שהכוונה Naviguide 3 ...

מן הסתם נויגייד, טעות שלי.

udi500
23-05-09, 21:46
מסכים שנח יותר לעקוב אחר ציר עם סימון שבילים אבל האיכות והרזולוציה של מפות COMPE נותנות יתרון אדיר על פני כל מפה אחרת עם סימון שבילים אבל שאיננה ברורה ובהירה כמו אלו של COMPEGPS.
מעבר למפות יש את מימשק המשתמש המקצועי והידידותי ביותר שאני מכיר כיום לניווט (אצלי בטאבלט זה יתרון אדיר).

asafk
24-05-09, 00:23
זה עובד על מיו 520 (מעניין אותי) ? מכשירי ניווט יעודיים אחרים (מעניין אחרים) ? איך זה מתבצע בפועל - אני מעתיק את התכנה על כרטיס ודוחף אותו לחור שבמכשיר, או שצריך להתקין ולריב עם הקושחה של המכשיר?
הייתי בדרך להזמין עמוד ענן (סקופ - אני מתכוון לראשונה בחיי להשתמש מדי פעם במפה נעה על מסך בנוסף לנייר) ואולי זו אפשרות יותר טובה.

אסף.

גימל4
24-05-09, 01:58
זה עובד על מיו 520 (מעניין אותי) ? מכשירי ניווט יעודיים אחרים (מעניין אחרים) ? איך זה מתבצע בפועל - אני מעתיק את התכנה על כרטיס ודוחף אותו לחור שבמכשיר, או שצריך להתקין ולריב עם הקושחה של המכשיר?
אסף.

אתה מוריד את התוכנה (גירסת נסיון) מאתר החברה, מתקין ובודק האם היא נוחה ומתאימה לך.
התוכנה לפוקט מתאימה גם ל Win CE אז יש סיכוי לא רע שהיא תתאים למכשירי ניווט שונים.
יש שתי ורסיות להורדה עבור פוקט (תבחר מה שמתאים לך):
1. גירסת התקנה - מחברים את המכשיר ל PC ומתקינים מ ה PC.
2. גירסת העתק/הדבק - אתה מעתיק את הקבצים לכרטיס הזכרון (ללא התקנה).

הורדת התוכנות כולל הסברי התקנה ניתן למצוא בקישור (http://www.compegps.com/?lang=0en&opcion=3)

erezgur
24-05-09, 13:04
הערה כללית לגבי התקנת תוכנות ניווט שונות על השימוש על PND/PNA (מכשירי ניווט יעודיים, עם מערכת הפעלה "סגורה"- Win CE) כמו למשל MIO c520:

לגבי מכשירים אלו, שמראש יועדו להיות מערכות ניווט ללא אפשרויות "משחק" שונות כמו במחשבי כף יד "פתוחים", צריך להבין שהנושא עשוי להיות מעט יותר מורכב והתהליך למעשה מורכב משני חלקים:

א. "פתיחת" המכשיר כך שאפשר יהיה להתקין עליו תוכנות שונות ממה שהותקן ע"י היצרן/ספק - תהליך זה, בדומה לפתיחת מכשיר סלולר (sim free) לשימוש ע"י ספקים שונים, הוא תהליך חוקי, אולם יצרנים שונים יכולים למנוע אחריות אם יתברר להם שנעשה שימוש שכזה. תהליך ה"פתיחה" הוא שונה מדגם לדגם ומחייב היכרות והבנה טכנית בנושא. לחלק מהמכשירים ניתן למצוא הסבר מפורט ברשת לביצוע הפתיחה. ישנם מכשירים מסויימים המגיעים כבר "פתוחים" אבל אני לא מכיר כאן כללים...

ב. מציאת גרסה מתאימה של התוכנה המבוקשת למכשיר הנתון. תנאי הכרחי הינו גרסה של התוכנה שתעבוד על Win CE (למעשה, על הגרסה המתאימה של מערכת ההפעלה) ובנוסף - לעיתים יידרשו התאמות של מאפייני התצוגה (רזולוציית מסך, למשל) וכו' .

וכעת יותר ספציפית לשאלתך לגבי C520 - למכשיר פופולרי זה יש הסברים מפורטים לתהליך הפתיחה, הוא עובד מצויין עם תוכנת ה- mio-pocket שלמעשה כמעט והופכת אותו למחשב כף יד - פרטים והתרשמות באתר gpspassion (http://www.gpspassion.com/FORUMSEN/topic.asp?TOPIC_ID=109690) - מומלץ בחום לעיין ולהתרשם מעושר האפשרויות.
לקומפה יש גרסה המתאימה מצויין למערכת ההפעלה WinCE ולגמרי במקרה אני מחזיק מכשיר PDA של חבר עם twonav העובדת עליו מצויין.

לכן, אם אתה מוכן לתהליך שציינתי - סביר להניח שהתוכנה תעבוד מצויין על המכשיר שלך...

בהצלחה,
ארז

-->