PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה בהכנת רשימת קניות לפני התקנת נעילות

Hitrick
23-05-09, 22:25
אני רוצה לקפוץ לינוביץ (הבנתי שזה המקור הכי טוב ) כדי לקנות כל מה שצריך .

אני מדבר על נעילה אוטומטית קדימה ואחורה לדנה 44 + 30

מה כדאי להחליף על הדרך - כמו מחזירי שמן \ סתמים \ גומיות \ וכו.
אני לא מדבר על מה חובה אלה גם על מה רצוי .

האם משהו יכול לעזור לי ולהכין רשימת קניות . ז"א אם לא ברמה של מקטים אז לפחות משהו שיבינו אותי בחנות החלפים (אני גר בנהריה וזה חבל יהיה לנסוע בשביל איזו גומיה באמצע העבודה) .

גם אם לא אתקין לבד - אני רוצה שכל זה יוחלף בכל מקרה

הבנתי שכדאי לשים שמן דפרנציאל מיוחד כאשר יש נעילות - סינטטי או משהו . מה מומלץ באמת ?

נב: קיבלתי אתמול את ה no-slip מארה"ב :P :lol:

תודה רבה
קלמן

נמרוד
23-05-09, 22:52
בדיפרנציאל דנה 30 קדמי - תחליף את מחזירי השמן שנמצאים משני צידי הדיפרנציאל, אם כבר אתה מוציא אותו. הנוכחיים שלך כמעט בטוח נוזלים... וגם החדשים שתשים יתחילו לנזול, בעוד כמה חודשים-שנה-שנתיים. חשוב בעיקר אם הרכב שלך יראה מים עמוקים.

בסרן האחורי - אתה יכול להחליף את מחזירי השמן, שנמצאים בקצה החיצוני של הסרן, כשאתה שולף את הצירייה. למרות שהם הרבה יותר אמידים מהקדמיים ובדרך כלל לא עושים בעיות. מיסבי גלגל לא הייתי מחליף אם אין בעיות. העבודה של התקנת נעילה ממש לא קשה, בסופה הן הסרן האחורי והן הקדמי קלים לפירוק. פירוק והרכבת הציריות זה עבודה של לא יותר משעה לכל סרן, זה לא עבודה כל כך מסובכת שעושים פעם בכמה שנים אז משתלם על הדרך להחליף הכל.

סופת המדבר
24-05-09, 08:15
אם כבר מדברים על מחזירי שמן..
אפשר להחליף את המחזיר שמן האחורי בלי להוציא את המייסב מהצירייה?

כי אז בויטרה שהיתה לי אז המיסב היה נעול עם בוקסה ברזל הבלחץ
שההיתי חייב לחתוך אותה בשביל להחליף מיסב\מחזיר שמן
ואז לקנות חדשה לחמם אותה שתיהיה אדומה ולהכניס אותה בלחץ

eran4x4
24-05-09, 09:03
אם כבר מדברים על מחזירי שמן..
אפשר להחליף את המחזיר שמן האחורי בלי להוציא את המייסב מהצירייה?

בכלי הרכב שאני מכיר \ זובר - אתה צריך להתעסק עם הטבעת רק להחלפת מיסב...

הציריה נשלפת עם המיסב מתוך הסרן - מחזיר השמן יושב על הסרן...

Hitrick
24-05-09, 13:44
בדיפרנציאל דנה 30 קדמי - תחליף את מחזירי השמן שנמצאים משני צידי הדיפרנציאל, אם כבר אתה מוציא אותו. הנוכחיים שלך כמעט בטוח נוזלים... וגם החדשים שתשים יתחילו לנזול, בעוד כמה חודשים-שנה-שנתיים. חשוב בעיקר אם הרכב שלך יראה מים עמוקים.

בסרן האחורי - אתה יכול להחליף את מחזירי השמן, שנמצאים בקצה החיצוני של הסרן, כשאתה שולף את הצירייה. למרות שהם הרבה יותר אמידים מהקדמיים ובדרך כלל לא עושים בעיות. מיסבי גלגל לא הייתי מחליף אם אין בעיות. העבודה של התקנת נעילה ממש לא קשה, בסופה הן הסרן האחורי והן הקדמי קלים לפירוק. פירוק והרכבת הציריות זה עבודה של לא יותר משעה לכל סרן, זה לא עבודה כל כך מסובכת שעושים פעם בכמה שנים אז משתלם על הדרך להחליף הכל.

תודה רבה אקנה את כל אלו
יש לך במקרה איזה לינק לשירטוט או תוכל בבקשה לתאר בשביל מתחיל כמוני איפה נמצאים מחזירי השמן "בקצה החיצוני של הסרן" - אתה מתכוון באזור הגלגלים ?

kobiarava
24-05-09, 14:00
אל תשכח את אטם מכסי הדיפרנציאלים. אמנם רבים מוותרים עליהם ומשתמשים ב-RTV כזה או אחר, אבל רק עם אטם איכותי אתה יכול גם לפתוח אם יש תקלה (נניח, בשטח...) וגם לסגור חזרה.
לגבי שמן-שמן תמסורות רגיל לחלוטין, 80W90, אין כל צורך בשמן סינטטי אבל כמה שהשמן יהיה יותר איכותי- הסרן שלך יודה לך על כך.
דבר אחרון-לגבי שרטוטים, פיצוצים והוראות עבודה, מומלץ בחום להוריד את ספר הטיפולים הצבאי המצויין שמופיע בספריית האתר, להדפיס ולכרוך, ויש לך את כל הידע שאי פעם תצטרך (ואתה תצטרך;)). גם היום, אחרי שלא נשאר כמעט בורג בסופה שלא פתחתי, סגרתי והידקתי למומנט המתאים, אני טורח לפתוח ולעיין בו כמעט לפני כל עבודה שאני מבצע על הג'יפ, קטנה או גדולה.

בהצלחה-קובי

Hitrick
25-05-09, 10:58
תודה רבה

אני מוריד ומדפיס אותו עוד היום

-->