PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלות מנוע

Urip123
17-05-09, 01:27
שלום יש לי סמוראי 88 והחלפתי בו מנוע עכשיו.
יש לי שתי שאלות:
1. האם אמור להיות כיסוי לגלגל התנופה של המנוע או שאמורה להיות אפשרות לראות אותו כשנכנסים מתחת לרכב?
2. הוספתי תוסף דלק כמו זה של דלק הזהוב רק מתוצרת גרמנית, יש לי עשן לבן בכמויות של מיסוך כשאני נוסע בירידה בלי גז (רק בלימת מנוע) יש קשר לתוסף או שכדאי לי להתחיל לדאוג?
תודה

צביקה קרבורטור
17-05-09, 08:38
שלום יש לי סמוראי 88 והחלפתי בו מנוע עכשיו.
יש לי שתי שאלות:
1. האם אמור להיות כיסוי לגלגל התנופה של המנוע או שאמורה להיות אפשרות לראות אותו כשנכנסים מתחת לרכב?
2. הוספתי תוסף דלק כמו זה של דלק הזהוב רק מתוצרת גרמנית, יש לי עשן לבן בכמויות של מיסוך כשאני נוסע בירידה בלי גז (רק בלימת מנוע) יש קשר לתוסף או שכדאי לי להתחיל לדאוג?
תודה

שלום רב !
צור קשר עם איתי שביצע אוברול בעצמו לסמוראי, ותשאל אותו בקשר למכסה המגן על גלגל התנופה.
האם החלפת מנוע מפירוק, סכוי סביר שבעיית העשן הסמיך, נקורה בגומיות שסתומים יבשות.
תת הלחץ הזק בירידה, ללא לחיצה על דוושת התאוצה, גורם ליניקת שמן מהמובילי השסתומים, לעבר תא השריפה, שם השמן נשרף, ונפלט בצורת מסך עשן לבן דרך צינור הפליטה החוצה.
מה צמיגות השמן שאתה משתמש, מומלץ שמן בצמיגות 20/50.
תוסף הדלק, מיותר, בכל מקרה ואין לו קשר לעשן, אך הוא עלול לגרום לך, לסתימות דלק.
בברכה
צביקה

GodsFather
17-05-09, 09:03
החלפת מנוע וישר זרקת לתוכו תוסף ? למה ?

לגבי גלגל התנופה , יש כיסוי פח לחלק החשוף שנמצא בתחתית ויש גם פקק קטן לפינה העליונה

אפשר לנסוע גם כשהחלק חשוף , אין עם זה בעיה ואפשר גם לייצר כזה, זה לא מסובך. (או לקנות ממכשילי תנועה / אתרים בחו"ל)

Urip123
17-05-09, 18:22
תודה רבה, אני מקווה שהטעות של לשים תוסף לא תזיק.
בכל מקרה אעקוב אחר צריכת השמן והעישון ואם בשבוע הקרוב זה לא יעלם אחליף את הגומיות של המחזירי שמן...

itay
17-05-09, 18:54
תודה רבה, אני מקווה שהטעות של לשים תוסף לא תזיק.
בכל מקרה אעקוב אחר צריכת השמן והעישון ואם בשבוע הקרוב זה לא יעלם אחליף את הגומיות של המחזירי שמן...

לא מחזירי שמן, גומיות שסתומים.

איתי.

-->