PDA

צפייה בגרסה מלאה : דליפת דלק בקרבורטור BBD

אמנון
09-05-09, 22:10
בעיה מוזרה קצת;

יש לי דליפת דלק משונה מהציר המרכזי של הקרב'. הדליפה גורמת לתערובת עשירה מדיי והמנוע נכבה בסרק.
מכיוון שאני מניח כי הציר המרכזי לא אמור להיות אטום, אני מסיק שכמות דלק רבה מדיי מגיעה לשם ובמקום לעבור לסעפת היא יוצאת החוצה דרך הציר.

לראשונה כשהבעיה צצה, הידקתי את ארבעת הברגים שמחברים את הקרב' לסעפת והיא נפתרה.
אתמול בנסיעה שגרתית הדליפה חזרה. פירקתי את הקרב' והחלפתי אטמים בין הסעפת לקרב' (2 במספר), השאר נראה טוב. עדיין יש דליפה.

כמובן שהדלק דולף משם רק כשאני מנסה להניע ובשניות שאחרי הנסיון. הדליפה לא ממשיכה אחרי כן. לא כל הדלק דולף, נשארת כמות מסויימת בתא המצופים.

למישהו יש רעיון?

six 4 life
09-05-09, 22:18
מחלה ידועה בקרבורטור הזה ובקרבורטורים בכללי היא ההתפתחות של החופש המדובר בציר
לא, הוא לא אמור להיות, ונוזל לך דלק משם בגלל שנוצר חופש משחיקה של שנים.

את החופש אתה פותר ע"י יצור של 2 בוקסות שימלאו את המרווח שנוצר בין הציר לבסיס הקרב'.
הכי טוב זה לקדוח מידה טיפה יותר גדולה מהחור שיש כרגע בקרב' על מנת לקבל חור עגול לצורך מידה והתאמה מלאה, ולאחר מכן לייצר בוקסה במידה שתמלא את החלל בין הציר המרכזי לגוף. הציר לא נשחק, בסיס הקרבורטור כן.

בהצלחה.

אמנון
09-05-09, 22:51
ארז, אתה בטוח שזו הבעיה? מוזר לי שהיא התחילה ככה פתאום.

החופש שם גם לא מרגיש גדול מידיי, וגם אם כן, בטוח שהציר הזה אמור להיות אטום?
כי מבחינה הנדסית, אין שם כלום שאמור לשמור על אטימות חוץ מאולי אפיצות בין הציר לגוף, מה שלא נראה לי הגיוני.

עוד דעות?

ערן המסוקס
10-05-09, 01:40
מפלס דלק בקרבורטור גבוה מידי.

או שהחלפת משאבת דלק לחדשה בעלת ספיקה ולחץ גדולים יותר, או שהמצופים יצאו מכוון, או שהמחט (שסתום כניסת הדלק בקרבורטור) פגומה. עודף דלק בתא המצוף גורם לדליפת דלק מהציר.

-->