PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחירי ביטוח צד ג' עדכניים

skhaikin
07-06-04, 00:26
שלום לכולם,

אז... הנה זה הגיע - מצאתי וקניתי לי סופה ! (מי שבא לו מוזמן להגיד מזל"ט :lol: )
לפני שאצלול (לאט לאט ) ללימודים הטכניים על האוטו, רציתי לשאול כמה שאלות לגבי ביטוחים:
שמעתי שביטוח צד ג' עולה בסביבות ה 600 ש"ח... סוכן הביטוח שלי טוען שזה 1400, כי זה נחשב רכב מסחרי... הוא ממציא סיפורים או שאלה באמת המחירים ?

לשאלת ביטוח צד ג' עצמו - עד כמה סופות גניבות ? כדאי להשקיע במקיף ? (במיוחד שקניתי אוטו פתוח) אז הייתי רוצה לשמוע מהחבר'ה הותיקים, כמה סיפורים על גניבת ג'יפים שמעתם לאחרונה ? איזה מיגון כדאי להתקין באוטו כזה ? הרכב שקניתי - חדש יחסית (98, בנזין).

בתודה,
סרגיי.

six 4 life
07-06-04, 00:46
אהלן סרג'ו

בקשר למחיר ביטוח צד ג' שהסוכן שלך הציע לך- הוא גונב אותך.
צד ג' לסופה או סיקס לא עולה יותר מ 700 ש"ח.

ההגדרה של סופה ברשיון הרכב רשומה כ "רכב שדה" ולא כרכב מסחרי.

לגביי לעשות ביטוח מקיף או לא-
איפה אתה גר בארץ? (שנדע פחות או יותר כמה הג'יפ שלך בסכנה)
בכל אופן אני ממליץ שתברר כמה יעלה לעשות לך ביטוח מקיף.
סך הכל אמרת שקנית סופה 98' שזה יחסית רכב חדש ואולי שווה לעשות לו מקיף. תלוי בך ובשיקולים שלך.

בכל מקרה קנה שרשרת עבה ומנעול רציני בתור התחלה- ותנעל את ההגה לכסא.
אחרי זה תתחיל לנעול כל דבר שאתה יכול כולל מכסה מנוע כולל ידית הילוכים כולל כל מה שתוכל.

זה לא ימנע מגנב שרוצה את הג'יפ שלך לגנוב אותו, אבל זה יעכב. בתקווה שבזמן הזה תוכל לשמוע שהג'יפ בסכנה.

בהצלחה.

-ארז 8) -

AvigdorAharon
07-06-04, 07:41
סרגיי, חיפוש קצר:

http://www.jeepolog.com/jp_forum/viewtopic.php?t=4055[url]

תקרא ותבין סדר גודל של מחיר.
לגבי ההגדרה של רכב מסחרי, תבדוק ברישיון הרכב, אם רשום "רכב פרטי שדה" או רשום "רכב מסחרי...".
לדעתי, סופה זה עדין רכב פרטי.

מז"ט!!!

אביגדור

skhaikin
07-06-04, 10:39
אני גר בחיפה (נשר). מקום מסוכן לג'יפים או לא ? :roll:

שאלה למי שיש כבר סופה : איזה קוד דגם רשום לכם על הפוליסה של צד ג' ?

AvigdorAharon
07-06-04, 11:42
מצטער שהכל יצא לי כלינק.
בכל מקרה בדקתי, והלינק עובד.

אביגודר

נמרוד
07-06-04, 11:46
מזל טוב!

גרתי בנשר כמה שנים (רחוב החבצלת). הסיקס הפתוח חנה מתחת לבית, ולא היו בעיות.

זה כמובן לא אומר שום דבר... תבדוק כמה הרכב שלך, חדש יחסית, שווה במחירון לוי יצחק, כולל הפחתות על עבר מכרזי (אם יש). תראה כמה מבקשים ממך עבור ביטוח מקיף - אל תסתפק בהצעת מחיר אחת, צור קשר עם כמה סוכני ביטוח. ואז תעשה חשבון אם זה כדאי או לא.

זאביק
07-06-04, 11:54
בשנת 96 שונתה ההגדרה של סופה, ככה שתתאים לרכב מסחרי (אז היה איזה שינוי במערכת המס לעסקים או משהו כזה, גם במחירון ישנה הפרדה).

אם אני זוכר נכון, על סופה שנת 95' (פתוחה) שילמתי 1200 ש"ח, כולל ביטול השתתפות עצמית ?????? משהו כזה . . .

אתה יכול גם להתקשר למאיר רוטברג, הוא סוכן ביטוח, בעל סופה, ומסתובב פה באתר.
09-7676728
תתיעץ איתו גם לגבי ביטוח מקיף, לו בטח יש מידע עדכני על גניבות של סופות.

בלי קשר, תחפש בפורום על גניבות ומיגון, יש לאנשים הרבה רעיונות יצירתיים למניעת גניבה. בגדול, ככל שתהיה יצירתי ופחות מקובל, יקשה על הגנב לעקוף את ההגנות.

-->