PDA

צפייה בגרסה מלאה : לא מעלה סל"ד

יובל פ
29-05-09, 19:18
הרכב טויוטה פראדו דיזל ארוך 2001
כבר הרבה זמן יש לי בעיה ורק שלשום הצלחתי לאתר סימפטום שיכול לעזור לפתור אותה אז ככה
במהלך עליה רצינית אם אני מגיע בנסיעה בהילוך LL אן לי שום בעיה אך אם אני נעצר מכל סיבה שהיא (סלע, בור) סלד מנוע לא עולה מעל ל1000
ביצעתי בדיקת סטול ספיד שהיא בעצם גיר בהילוך רגל שמאל חזק על הברקס ופול גז רגל ימין
כאשר אני בH או בHL בD או R סלד מנוע עולה לאזור 2200 לפני שאני עוזב גז מפחד לגזירה לעומת זאת בLL סלד מנוע לא עולה מעל 1000 ב D לעומת זאת ב R עולה לאזור 2200
ניקיתי קונקטור פוטנציומטר דושת גז ללא הצלחה
יש לי רעיון כללי איפה הבעיה מחפש אישור כי אני לא ממש מכיר את מערכות רכב זה

חנן-ג'יפולוג
29-05-09, 19:58
אני לא מכיר את הרכב אבל ע"פ תיאורך הייתי מנסה לנתק מהטרנספר את הקונקטור של החיווי של המצבים ולראות מה קורה. זה נשמע כמו החלטה של המחשב להוריד כוח תחת תנאי מסוים. נסה לראות מה קורה כשהמחשב לא יכול לזהות שהוא בLOW.

יובל48
31-05-09, 14:05
מנצל את השירשור כדי להעלות בעייה דומה.
מדובר בהיילקס 2002 D4D. הבעייה -בזינוק בעלייה אני לא מצליח לקבל
כח מהמנוע כדי להתחיל נסיעה,הבעייה לא קיימת בשטח מישורי או עלייה קלה
אלא בעליה כזו שמצריכה עבודת רגליים מהירה כדי לזנק.
גם אם אני נעזר לצורך העניין בבלם היד עדיין המנוע לא מספק לי כח להתחלת נסיעה.
העניין אמור לגבי נסיעה ב HI.

יובל

יובל פ
01-06-09, 19:32
פרקתי את כל הקונקטורים שנמצאים על הטרנספר התגובה אותו דבר לא מעלה סל"ד

zivo
01-06-09, 19:43
ללא סורק, קשה לצאת מזה.
היה לי מקרה בטרופר (דיזל 2003) של רכב לא סוחב, לא מעלה סל"ד.
הרכב לא העלה סל"ד, לא עישן, ולא התחמם, אבל מה, לא סוחב...
זה הסתיים בחישן ואקום מלוכלך בסעפת יניקה.
הרכב לא דיווח על שום תקלה, אבל סורק גילה את זה מיד.
ניקוי החישן, והרכב חזר לסחוב.

יובל פ
02-06-09, 09:41
שכחתי לציין הרכב ביקר בכמה מוסכי רשת טויוטה וכמה מכונים המתמחים בדיאגנוסטיקה והזרקות נבדק בכמה סוגי סקנרים ולא היו תקלות במערכת
בכולם קיבלתי אותה תשובה תשאיר את הרכב אנחנו נאתר את התקלה . כמובן ללא התחיבות של מחיר או זמן שהיה במוסך

יובל פ
11-06-09, 12:59
בנסיונות נואשים לפתור את התקלה הוחלפו דוושת גז וחיישן כמות אויר ללא הצלחה לפתרון הבעיה

יובל פ
15-06-09, 21:07
התקלה נמצאה ונפתרה פשוטה מול העניים עד כדי כך שלא מבחינים בה
צינור אויר גומי בין מסנן אויר לטורבו הבנד היה משוחרר וכשנותנים גז המנוע מסתובב קצת והצינור יוצא מהמקום ואויר נכנס למנוע דרך הצינור ולא דרך המסנן ומד כמות אויר אן פיצוי דלק בגלל שאין עליה של זרימת אויר הבנד חוזק רכב נבדק בשטח והכל תקין

tooshey
16-06-09, 11:16
התקלה נמצאה ונפתרה פשוטה מול העניים עד כדי כך שלא מבחינים בה
צינור אויר גומי בין מסנן אויר לטורבו הבנד היה משוחרר וכשנותנים גז המנוע מסתובב קצת והצינור יוצא מהמקום ואויר נכנס למנוע דרך הצינור ולא דרך המסנן ומד כמות אויר אן פיצוי דלק בגלל שאין עליה של זרימת אויר הבנד חוזק רכב נבדק בשטח והכל תקין

"אלמנטרי, ווטסון"
שרלוק הולמס...

-->