PDA

צפייה בגרסה מלאה : מגירת כלי עבודה משלימה למגירות ''רכסים''.

רכס חיים
20-05-09, 11:24
לכל הג'יפאים עם מערכת מגירות של חברתנו ,ניתנת האפשרות להוסיף בתוך המגירות הקבועות ברכב - מגירה נמוכה של 45 מ''מ לכלי עבודה כגון מפתחות,מברגים וכו',שזה הפיתוח המשלים האחרון של חברתנו.

המגירה החדשה מנצלת את הגובה העליון והריק בדרך כלל, לאיחסון כלי העבודה והיא נפתחת יחד עם המגירות הגדולות.

היות ואורכה רק 380 מ''מ, ניתן להזיח אותה לאחור בכדי להגיע למוצרים שמתחתיה.

זמן התקנה - רבע שעה למגירה.

מחיר ליחידה - -.180 ש''ח.

מועד תחילת האספקה - תחילת החודש הבא.

הכמות בשלב זה מוגבלת ל-30 מגירות.

ההרשמה כאן.

putzman
20-05-09, 20:19
יש דבר כזה מערכת מגירות שמתאימה לסמוראי??

רכס חיים
20-05-09, 21:09
וודאי. תשאל את אמיר, יש לו מערכת.

itay
20-05-09, 21:30
וודאי. תשאל את אמיר, יש לו מערכת.

לאמיר יש קצת יותר מקום מאחורה בשונה מרוב הסמוראים, מה שהופך את כל העסק לקל יותר(מבחינת התאמה).
מעניין לראות איך תנצלו את המקום שכן נשאר בסמוראים בצורתם הסטנדרטית בצורה יעילה עם זיווד כמו שלכם.

איתי.

רכס חיים
20-05-09, 21:44
מה האורך שיש לך בין הדלת למושב האחורי. אורך תא המטען.

אם זה 40 ס''מ ומעלה - יש לנו פתרון.

itay
20-05-09, 21:46

אני מעריך שבלחץ 30 ס"מ - לפנים הרכב מהדלת האחורית.

putzman
20-05-09, 22:15
חחחח אצלי אם יש יותר מ-10 אני יהיה בשוק... טוב אני יוצא לבדוק...

אז ככה: המשענת האחורית שלי היא כמובן בשיפוע קל אחורה אז בחלק התחתון יש בערך 28 ס"מ ובחלק העליון בערך 14

GodsFather
20-05-09, 22:40

חיים, למי ששומר על המושב האחורי יש מקום רק לארגז צר מאד וגבוה, מה שלא מאפשר הרבה אכסון ומצריך הרבה אילתור. אצלי אין מושב אחורי ומכאן שמערכת הזיווד שלך עונה על כל הצרכים שלי או במילים אחרות - משובחת!

מאידך, יש הרבה אנשים שמנצלים את איזור כנפי הרכב האחוריות כמקום לאכסון ואולי שם רכסים יוכלו לסייע. וכן האפשרות למערכת קצת יותר קטנה מאצלי בעלת אפשרות שליפה מהירה וריתוק לרכב (כדי שלא יעופו הארגזים על הנוסעים) , גם כן תעזור.

כשאני אקפוץ אלייך (אני מקווה בשבוע הבא, נדבר טלפונית), אדגים לך את הסוגיה ונראה איך תוכל לסייע בתכנון זיוודי לחברי מועדון סוזוקי, שמקום פנוי הוא החסרון היחיד ברכבם.

לגבי ההצעה שלך לתוספת תיבת הכלים - אני מעוניין, אם כי הייתי שמח לראות בעין דוגמא כדי לא להטריח אותך בהכנות. אם אתה רוצה/יכול להביא דוגמא כזו לביתך ושאקפוץ אלייך לראות (ואולי גם לצלם לחברי הפורום? ) לפני שאני מגיע למפעל , אני אשמח עוד יותר.

אני אעלה עד סוף השבוע, לפורום סוזוקי, תמונות של המערכת שבנית אצלי על מנת שאנשים שכן רוצים לוותר על מערכת הישיבה האחורית יוכלו להבין כמה מקום נפתח בפניהם. פעולה שהייתי צריך לעשות כבר ביום ההרכבה אך נמנעתי ממנה מטעמי פרטיות.

להשתמע.

putzman
20-05-09, 22:45
חיים, למי ששומר על המושב האחורי יש מקום רק לארגז צר מאד וגבוה, מה שלא מאפשר הרבה אכסון ומצריך הרבה אילתור. אצלי אין מושב אחורי ומכאן שמערכת הזיווד שלך עונה על כל הצרכים שלי או במילים אחרות - משובחת!

מאידך, יש הרבה אנשים שמנצלים את איזור כנפי הרכב האחוריות כמקום לאכסון ואולי שם רכסים יוכלו לסייע. וכן האפשרות למערכת קצת יותר קטנה מאצלי בעלת אפשרות שליפה מהירה וריתוק לרכב (כדי שלא יעופו הארגזים על הנוסעים) , גם כן תעזור.
נשמע גאוני... אני בעד הרעיון, מקווה לראות איך זה מתפתח.

כשאני אקפוץ אלייך (אני מקווה בשבוע הבא, נדבר טלפונית), אדגים לך את הסוגיה ונראה איך תוכל לסייע בתכנון זיוודי לחברי מועדון סוזוקי, שמקום פנוי הוא החסרון היחיד ברכבם. חחחחחח כל כך נכון!!!!

לגבי ההצעה שלך לתוספת תיבת הכלים - אני מעוניין, אם כי הייתי שמח לראות בעין דוגמא כדי לא להטריח אותך בהכנות. אם אתה רוצה/יכול להביא דוגמא כזו לביתך ושאקפוץ אלייך לראות (ואולי גם לצלם לחברי הפורום? ) לפני שאני מגיע למפעל , אני אשמח עוד יותר.

אני אעלה עד סוף השבוע, לפורום סוזוקי, תמונות של המערכת שבנית אצלי על מנת שאנשים שכן רוצים לוותר על מערכת הישיבה האחורית יוכלו להבין כמה מקום נפתח בפניהם. פעולה שהייתי צריך לעשות כבר ביום ההרכבה אך נמנעתי ממנה מטעמי פרטיות.

להשתמע.

אמוץ

רכס חיים
20-05-09, 23:01
במידות שנשאר לכם בתא המטען אפשר להכין מגירה אחת עבור מברשת שיניים..........

GodsFather
20-05-09, 23:05

תתפלא, אבל לא עד כדי כך לחוץ, הכל עניין של תכנון נכון וניצול כל האויר הפנוי.

וכמו שאמרתי , הפתרון הוא בכנפיים , ממש כמו אצל נשים.

תחשוב גם על העניין של ה"נייד ומרותק".

אמיר

itay
20-05-09, 23:15

אבל זאת תיהיה המברשת שיניים היחידה בעולם (יש מצב לדחוף גם משחת שיניים? לא כיף לצחצח על ריק....) שתיהיה מוגנת בכלוב אלומיניום עם חיפוי של בירצ' ימי..:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

בומס הקופץ
21-05-09, 00:27
בתור אחד עם הספסל המקורי של סמוריא קצר, אני יכול לאמר שהיות ויש רק 2 רגליים קטנות בצדדים יש מרווח מתחת לספסל שהוא קשה לניצול בלי מערכת מגירות. אני מניח שאם אני חותך חלק מהריפוד ומושיב אנשים על טיפת ריפוד עם בירץ' ימי אפשר לקבל שם עומק 60 סנטימטר כולל המרווח שבין הספסל לדלת האחורית. הבעיה היא הגובה שקצת משתנה ונע בין 5 סנטימטרים פוטנציאלים אחרי חיתוך בחלק הקדמי של הספסל ל-22 סנטימטרים בחלק האחורי. זה יוצר מין טרפז מעוות, אבל זאת בעיניי נצילות המקום המקסימלית בסמי קצר. אפשר ליצור מערכת משולבת עם המרווח הקטן שיש בין הספסל לדלת אני לא בטוח כמה זה כלכלי. בכל מקרה יש לי כמה תוכניות לכמה תצורות בתוך הסמי (לא ביצעתי בגלל מחסור קטן של זמן) אז מי שמעוניין מוזמן לבוא לקחת ולעשות עם זה משהו.
אמיר.

רכס חיים
21-05-09, 04:48
למה אתם צריכים ספסל אחורי ?

מישהו נורמלי נוסע בסמי עם 4 נוסעים ?

GodsFather
21-05-09, 11:03
א. ענייני רישוי - ברשיון רשום 4 וצריך שיהיה מושב. יש כאלה שלא רוצים להתעסק עם שינויים ברישוי.
ב. כן , יש כאלה שמסיעים 4 אנשים. לא ברור למה, אבל יש כאלה.

בכל מקרה, גם אם בחרו לנסוע עם שניים אבל בלי לוותר סופית על המושב האחורי, אפשר לקפל אותו ואז לשים מערכת זיווד במקום שנוצר - אי לכך צריך מערכת קלה לפירוק וממה שאני מכיר מהמוצרים של רכסים, יש לכם כמה וכמה מערכות מתאימות.

GodsFather
25-06-09, 12:13
יש חדש ?

רכס חיים
25-06-09, 20:48
הזמנת ייצור מלאה נמצאת בייצור. צפי להגעה במחצית השניה של יולי.

ייצור זה לא למי שרגיל לחפוזים......................

רכס חיים
03-07-09, 14:41
לבעלי זיווד ''רכסים'' - מתקבלות הזמנות למגירות מיני בכל המידות על פי רוחב המגירה.

30 ס''מ 36 ס''מ ו-42 ס''מ.

הכמות הראשונית שהוזמנה מוגבלת מטבעה, וכרגע יש בייצור רק 20 מגירות מכל מידה. לכן כל הקודם זוכה.

ההרשמה בשקיפות כאן באתר.

חלק גדול מהכמות תימכר במקביל גם לרכבי עבודה של ציי רכב,ולכן רצוי שהחברים כאן יקבלו ראשונים.

GodsFather
03-07-09, 22:41
כאמור, מזמין יחידה אחת. אשמח אם תוכל להעלות תמונות , לפחות למען שאר הלקוחות אם לא בשבילי :)

רכס חיים
04-07-09, 06:17
יש לי רק את האב-טיפוס שממנו יוצרו לנסיון מספר מגירות שאינן זהות לחלוטין למוצר הסופי.

עם קבלת המוצרים הסידרתיים אנסה להעלות תמונה לאתר.

GodsFather
04-07-09, 12:13
ה"פ :)

רכס חיים
07-08-09, 02:59
לכל בעלי זיווד ''רכסים'' - מגירות מיני בכל המידות מגיעות מהייצור ביום שני,בכמות מוגבלת.

ניתן לתאם רכישות בטלפון 0544354505.

מחיר יחידה לחברי האתר -.180 ש''ח בלבד.

רכס חיים
11-08-09, 18:02
המידות שהגיעו מהייצור הן ברוחב 30 ו-36 ס''מ. מגירות ברוחב 42 יוצרו במידות לא נכונות וניתן יהיה לקבלן רק בעוד כחודש.

הודעה לגביהן תתפרסם כאן.

המגירות שהגיעו ניתנות לאספקה מיידית בתאום טלפוני 0544354505 רכס.

GodsFather
23-08-09, 23:02
רכס, האם מגירת המיני הזו היא המגירה המדוברת בשרשור ?

http://www.jeepolog.com/forums/attachment.php?attachmentid=17744&d=1251049669

אם כן, אשאל - מה מונע מהכלים הדקים ואו הקטנים לצאת ממנה בזמן קפיצה של הרכב, למשל בפס האטה או בנסיעה בשטח, כנ"ל בשפ"צ וכד' ? ממה שאני רואה, יש רווח בין הבירצ' העליון לבין המגירה עצמה, רווח שדרכו יכולים לצאת מפתחות פתוחים, בוקסות וכד'.

תודה,

אמיר

ציקס
23-08-09, 23:31
כמדומני ברגע שהמגירה סגורה ,אז מה שמונע מהכלים ליפול זה התחתית של המגירה שמעליה.
שים לב בתמונה שהשפה העליונה של המגירה ,היא קרובה למסילות של המגירה בעליונה.

רכס חיים
23-08-09, 23:43
בין שפת המגירה לחיפוי העליון יש מרווח של 15 מ''מ בלבד. גם אם הרכב קופץ ,הכלי עולה למעלה ולא לצדדים. ואפילו אם הוא נופל ממגירת המיני ,הוא נוחת למגירה התחתונה שעליה היא רוכבת.

בשלושת החודשים שאני נוסע עם הכלי בשטח לא נשמטו כלים מהמגירה.

הנה הרווחתם הבטחה - מי שיצהיר שנפל לו כלי מהמגירה יזכה בכלי חדש זהה מתנה מהמפעל.

רכס חיים
23-08-09, 23:45
היום הגיעו מגירות מיני 42 ס''מ ,וכעת יש את כל המידות בכמות מוגבלת.

GodsFather
02-10-09, 19:27
הגיע הזמן לעדכן, לאחר מספר שבועות עם התוספת.

על פניו, נראה פטנט נהדר - פרסתי את כלי העבודה, פותח את המגירה הגדולה והנה הם לפניי מונחים ומוכנים לעבודה.

אבל כל זה קורה כשהרכב עומד, הוכן לעבודה, סודר וטופל. מה קורה לאחר נסיעה בשטח ? מה קורה עם קצת זויות ? הנה כמה דברים שקרו אצלי -

1. חלק מכלי העבודה החלו להיערם אחד על השני (מברגים על מברגים, מפתחות פתוחים על אחיהם ויש שהתערבבו, רחמנא ליצלן), ולמה אני מציין את זה ? כי אז נוצר מצב שכשאני רוצה לפתוח את המגירה, המברג שהחליט לבעול את אחותו הרינג-ראצ'ט, בולט כלפי מעלה ונתקע בקנט, מה שגורם למגירה להיתקע ומונע את הפתיחה שלה.

2. המיני-מגירות תוכננו למודלים קצת יותר חדישים מאשר מודל 2008 שלי ולכן הזזת המיני מגירה אינה "חלקה" ואף נתקעת במגרעות מובנות של המערכת הקיימת אצלי, נחשו מה קורה כשהרכב קופץ קצת... נכון! המגירה נתקעת במגרעת ולא יכולה לזוז, ומה זה אומר ? שאני עם חצי מגירה בפנים וחצי בחוץ, נאבק בנסיון למקם אותה מחדש או להשחיל את היד פנימה על מנת להוציא אי אלו כלים.

3. בוקסות כן קופצות מחוץ למגירה, אבל לזה מצאתי פתרון - קופסת פח בגובה הולם.

להלן הצעותי לפתרונות -
1. מכסה למיני מגירה, שימנע בעילת כלי עבודה אחד את רעהו.
2. אפשרות קיבוע של המיני-מגירה, כלומר שאם אני רוצה שהיא תהיה בקדמת המגירה הגדולה, היא שם ואם אני רוצה להזיז אותה, אני לוחץ על כפתור/מזיז בריח/עושה ככה עם האצבע והנעילה משתחררת ומאפשרת הזזת המגירה.

אני פתוח לפתרונות נוספים של רכסים :)

תודה וחג שמח!

jeep.il
02-10-09, 22:50
סתם הצעה חומר למחשבה אולי רצפה מגנטית או ספוג קשיח החתוך לפי הכלי.

ofervan
03-10-09, 14:54
תכניס למגירת המיני סדרן כזה כמו של סכו"ם - והערבוב ייפסק

GodsFather
03-10-09, 15:08
זה לא פתרון רציני, זה פלסטר לקטיעה.

הבעיה העיקרית היא התנועה של המגירה עצמה במהלך הנסיעה, לזה צריך פתרון קצת יותר יצירתי, אולי בריח נוסף על הפנל הקדמי כמו הבריח שמונע מהמגירה הגדולה להיפתח ואולי משהו אחר. בכל מקרה, כאן רכסים צריכים למצוא פתרון שיתאים להם. שינוי מבנה של מוצר ללא תיאום יכול לפגום בו ואו בתכניות שדרוג עתידיות.

זה אולי נשמע מופרך אבל אם כל המערכת הזו מעוצבת על ידי מהנדסים ואנשי מקצוע רציניים אז כך גם הפתרון. לא שמעתם אומר שאני מאוכזב ממשהו, אלא שיש דברים לשיפור ותיקון על מנת שהמוצר יהיה יעיל באופן מוחלט.

לגבי הסדרנים למיניהם - גם כאן, פתרון רציני ולא משהו שאני מוצא בסופר-סל. מה גם שאין לי בעיה עם תזוזה של הכלים אלא רק עם העובדה שאין "גג" למגירה וקורה בדיוק מה שהתרעתי שיקרה, כשרק פתחו את השרשור וחיים אמר שזה לא אמור לקרות.

jeep.il
03-10-09, 21:09
לדעתי וחיים יענה אולי סגירה עליונית כמו של הכספות בבנקים .

GodsFather
03-10-09, 21:17
לדעתי וחיים יענה אולי סגירה עליונית כמו של הכספות בבנקים .

לשם אני חותר, נראה מתי הוא יחליט להגיב.

OFF-RoaD
11-10-09, 00:17
המגירה הקטנה ניתנת לפירוק מהיר מהמגירה הגדולה?
נניח ואני רוצה לפרק אותה ולקחת את כל כלי העבודה למכסה המנוע/מתחת לרכב/לא משנה לאן, זה אפשרי? כי מהתמונה זה נקראה כאילו המסילה תופסת אותה והיא לא מתנתקת...

GodsFather
11-10-09, 10:41
מתפרקת בלי בעיה (שזו גם בעיה, כפי שאני טענתי).

-->