PDA

צפייה בגרסה מלאה : איבדתי מפתחות בנחל דרגה תחתון

ערן המסוקס
16-05-09, 18:01
שלום לכולם. ביום שישי האחרון 15-5-09 עשיתי את המסלול של נחל דרגה תחתון, וכנראה שבשלב מסויים של המסלול נפל לי מהתיק צרור מפתחות של האוטו. סיטרואן C4, מנוילן בתוך שקית סנדוויץ' קטנה.

אם מישהו עבר שם בשבת או בשישי אחרי ומצא את הצרור, או יעבור שם, אודה מאוד.

שיחזור מפתח כזה הוא עניין לא זול, יחד עם שיחזור שאר המפתחות על הצרור.

תודה.

eran4x4
16-05-09, 20:31
שלום לכולם. ביום שישי האחרון 15-5-09 עשיתי את המסלול של נחל דרגה תחתון, וכנראה שבשלב מסויים של המסלול נפל לי מהתיק צרור מפתחות של האוטו. סיטרואן C4, מנוילן בתוך שקית סנדוויץ' קטנה.

אם מישהו עבר שם בשבת או בשישי אחרי ומצא את הצרור, או יעבור שם, אודה מאוד.

שיחזור מפתח כזה הוא עניין לא זול, יחד עם שיחזור שאר המפתחות על הצרור.

תודה.

איזה קטע ענק!

ערן - תקשר אלי - מצאנו את המפתחות הבוקר
הם מחכים לך באזור הנחל - פרטים בטלפון

050-7955798

ערן המסוקס
17-05-09, 11:52
היום בבוקר נסעתי למחסום במצוקי דרגות, ואכן צרור המפתחות חיכה לי שם בנחת יחד עם החיילים.

קטע ענק באמת!! תודה רבה רבה! :D

גיא
18-05-09, 08:39
מגניב !

הקטעים היפים של החיים :-)

eran4x4
18-05-09, 10:11
שמח לקרוא שהמפתחות אצלך!

אכו סגירת מעגל יפה....

דרך אגב - המפתחות היו בין החלוקים שמעל \ ליפני הגב הראשון - זה שמעליו יש את הבולדר היפה..

http://lh6.ggpht.com/_LUS4GM9ZwJk/Sg_dviZsGsI/AAAAAAAAE6c/Etvtj4dLEA0/s400/IMG_3000.jpg

אני מגיע הביתה וחושב באיזה אתרים אני הולך לפרסם על מציאת המפתחות - כל מיני פורומים של טיולים ואתרים לחיפוש ומציאת אבדות ומספר דקות אחרי שאני מתישב על המחשב אני רואה את ההודעה של ערן...

דרור הראל
18-05-09, 16:44
קטע יפה,גם אזרחות טובה-כל הכבוד לערן.

פעם בטיול בנח"ל עמוד,איבדנו כובע(פשוט עם סמל של גדוד המילואים),לא יחסנו חשיבות ושכחנו מכך,לאחר שבוע,אני מקבל טלפון מבחור ישיבה שטייל בנח"ל,ולא נח עד שמצא את הבעלים והגדיל לעשות ושלח בדואר את הכובע.
אצל בחור הישיבה היקר זוהי מצווה. ערן הוא פשוט איש טוב,ועל זה נכתב השיר האלמותי "אנשים טובים באמצע הדרך".

דרור הראל

-->