PDA

צפייה בגרסה מלאה : צריכה את עזרתכם חברים יקרים בקנית ג'יפ סמוראי!(סוף סוף!!!)

alice
07-06-04, 17:25
:D בשעה טובה ומוצלחת ביותר,אני יכולה סוף סוף להתחיל בחיפושים קדחתניים בעקבות הסמוראי המתאים שייאש את משרה "האוטו הכי מגניב בעולם,האוטו *שלי*"... :lol: 8) :lol:
בעוד כשבוע(ב18.6.2004)אני בת 18,ומקווה לקבל לכבוד היומולדת כייסף( :idea: $$$ :idea: )שביחד עם מה שחסכתי בשנה האחרונה יספיק לי לקניית הג'יפון.

עד כאן הכל טוף ויפה עד מאוד,אבל החל בנקודה זו חברים,אני צריכה את עזרתכם..
העניין הוא כזה-עיינתי לי ב"לוח פוקוס" במטרה למצוא איזה אחד שימשוך את עיניי ואכן מצאתי,אך אבוי,לאחר בירור מסתבר שהוא כבר נחטף מזמן כמו איזה ארטיק ביום חמסין...
מה שכן,הבחור היה נחמד ונתן לי פרטים של חבר שלו שמעוניין למכור את הסמוראי שלו בגלל בעיות עם ההורים(בן 19,מכפר קמא או משהו כזה..).
התקשרתי לחבר,וההצעה אכן נשמעת אטרקטיבית מאוד(אני קצרה בתקציב בטירוף!!יש לי אולי גג 22-20אלך להשקיע ביינתיים...):
סמוראי פתוח
שנת 91
מנוע 1300
יד 7
בלי תאונות
(שכחתי לשאול קילומטראז')
צמיגים חדשים(צמיגיי שטח לטענתו)

במחיר17000שקלים חדשים..(בהנחה אני אוכל להורידו עוד טיפה..אני חייבת לשים קצת כייסף בצד לתיקונים אפשריים,בעיות,שיפור,דלק,וכ'ו.)

אמרתי לו יפה יפה תודה,וקבענו להפגש ב*חדרה* לראות את האוטו עוד השבוע ואם לא יוצא אז בשבוע הבא..

הבעיה היא,שאין לי מושג מה לבדוק,אני ירוקה לחלוטין בכל הסיפור,ואני מפחדת שהוא יסבן אותי ואני אקנה ואתקע עם אוטו לא מתפקד או מסוכן לנסיעה או פשוט בעייתי מידי...

:?: האם יש כאן מישהו שיהיה מוכן לבוא איתי ועם PUKחברי היקר לבדוק את הנושא מקרוב??? :?:

(בבקשה? :( אני מאוהבת!! :roll: :wink: :D :D :D -אני אהיה הכי מאושרת בעולם אם זה אכן יצא לפועל,אני רק לא רוצה לעשות שטויות ולהצטער עליהן אחר כך..)

המון המון תודה,
ליאת אליס שרון-סמוראי גירל.. :twisted:

Bulldog
07-06-04, 17:31
דבר ראשון, לוח פוקוס זה רע. מאד רע.
דבר שני, קודם כל תראי מה הסכום שעומד לרשותך, אח"כ תראי אם את יכולה להרשות לעצמך לקנות רכב, ליישר לו קו, לבטח אותו ולמלא דלק.
כהמלצה, קחי אותו בנוסף לבדיקה ראשונית של אחד מהחברים פה למכון בדיקה מקצועי, כמות התקלות שהם ימצאו לו שם בטוח תצליח להוריד את המחיר.

חנן א.
07-06-04, 17:39
דבר ראשון, לוח פוקוס זה רע. מאד רע

יש גם נימוק, לפני שתובעים אותנו?

נמרוד
07-06-04, 17:43
17K לסמוראי 91 זה נדמה לי משמעותית מתחת למחירון. למה?

אין ארוחות חינם!

Bulldog
07-06-04, 18:05
אין לי שום תךונה נגד הלוח עצמו חס וחלילה, זה מאד נחמד שאפשר לפרסם את הרכב עם תמונה, אבל המחירים שאנשים דורשים שם עבור הרכבים שלהם הם ממש לא ריאליים.
שוב, הלוח עצמו בסדר גמור, האנשים שמפרסמים שם חיים בספירה אחרת.
אם תמונה שווה 1000 מילים הם חושבים שזה שווה לפחות 5K מעל המחירון.

חנן א.
07-06-04, 18:08
אה, OK .
מסתבר שאני לא היחיד שהתבלבל. השבוע לקחתי את הלוח הזה פעם ראשונה ובאמת לא הבנתי מאיפה אנשים מביאים את המחירים האלה.

לקנות בשוק הרגיל רכב ולמכור אותו דרך פוקוס.
סטרט-אפ , לא?

זאביק
07-06-04, 19:42
קחי בחשבון הוצאה ראשונית של 3000 ש"ח ביטוח, מייד עם הקנייה.

גיא
07-06-04, 22:19
אני מכרתי את הסמוראי 86 פתוח שלי ב 17500 שקל. ניראה לי לא ריאלי המחיר הזה.
משהו מסריח שם !

אלון_ק
07-06-04, 23:31
המחיר באמת נמוך, אבל אין לדעת. בדיקה ראשונית בהחלט תגלה האם זה אוטו לסינון מייד או לא.

אם אתם מסיעים אותי, תרימו טלפון. יהיה קצת קשה לתאם אבל נסתדר.
0524380020.

netivi
07-06-04, 23:44
אם את מוותרת על ההצעה של הבחור הזה
אני אשמח לקחת את ההצעה שלו ... (ואז יהיה לי שני סמוראים בבית)

כבוד לסמוראי ! :lol: 8)

אבל בכל אופן שיהיה בהצלחה למצוא , אנחנו חברי הפורום נעזור ונביא לך טלפונים שיוכלו להיות אטרקטיבים בשבילך !!

ברוכה הבאה !

Bulldog
07-06-04, 23:54
ואז יהיה לי שני סמוראים בבית

אחד לכבס והשני מייבש?

סוזי המשתוללת
08-06-04, 11:01
עומר
אחד להדיח כלים
ילדה קבלי מספר 053213119 הרכב עומד בקביעות ברחוב הנמל בחיפה ונראה לפחות חיצונית יפה

alice
08-06-04, 15:00
תודה רבה רבה רבה על העזרה,אני אשמח לקבל עוד טלפונים והצעות במידה ולא ילך עם החבוּב הנ"ל,(אני מממש סקפטית...זה ניראה לי כֹה חשוד! :shock: )-אבל קודם כל נבדוק אותו...
קראתי (בהצעתו של נקסוס) את המדור הטכני פה בג'יפולוג,ובמיוחד את הכתבה המתארת מה בדיוק צריך לחפש בג'יפ משומש לפני שקונים אותו,ואני חייבת לומר שנבהלתי כהוגן...פששששש :roll: זה הרבה מידע,הרבה לדעת,הרבה משהו ש*לי אישית אין מושג בו*...
זה טיפה מלחיץ,כי לבדוק את הג'יפ לבד בטוח שלא אהיה מסוגלת(עניין זה פתור נכון להרגע בעקבות הצעתו הנדיבה של נקסוס שכנראה יגיע איתי ועם פאול לבדיקה ביום חמישי),
השאלה היותר מלחיצה שעולה לי בראש היא האם *עם חוסר ידע יחסי כשלי(ואני באמת יודעת רק את הבסיס),אני אוכל בכלל להחזיק ג'יפ כראוי*...
:(
אררר....כולם התחילו מאיפהשהו לא? :?
[/b]

ido7
09-06-04, 19:09
את עובדת? לפני גיוס? כמה זמן את חושבת להחזיק את הרכב?
להחזיק ג'יפ זה לא קל - את בטח יודעת את זה מהפורום הנ"ל.

אלון_ק
09-06-04, 22:52
אם יש לך סבלנות ותקציב, יש לי חבר שמוכר עוד חודשיים את שלו. 89, יחסי העברה 1:4.16, מתלי דובינסון, שמור ומטופח. את המחיר אני לא יודע (גם הוא עוד לא, כל החבר'ה מנסים לשחוט לו את השיפורים מהאוטו) אבל אם... אז אני אזכור אותך.

***חגי לא לדאוג, אני זוכר את ההבטחה שלי בנושא***

PAUL
20-06-04, 01:32
אני רוצה לעדכן בשם ליאת.
כן, מסתבר שאין ארוחות חינם.
הסמוראי שהלכנו לבדוק... גנוב!!!!
הרצנו את המספר בבידקת מספרים לגילוי אם הרכב גנוב והסתבר שהוא גנוב.
רצינו לדווח אבל איבדנו את המספר
וכשיצא לי לעבור בחדרה הוא כבר לא היה שם.

מפחיד...

בכל מקרה, תודה אלון שבאת איתנו.
למרות שלא יצא מזה כלום לפחות היה לנו יום טיול איתך. שבהחלט היה לנו כיפי.

ליאת יורדת מהרעיון סמוראי בינתיים מבעיות תקציב, והוא ישאר חלום לתקופה הקרובה.

דרך אגב.
למישהו יש דעה, מה הרכב הקטן (מסוף שנות השמונים עד תחילת ה90) הכי טוב, ובעיקר אמין?

תודה בשם ליאת

itayhi
20-06-04, 20:54
טוב??? לא יודע
אמין וזול להחזקה ואחזקה? רק ג'סטי
ואם באמת ג'סטי אז רק ידנית, אסור לגעת באוטומטיות!!! סובארו התחכמו ושמו גיר רציף קצת לפני זמנם.
קנינו לבת דודה שלי ג'סטי 86 ב3000 ש"ח
השקענו עוד 1500 (המחירון היה 8,800) והרכב כמו חדש
מאז ועד היום (שנה וקצת) ואחרי שהיא נוסעת די הרבה (כל יום מת"א לסירקין לצבא + עוד נסיעות ליציאות וכו... + כל חודש בערך נסיעה לצפון לראש פינה) חוץ מטיפולים יזומים שהיא עושה (בערך כל 15,000 :roll: ) היא החליפה בסה"כ קלאץ'.
תאמין לי, עם הנהיגה שלה, בסמוראי הייתי מחליף כבר פעמיים מנוע ו8 פעמים גיר.

חוץ מזה לאח שלי יש ג'אסטי 91 כבר 6 שנים, על אותו עיקרון, עד שהוא מגיע למוסך הבעלים כבר מתחלפים, ואני מדבר על רכב שנסע במשך 4 שנים כל שבוע מבאר שבע לירושליים/הוד השרון (פעם להורים ופעם להורים של החברה).

איתי

-->