PDA

צפייה בגרסה מלאה : יש לי בעיה עם רתכת תלת פאזית

שיצו
14-05-09, 20:46
אני לא יודע בידיוק עם זה המקום הנכון עם לא אני ישמח עם מישהו יוכל להכווין אותי איפה כן.
בכול מיקרה יש לי רתכת תלת פאזית שיש לה כבל מתח כניסה של חד פאזית אבל עם חוטים עבים מאוד(נירא לי שצריך להיתחבר לשקע כוח של חד פאזי) בכול מקרה מי שהביא לי אותה אמר לי שהיא גם חד וגם תלת פזית אבל החוטים של התלת מנותקים ומישום מה אני לא מבין איך הם צריכים להיתחבר בגדול יש שם 4 סלילים שמשניים מהם יוצאים 4חוטים מיסליל אחד שני חוטים לארדום ומהשני שני חוטים לידית ויש עוד שני סלילים שמאחד מהם יוצא 4 חוטים ומהשני שלושה חוטים והחוט של המתח כניסה של אחד פאזי מיתחבר מיתחבר ככה ארקה לגוף, פאזה לחוט שיוצא מהסליל שיוצא ממנו 3 חוטים, ואפס(N) מיתחבר לחוט מהסליל שיוצא ממנו 4 חוטים.
לצערי אין שום סכימה או מדבקה אחרת על הגוף חוץ מקדימה שיש שם חור שמישני הצדדים שלו יש שני מדבקות אחת של 230 והשני 400 מישהו אמר לי שכנראה יש שם חיבור כוכב משולש או משהו כזה אבל לא ידע להסביר לי בידיוק איך לחבר את זה עם מישהו יוכל לעזור לי בזה אני ישמח.
עם תמונה תעזור תגידו ואני יעלה בתודה אדיר

איציק - 4X6ZH
14-05-09, 21:00
פעם פעם היו רתכות כאלה שעבדו על 3 פזות אבל למעשה זה היה 2 פזות
והשנאי היה מקבל רק שני חוטים ( שניים מתוך השלוש ) .
מה שסיפק לשנאי 380-400 וולט . ( לכן כתוב לך 400 וולט )

בחיבור 3 פזות ואפס אתה מקבל 220 וולט בין פזה לאפס
ו 380 וולט בין שני פזות .

בנוסף שנאי לא צריך או לא יכול להתחבר ל 3 פזות ... הוא לא בדיוק הסתדר עם זה.
אבל הוא מסתדר טוב מאד עם 2 פזות שמחוברות ישירות לסליל הראשוני של השנאי . בחיבור משולש .

לדעתי כדאי לך למצוא חשמלאי מהדור הישן הוא יסתדר עם חיבור כזה .

איציק

שיצו
14-05-09, 21:54
סבבה אני יחפש אחד כזה
אה והרתכת עובדת עם אני מחבר אותה לחשמל עם המתח כניסה של החד פאזי אפשר לעבוד איתה כך או שלא?

-->