PDA

צפייה בגרסה מלאה : דרופ קיט לסרן חי??

Zambia-protocol
19-05-09, 21:24
יש כזה דבר? מישהו מכיר, שמע, עשה. אני ישמח לקבל מידע.
תודה מראש לכל המגיבים.

kobiarava
19-05-09, 23:20
חבר, דרופ קיט זה רק בסרן חי...:confused:

Zambia-protocol
20-05-09, 01:19
אז אולי אני התבלבלתי קצת בהבנה:oops: עם עלים זה סרן חי וספירלות?? מה זה?
בקיצור אני מנסה להבין איך יראה סרן חי בסרן אחורי של סיקס או טנדר. כל מה שראיתי עד היום היו על לנדקרוזרים חדשים יחסית וטרופרים.

איש
20-05-09, 01:53
אני יודע שבקרוב כל הפורום הולך להתנפל עליך לקרוא את הfaq או לפורום מתחילים ולהתחיל ללמוד מושגים בנושא ,
אבל הסבר קטן . סרן צף או חי = צינור גדול שמחבר שני גלגלי באמצע יש לו ביצה עם דיפרנצייל אינו מחובר למרכב/שילדה רק ע"י מערכת המתלים יכול להיות גם בקפיצי עלים וגם בספירלים אין קשר .

סרן שטבע : סרן יותר עדין . בעל מהלך מתלה נפרד בכל גלגל , משמע כל גלגל מחובר לשלדה בצורה עצמאית .

דרופ קיט = קונוס בסוף הקפיץ הספירלי אשר נותן לו מעשה אפשרות להתנתק לגמרי מהשלדה. (לא קיים בקפיצי עלים)

ריוולייר : כמו דרופ קיט לקפיצי עלים מערכת קפיצית אשר מותקנת בקצה של העלה , ומאפשרת פתיחה מוגדלת של מהלך המתלה .

נ.ב אם יש קפיצי עלים יש סרן חי .
אם אתה רוצה להשוות רד מתחת קיה ספורטז או טרופר , מאחורה סרן חי מקדימה זה מתלים נפרדים.

Zambia-protocol
20-05-09, 03:44
אני יודע שבקרוב כל הפורום הולך להתנפל עליך לקרוא את הfaq או לפורום מתחילים ולהתחיל ללמוד מושגים בנושא ,
אבל הסבר קטן . סרן צף או חי = צינור גדול שמחבר שני גלגלי באמצע יש לו ביצה עם דיפרנצייל אינו מחובר למרכב/שילדה רק ע"י מערכת המתלים יכול להיות גם בקפיצי עלים וגם בספירלים אין קשר .

סרן שטבע : סרן יותר עדין . בעל מהלך מתלה נפרד בכל גלגל , משמע כל גלגל מחובר לשלדה בצורה עצמאית .

דרופ קיט = קונוס בסוף הקפיץ הספירלי אשר נותן לו מעשה אפשרות להתנתק לגמרי מהשלדה. (לא קיים בקפיצי עלים)

ריוולייר : כמו דרופ קיט לקפיצי עלים מערכת קפיצית אשר מותקנת בקצה של העלה , ומאפשרת פתיחה מוגדלת של מהלך המתלה .

נ.ב אם יש קפיצי עלים יש סרן חי .
אם אתה רוצה להשוות רד מתחת קיה ספורטז או טרופר , מאחורה סרן חי מקדימה זה מתלים נפרדים.
תודה.
אפשר לקבל קצת פרטים תמונות שם באנגלית. על הריוולייר??

tzagi
20-05-09, 04:51
http://shop.ebay.com/items/_W0QQ_nkwZrevolverQ20shacklesQQ_armrsZ1Q Q_fromZR40QQ_mdoZ

kobiarava
20-05-09, 08:29
תיקון קטן במינוחים-סרן צף אינו שם נרדף לסרן חי, לא ניכנס להגדרות של מה ומי אבל סרנים חיים בג'יפים יכולים להיות צפים או חצי צפים. לכן, אם כך, ההיפך מסרן חי לא יהיה סרן שטבע (מן הסתם), אלא מתלה נפרד, או בקיצור- סרן חי הוא סרן מניע, שבנוי במבנה קשיח אחד מגלגל לגלגל.

קובי

asafk
20-05-09, 08:32
אני זה שישלח אתכם לעשות חיפוש.
על:
סרן חי
סרן צף
דרופ-קיט
ריבולבר

ואז תבינו לבד למה נעלתי את הדיון המיותר הזה.

אסף.

-->