PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחזיר שמן סרן אחוריdana44 סופה 92

דן סופה
04-06-04, 23:25
מעוניין,לקבל מידע על מידות מחזיר שמן ומייסב dana 44סופה 92 מאחר וברצוני לרכוש אצל דן סלע במפרץ חיפה והוא מוכר רק לפי מידה,אשמח גם לקבל המלצה לפירמה מובחרת.
בברכה דן.

דן סופה
07-06-04, 13:35
אני מקווה שהשאלה והבקשה לא מסובכים מידי?
בברכה דן :lol:

חנן א.
07-06-04, 13:54
לא מסובכים. רק כשאני קונה מיסבים כאלה, אני קונה אותם אצל ינוביץ' וכך מקבל את המידה הנכונה, ובנוסף אני מתקין אותם על הרכב, וזורק את הישנים כך שאין ממה לתת לך מידה.

אני מניח שזו הסיבה שגם אחרים לא עונים לך.

חנן א.
07-06-04, 13:55
מה גם שדנה44 על סופה זה סרן נדיר יחסית.
גם לא ברור לי אם הוא זהה לחלוטין ל44 שעל הCJ .

six 4 life
07-06-04, 14:27
או במילים אחרות-

לך או שלח מישהו לינוביץ'
הם הכי טובים במצב שאתה נמצא בו
גם ליעוץ וגם לקניה. בהצלחה.

-ארז 8) -

ניר ל
07-06-04, 15:00
אם אתה גר רחוק אז צלצל אליהם ובקש את המידה,
עוד אפשרות זה לשלוף את הישן ולקפוץ לחנות עם הדוגמה, פירוק ציריה של דנה 44 זה סיפור של רבע שעה.

דן סופה
07-06-04, 18:06
ראשית תודה לכל העונים!
לדעתי הסרן בסופה 92 זהה לדגמים המאוחרים של הcj (עם סרן dana 44) וזה לא שאני נשמע מתעקש אבל לדעתי אצל יבואן גדול זמין וזול אין סיבה לא לקנות.
בברכה דן.

אדי
07-06-04, 18:23
דנה 44 של סופה לא זהה לחלוטין לזה של ה-CJ.

קיד
10-06-04, 12:55
שלב א' הזמן מיסב מינוביץ' ובקש שישלך לך אותו בדואר. בערך 180 ש"ח.
שאר השלבים הם לשימוש ביתי ללא מכבש.
שלב ב' בשקית שתקבל יהיה מיסב חצי לחץ (מיסב גלילים קוני) מחז"ש והתוספת הכי חשובה, טבעת נעילה חדשה למיסב. ללא טבעת נעילה לא יעזור לך מיסב חדש.
שלב ג' פרק גלגל אחורי והורד תוף בלם. הברג את האומים בחזרה על הגוזונים!!!!!!!
שלב ד' דרך החור הקדוח בקצה הצירייה פתח את ברגי הפלטה הטרפזית שמאבטחת את הציר.
משוך את הציר החוצה בכוח.
שלב ה' התנדבותי אם נשארה לך קאפה קונית חיצונית בתוך הסרן ניתן להוציא אותה בשתי דרכים 1 פטיש אינרטי, 2 לרתך תפר קטן 2 ס"מ אורך בתוך הקאפה (זה מכווץ אותה) בשום פנים לא להוצי עם לום. זה פוגע במשטח.
שלב ו' עכשיו הסתכל על הציריה ותבין למה לקנות מינוביץ'. על הציר יהיו מורכבים פלטה טרפזית, מחז"ש מיסב וטבעת קטנה בעלת עובי של 8 עד 10 מ"מ. טבעת זו מחזיקה את המיסב במקומו. בקיט מיסב חשד תיהיה גם טבעת חדשה!
שלב ז' קדח חור 8 מ"מ בדיסקית עצמה (בניצב לציר) לאחר קידוח החור שחרר את הדיסקית עם אזמל. זהירות על הציר.
הרכב מחז"ש ומיסב חדשים.
שלב ח' השג, גנוב, קנה פלטה חשמלית לבישול. שים עליה את נדיסקית והפעל את הפלטה.
כאשר הדיסקית חמה בערך MEDUIM WELL אחוז אותה בזהירות בעזרת פלייר סטנדרטי, הכנס אותה על הציר. בעזרת פטיש ודורן קבע אותה למקומה.
כאשר הדיסקית תתקרר לא תוכל להזיזה ממקומה, אז תכין את הכל מראש.
בברכה

חנן א.
10-06-04, 13:06
קיד, קבל ח"ח על התגובה.
שתי הערות:
א. בפעם הבאה תגובה חשובה כזו כדאי לערוך ככתבונת ולשים בפורום כותבים. תגובה כמו ששמת בפורום אחר מפורום כותבים יורדת תוך זמן קצר למעמקי הפורום ונעלמת. חבל.
ב. יש כבר משהו בסגנון, לא שמזיק שיש תיאור נוסף, בשיטות טיפה שונות:
http://www.jeepolog.com/j6tips_rear_wheel_bearings.htm

קיד
10-06-04, 13:13
תודה חנן.
מסיבה שלא ידועה לי ההסבר הטכני הישן שפירסמתם לא עולה. במידה והיה עולה, הייתי יכול רק להצביע על טבעת האטחה. אם כך בזמנכם החופשי ניתן לבדוק את תקינות הארכיון.
מעבר לכך בשמחה אעזור בפרסום הוראות טכניות יש לי את הסבלנות והזמן לכך.
בברכה,
קיד

חנן א.
10-06-04, 13:18
יש שם תקלה מוכרת. אם תיכנס פנימה ותלחץ על CTL A , כלומר SELECT ALL , כל הכיתוב ייצבע בכחול ותוכל לראות מה כתוב.

-->