PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיה שניה-נשם-ניבה

ehorev
26-05-09, 19:50
הנשם שלי לא מחובר לקרבורטור

הכל טוב ויפה אתמול התחיל לצאת עשן לבן חזק מאד מהנשם
ברמה שכל מי שעוקף אותי בחיפה מצפצפ לי

הלכתי למוסך או אומר לי תחליף מנוע !!!!

יש פתרון יותר זול ?

למה זה קרה רק עכשיו ,חודש אחרי שקניתי את האוטו
הרכב קיים 16 שנה פתאום צריך מנוע חדש?

איזה טעות היתה לקנות את האוטו הזה סססע*****ק

ehorev
26-05-09, 20:06
הלכתי לצלם
הינה תמונות

היום עשיתי עשן בעליה של פרויד מי שמכיר כמו רכבת

http://up64.siz.co.il/img1/jo4dznezqhtw.jpg (http://up64.siz.co.il/up1/jo4dznezqhtw.jpg)

lior_b.s
26-05-09, 20:13
תחליף את המוסך...
איזה בדיקה בדיוק הוא עשה לפני שאמר לך להחליף מנוע???
גם הניבה שלי הייתה מעשנת שקניתי וגם לי אמרו הלך מנוע....אחרי 11+ שנים ו-350000 ק"מ..הוא עדיין עובד..

ehorev
26-05-09, 21:11
כן אבל יוצא עשן!!!!!

איך אתה חי עם העשן הזה?

ד ו ר ו ן
26-05-09, 21:22
כן אבל יוצא עשן!!!!!

איך אתה חי עם העשן הזה?
חשבת על לחבר את הצינור בחזרה לאן שהוא צריך להיות מחובר?

ehorev
26-05-09, 21:28
כן חשבתי
אבל זה מכבה לי את האוטו (רק שהאוטו עומד)
בנסיעה זה בסדר

כשהנשם מחובר לקרבורטור הוא מתחמם מאד

צביקה קרבורטור
26-05-09, 22:45
כן חשבתי
אבל זה מכבה לי את האוטו (רק שהאוטו עומד)
בנסיעה זה בסדר

כשהנשם מחובר לקרבורטור הוא מתחמם מאד

שלום רב !
במידה וצינור הנשם , כאשר הוא מחובר לבית מסנן האוויר, גורם לכבוי המנוע, הדבר מעיד על כך,
שצינור הנשם סתום, ו/או קיימת בריחת לחץ משמעותית, מטבעות הדחיסה והשמן, לעוקת השמן, והלחץ משתחרר מכל פתח אפשרי, הדבר ניכר בעיקר מבריחת לחץ ועשן סמיך מצינור הנשם, נזילות והזעות שמן מאטם מכסה שסתומים, ממדיד שמן, ממכסה מלוי שמן, ומאטם אגן השמן.
עשן לבן נפלט מצינור הפליטה, מעיד על חדירת שמן לתא השריפה, ופליטתו מצינור הפליטה , בתור עשן לבן וסמיך.
פתרון זמני ומיידי: החלפת מסנן שמן, ושמן מינרלי בצמיגות 20/50, או 40, באיכות טובה ולא זבל הנמכר ברשתות עשה זו בעצמך.
פירוק בית הנשם, וניקויו מבוצה, הכנסת רשת לצינור הנשם, למניעת מעבר חלקיקי בוצה לעבר בית מסנן האוויר.
יש לבדוק אפשרות נוספת, לחשד של מעבר דלק לשמן, דרך דיאפרגמה קרועה במשאבת הדלק, במידה והיא מכנית ולא חשמלית, במקרה כזה מפלס השמן יעלה בצורה משמעותית, השמן יהפוך לדליל כמים, תצרוכת הדלק תעלה בצורה משמעותית, לחץ השמן ירד, ונורת לחץ השמן, תהבהב או תדלק קבוע בסרק, דבר היעיד על לחץ שמן נמוך ומסוכן למנוע.
יש לקחת אפשרות תאורתית, שבמידה וקנית את הרכב לא מזמן, יש חשד שהוכנס למנוע שמן "דבש", על מנת להסמיך את השמן, למנוע עשן יתר, וזאת לתקופה קצרה, עד שהשפעתו של תוסף השמן, נמוג, ומתחילה תופעת הלוואי של עשן יתר, וכל התופעות שהזכרתי.
קח את דבריי בערבון מוגבל, הכל בגדר ספקולצייה, לא בדקתי את הרכב, פיזית, וקח זאת בחשבון.
אנא חזור לעדכן בפורום.
בברכה
ובהצלחה
צביקה

ehorev
26-05-09, 23:12
נתת לי הרבה משימות
ויש לי הרגשה שזה לא יגמר לעולם מלחמת התיקונים הזאת

תגיד אתה עושה במקרה עבודות כאלו ??...

צביקה קרבורטור
26-05-09, 23:50
נתת לי הרבה משימות
ויש לי הרגשה שזה לא יגמר לעולם מלחמת התיקונים הזאת

תגיד אתה עושה במקרה עבודות כאלו ??...
שלום רב !
אתה עושה מזבוב פיל.
לא אני לא עושה משימות כאלה, ועלייך לעשות זאת בעצמך, אני מתעסק עם נקוי שיפוץ וכוון קרבורטורים בלבד !
בברכה
צביקה

צביקה קרבורטור
27-05-09, 00:25
שלום רב !
במידה וצינור הנשם , כאשר הוא מחובר לבית מסנן האוויר, גורם לכבוי המנוע, הדבר מעיד על כך,
שצינור הנשם סתום, ו/או קיימת בריחת לחץ משמעותית, מטבעות הדחיסה והשמן, לעוקת השמן, והלחץ משתחרר מכל פתח אפשרי, הדבר ניכר בעיקר מבריחת לחץ ועשן סמיך מצינור הנשם, נזילות והזעות שמן מאטם מכסה שסתומים, ממדיד שמן, ממכסה מלוי שמן, ומאטם אגן השמן.
עשן לבן נפלט מצינור הפליטה, מעיד על חדירת שמן לתא השריפה, ופליטתו מצינור הפליטה , בתור עשן לבן וסמיך.
פתרון זמני ומיידי: החלפת מסנן שמן, ושמן מינרלי בצמיגות 20/50, או 40, באיכות טובה ולא זבל הנמכר ברשתות עשה זו בעצמך.
פירוק בית הנשם, וניקויו מבוצה, הכנסת רשת לצינור הנשם, למניעת מעבר חלקיקי בוצה לעבר בית מסנן האוויר.
יש לבדוק אפשרות נוספת, לחשד של מעבר דלק לשמן, דרך דיאפרגמה קרועה במשאבת הדלק, במידה והיא מכנית ולא חשמלית, במקרה כזה מפלס השמן יעלה בצורה משמעותית, השמן יהפוך לדליל כמים, תצרוכת הדלק תעלה בצורה משמעותית, לחץ השמן ירד, ונורת לחץ השמן, תהבהב או תדלק קבוע בסרק, דבר היעיד על לחץ שמן נמוך ומסוכן למנוע.
לכן יש להחליף בדחיפות משאבת דלק מכנית, מסנן שמן, ואת שמן המנוע בצמיגות 20/50.
יש לקחת אפשרות תאורתית, שבמידה וקנית את הרכב לא מזמן, יש חשד שהוכנס למנוע שמן "דבש", על מנת להסמיך את השמן, למנוע עשן יתר, וזאת לתקופה קצרה, עד שהשפעתו של תוסף השמן, נמוג, ומתחילה תופעת הלוואי של עשן יתר, וכל התופעות שהזכרתי.
קח את דבריי בערבון מוגבל, הכל בגדר ספקולצייה, לא בדקתי את הרכב, פיזית, וקח זאת בחשבון.
אנא חזור לעדכן בפורום.
בברכה
ובהצלחה
צביקה

עלייך לבצע תחילה רק את מה שהדגשתי בשחור.
בברכה
צביקה

lior_b.s
27-05-09, 01:43
כן אבל יוצא עשן!!!!!

איך אתה חי עם העשן הזה?

אז זהו..שה"תחליף מנוע" שהמליץ המוסך התברר כגומיות שסתומים בלויות וזו תופעה ידועה ונפוצה במנועים האלו, הרבה לפני טבעות בוכנה בלויות...
תעשה קודם מה שצביקה המליץ לך..אם אתה רוצה להיות בטוח תחפש מוסך טוב שאתה יכול לסמוך עליו שיעשה בדיקת קומפרסיה הפוכה ..(פעם היה לי את השעון) ויגיד לך מאיפה הבעייה..אני מהמר גומיות שסתומים...
בכל מקרה אתה צריך לחבר חזרה את הצינור למקום וגם אם יצא קצת עשן..אז מה?...האוטו נוסע בסדר?..אתה לא עולה עליה קטנה בהילוך שני?...תחיה עם זה עד שהמנוע ימות...וזה יהיה הרבה אחרי שתתרגל לתופעה...המנועים האלו לא מתים..הם גוססים לנצח...

ליאור

-->