PDA

צפייה בגרסה מלאה : בנוגע למחירי הסופה

BUCH
04-06-04, 18:02
אני מעוניין לקנות גיפ סופה אבל אני לא מבין את המחירים.
ביצחק לוי סופה עד שנת 95 היא פחות מ30 אלף שח וכשאני מברר בקשר לרכבים חלקם באותו מצב בדיוק ואחד דורש מ10 אלף מעל המחירון ואחר דורש מחירון
אז תגידו לי בבקשה האם השוק של הסופות זה בית זונות או שסתם חלק מהם גנבים
כי בלי מחירון נורמלי ומוסכם כל אחד מבקש כמה שבא לו ומי שתמים וקצת ירוק בתחום יכול ליפול קורבן לשוק המוזר הזה

אז בבקשה לכל המבינים מבינכם תנו דעתכם על מצב השוק של סופות ואם אתם בעלי אחת בכמה הייתם דורשים אם הייתם מוכירם ובכמה הייתם מסכימים לקנות לו חיפשתם אחת

Bulldog
04-06-04, 22:05
כמו שכבר ענו לך, לוי יצחק הוא אפילו לא בגדר המלצה.
כך לדוגמא את אחת הסופות שמפורסמות פה בלוח, קרא את רשימת התוספות שלה ותבין מה ההשקעה שיש ברכב ולמה המחיר עולה.
יש דברים שמשלמים עליהם, יש דברים שלא נהוג לשלם עליהם. אבל בגדול, יש תמיד איך לשפוך הרבה כסף על רכבים כאלה.

asafk
04-06-04, 23:35
ביצחק לוי סופה עד שנת 95 היא פחות מ30 אלף שח
תקנה מיצחק לוי ... :twisted:

אסף.

ניר ל
06-06-04, 10:26
30 אלף זה אכן מחיר סביר לסופה סטנדרטית לחלוטין סביב שנת 95. זה מחיר יחסית זול, אתה לא משיג כלים יפאנים במחיר כזה. תוסיף לזה מחירי תוספות מיוחדות (נעילות,יחסי העברה,מתלים משופרים,ג'אנטים וצמיגים וכו' וכו') ואתה מתרחק מהמחירון במהירות.
ממה שידוע לי לפחות שוק הסופות הוא בזבל ובמחיר 30K אתה משיג יופי של סופה משופרת, אז אין לי מושג איפה אתה מחפש ולמה אתה מתלונן.

נמרוד
06-06-04, 20:41
אני מעוניין לקנות גיפ סופה אבל אני לא מבין את המחירים.
ביצחק לוי סופה עד שנת 95 היא פחות מ30 אלף שח וכשאני מברר בקשר לרכבים חלקם באותו מצב בדיוק ואחד דורש מ10 אלף מעל המחירון ואחר דורש מחירון
אז תגידו לי בבקשה האם השוק של הסופות זה בית זונות או שסתם חלק מהם גנבים
כי בלי מחירון נורמלי ומוסכם כל אחד מבקש כמה שבא לו ומי שתמים וקצת ירוק בתחום יכול ליפול קורבן לשוק המוזר הזה

אז בבקשה לכל המבינים מבינכם תנו דעתכם על מצב השוק של סופות ואם אתם בעלי אחת בכמה הייתם דורשים אם הייתם מוכירם ובכמה הייתם מסכימים לקנות לו חיפשתם אחת

כן, בית זונות. לא מוצא חן בעיניך? אל תקנה ג'יפ. לך תקנה משהו עם מחירון, מיצובישי לנסר אולי?

עצבנת אותי קלות, וזה קשה - קבל ח"ש :evil:

-->