PDA

צפייה בגרסה מלאה : טויוטה אוונסיס 2003 d4d

karabetr
02-06-09, 12:34
שלום יש לי טויוטה אוונסיס גיר רגיל מנוע טורבו דיזל קניתי את האוטו יד שניה עם קילמטרז 300 אלף אני צריך שתאזרו לי בבקשה עם כמה דברים איזה שמן אכי טוב לאוטו הזה איזה בולמים ואיפה אני קונה לאוטו הזה גלגל תנופה, בחברה מקורי עולה 4500 בלי מעמ, קלץ מיסב מחזיר שמן ופלטה כבר קניתי וגם האם כדי להחליף שמן גיר אם כן איזה שמן תודה מראש

karabetr
04-06-09, 11:25
:(שלום זה שוב אני, אני מצטער אולי לא ניסחתי את עצמי בצורה טובה אני מנסה שוב ,קניתי טויוטה 2003 טורבו דיזל גיר ידני עם 300 אלף קילומטר,לצערי הרב אף אחד לא מכיר את האוטו הזה,האם מישהו יודע איזה שמן מנוע האוטו הזה צריך, האם צריך להחליף שמן גיר, עם כן איזה שמן גיר, איזה בולמים טובים לאוטו הזה ואיפה כדי לקנות. אני מחליף לאוטו מצמד, מיסב לחץ, פלטה, ומחזיר שמן, אמרו לי שכדי להחליף גם את גלגל התנופה והמזלג, המחיר בחברה רק גלגל תנופה 5200 ש"ח, אולי מישהו יודע מה כדי לעשות, תעזרו לי בבקשה דחוף בתודה מראש רומן.

רפי לין
04-06-09, 12:31
לאחר הסרת המצמד (קלאץ') ניתן יהיה לראות את מצב גלגל התנופה ואולי מצבו יהיה טוב וללא כל צורך להחליפו.
בברכה - רפי לין

יובל48
04-06-09, 22:06
כמו שרפי כתב ,רק לאחר הפירוק אפשר יהיה לראות מה מצבו של גלגל התנופה,
ברוב המקרים ליטוש שטח הגלגל מספיק.

karabetr
06-06-09, 22:11
תודה על העצה לגבי גלגל התנופה כבר פחדתי,קלץ' כבר קניתי מקורי במוסך י.מ. האתגר, טרם החלפתי . שמתי בולמים KYB אצל חיים מוסך "הסרן" בבאר שבע על הבולמים כתוב Made In Japan ,חיים אמר לי שזה בולמים טובים מאד, בולמי גז? אני לא מבין בזה כלום לפי דעתי האוטו קצת נוקשה ומרגישים כל חריץ בכביש השאלה שלי האם זה בטיחותי, אני מרבה לנסוע במהירויות גבוהות (180קמ"ש) חלקים כולל עבודה עלו 3800 ש"ח יקר או לא? לגבי שמנים אולי מישהו יודע של איזה חברה? והאם צריך לעשות פלאש למנוע לפני החלפת שמן

stavamrosi
06-06-09, 22:54
תודה על העצה לגבי גלגל התנופה כבר פחדתי,קלץ' כבר קניתי מקורי במוסך י.מ. האתגר, טרם החלפתי . שמתי בולמים KYB אצל חיים מוסך "הסרן" בבאר שבע על הבולמים כתוב Made In Japan ,חיים אמר לי שזה בולמים טובים מאד, בולמי גז? אני לא מבין בזה כלום לפי דעתי האוטו קצת נוקשה ומרגישים כל חריץ בכביש השאלה שלי האם זה בטיחותי, אני מרבה לנסוע במהירויות גבוהות (180קמ"ש) חלקים כולל עבודה עלו 3800 ש"ח יקר או לא? לגבי שמנים אולי מישהו יודע של איזה חברה? והאם צריך לעשות פלאש למנוע לפני החלפת שמן

טעית בפורומים.
www.carsforum.co.il (http://www.carsforum.co.il)
יש פורום מתחילים תשאל שם.
אחרי התגובה האחרונה שלך, אני בספק שימשיכו לענות לך.
זה לא שאין פה ידע אבל מה הקשר לכותרת האתר ?
הרי היא- (בעברית למקרה ש...) גיפולוג.

ובנוסף, עם כבר ציינת מהירות כזו (180) אז האם תוכל לצרף כתובת ומספר רישוי ?
ככה המשטרה תגיע מהר יותר.

יצאת גבר, קבל צאפחה על הגב.

סתיו:-?

-->