PDA

צפייה בגרסה מלאה : לכל מי שמטייל מגליון "הגה בשטח"

avi3241
03-06-09, 21:16
חברה שלום!
אני מנוי מזה שנים על הירחון הגה בשטח.
ב-3 חודשים האחרונים המסלולים שמפרסמים הינם מאוד מאוד ישנים ולא מעודכנים, כמו שהיה בעבר. כל חודש היינו יוצאים לעשות את המסלול שפירסמו באותו חודש, ואף פעם לא היו בעיות. עשינו את המסלול שבגליון של חודש מאי 2009 בתחילת חודש מאי, ובחצי מהמסלול כבר נסללו כבישים וחלק השבילים חסומים.אני אישית התאכזבתי מאוד.
בכל אופן מי שיוצא לטייל לפי הגליונות , שיבדוק לפני כן אם המסלול עדיין ישנו בכלל.
לתשומת לבכם!!!

ניר בן זקן
04-06-09, 21:31
ידוע לנו כי נפלה טעות בטיול לשפלה שפורסם בגיליון 122 בחודש מאי.
אנו מתנצלים ומקווים כי טעויות כאלה לא יקרו יותר.

בברכה,
ניר בן זקן
רכז מערכת הגה בשטח

ינון
04-06-09, 22:18
איפה גרייצר???
ותפרידו כבר את הירחון מהגה הוא תופס לי מקום יקר בארון (אני אספתי את רוב הגליונות של הגה בשטח עוד מהימים שהוא היה מחובר)
ולא מעניין אותי אופניים
ומה עם כתבות על סופות,סיקסים,סמוראים כן כאלו של תפרנים אפשר גם מוסו משומש.
וקצת טכני נעילות צמיגים כננות.
אגב אני מנוי על הירחונים שלכם עוד משנת 90 (מוטו) והגה עם יציאתו האמת אולי כבר הגיע הזמן להפרד
ינון

shachar
04-06-09, 22:23
האמת שהחיבור לירחון הגה הרגיל לא מוצא חן בעיני,

יכול להיות שבאמת הגיע הזמן להפרד.

שחר

ד ו ר ו ן
05-06-09, 10:58
ואיזו אלטרנטיבה אחרת יש בעיברית?
הגה בשטח עדיין הכי קרוב לשטח שתמצא בעברית, אני מנוי גם על חומר באנגלית אבל זה שונה, זאת הביצה המקומית.
מול האלטרנטיבה היחידה שיש בעברית אין ממש ברירות-אוטו בשטח מזמן הפך לסוג של "בלייזר בשטח" רק נטול ציצים..
אוטו בשטח=כתבות על כלכלה,סירות,אופנים,שעונים, מסעדות וגם קצת רכבים בעיקר בצורת SUV רכים ופעם בחדשיים שוב כתבה על דיפנדר שכעבור שנה אם שרדת את הרדידות אז אתה נתקל באותו הדיפנדר פעם נוספת.. אהה וכמובן הכתבה התקופתית הכביכול לא פרסומית נוספת על טיולי שטח במצרים שמעלה תהיה האם לכתבי הירחון יש מנוי אצלהם

הסיבה היחידה שיש לי עדיין מנוי לאוטו בשטח היא טעות בחידוש מנוי מתנה ואני מחכה שיגמר.

מאיר רוטברג
07-06-09, 13:54
איפה גרייצר???
ינון
ואיפה ברלי??

אם לא משלמים לאיש מקצועי על הכנת כתבה על טיול,
אם הטיול המפורסם מסתמך על חומרים עתיקים שאינם ברי תוקף אזי מה הפלא שזה קורה??

איך אפשר לפרסם מסלול טיול בלי לכתוב מתי נבדק בשטח בפועל???

כתב עולה כסף,
צלם עולה כסף
הכנת כתבה עולה כסף
1+1 =2

ניר בן זקן
07-06-09, 14:16
שלום ינון,

קודם כל שבוע טוב. אנו תמיד שמחים לשמוע מקוראנו משוב אודות הגיליון, אופיו ומרכיביו. אנסה לענות על טענותיך אחת לאחת בתקווה שתוכל לקבל גם את נקודת המבט שלנו בנושא.

נילי גרייצר החליטה שהיא מיצתה את כתבות הטיולים, אחרי כמה שנים טובות אפשר להבין אותה. החיבור החדש לגיא גוטליב פותח את תחום הטיולים למסלולים בגישה אחרת ולמאגר חדש של אתרי טיולים. גיא הוא מדריך מנוסה ובעברו מספר רב של טיולים במסגרת מועדון הלקוחות של "הילוך שישי". הטעות שנפלה בטיול השפלה האחרון הובאה לידיעתנו, ואנו נעשה מאמצים כי טעויות מעין אלו לא יישנו.

לגבי מבחני האופניים, התחלנו להכניס את מבחנים אלו דווקא בגלל דרישה גוברת מצד המנויים. אלו פנו אלינו והביאו לתשומת ליבנו שאת תחום הפנאי וטיולי השטח מרבים אנשים לעשות הן ברכב השטח שלהם, והן באופניים בשטח עצמו. העובדה שאותך לא מעניינות כתבות האופניים (ואם להודות על האמת גם את חלקנו) אינה מלמדת על הכלל או על סיבה לגרוע אותן מהיצע הכתבות. תוכל לחוש בעצמך כי הזיקה היום בין רכבי השטח לאופניים היא גדולה מאוד וראיה לכך היא מנשאי האופניים הרבים שניתן לראות על חלק ניכר מרכבי השטח.

על חיבורו של "הגה" ו"הגה בשטח"; מזה זמן רב אכן היה "הגה בשטח" נפרד, אולם כחלק מצעדי ייעול שעברה ההוצאה, התקבלה ההחלטה לכנס את שני המגזינים לכדי כריכה משותפת. יחד עם זאת, אנו עושים מאמץ על מנת לשמור על אופיו של "הגה בשטח" כפונה לקוראים בעלי אוריינטצית השטח. הדבר בא לידי ביטוי בהמשך פרסומן של כתבות על רכבי שטח "אמיתיים", טיולי שטח, כלים משופרים, כתבות ייחודיות, מבחנים השוואתיים, סיקור ליגות העבירות השונות ועוד. הכמות ירדה ועל כך אין עוררין, אך חשוב לזכור שהזמנים השתנו גם כן. כאשר ניצבה בפנינו ברירה קשה של הפסקת הוצאת "הגה בשטח" או מיזוגו ב"הגה" אנחנו מאמינים שההחלטה שקיבלנו היא הטובה ביותר, לא פחות עבורכם הקוראים.

בברכה
ניר בן זקן

אריה פאהן
07-06-09, 15:00
מול האלטרנטיבה היחידה שיש בעברית אין ממש ברירות-אוטו בשטח מזמן הפך לסוג של "בלייזר בשטח" רק נטול ציצים..

באמת, מדוע אין ציצי ??? :D

לדעתי אתם מוצאים מגזין טוב ומעניין

מיכה100
07-06-09, 15:33
שלום ניר,
אם כבר אנחנו בעניני בקשות: האם ניתן להחזיר את פורמט המפה עם המסלול?
המפה מקלה על חיפוש זריז באוסף הטיולים.
וחוץ מזה, עד כמה שזה נשמע פנטסטי לא כולנו מנווטים עם GPS..
מיכה (מנוי וותיק)

ניר בן זקן
07-06-09, 17:06
שלום ניר,
אם כבר אנחנו בעניני בקשות: האם ניתן להחזיר את פורמט המפה עם המסלול?
המפה מקלה על חיפוש זריז באוסף הטיולים.
וחוץ מזה, עד כמה שזה נשמע פנטסטי לא כולנו מנווטים עם GPS..
מיכה (מנוי וותיק)

היי מיכה,
יש לנו בעיה עם המפות מכיוון שיש עליהן זכויות יוצרים מהמרכז למיפוי ישראל והחברה להגנת הטבע. העניין בטיפול ואנחנו עושים מאמץ בכדי להחזיר את המפות למדור הטיולים. בכל מקרה לא יוצאים לשטח בלי מפה ובכל טיול מפורטת מפת השטח של האזור. המפה וסיפור הדרך המפורט בהחלט מאפשרים לטייל בלי בעיות.

בברכה,
ניר בן זקן

tzurlis
07-06-09, 19:06
ניר חביבי,
לאחר קריאה וניתוח מעמיקים של התלונות והתגובות, כולל הסתייעות בחברת ייעוץ חיצונית (אישתי), - להלן הפתרון לכל הבעיות שהעלו:
1. תכניסו ציצים לסקירות האופניים
2. תכניסו ציצים למסלולי הטיול

בתקווה לשינוי גדול, פורץ ומהנה.

nirs
07-06-09, 21:32
ניר שלום
עוד רעיון ע"מ לעשות את הירחון אטרקטיבי יותר,
מה לגבי שיתוף פעולה עם אחד הירחונים הגדולים (four wheeler וכו') ושימוש/תרגום חומר משם?
(רק כדוגמא ניתן להזכיר את "סיינטיפיק אמריקן" שעושים את זה בדיוק).

ד ו ר ו ן
07-06-09, 22:16
יש כאן באג משעשע,
גם אם נמחקת הודעה היא עדיין מופיעה במייל תזכורת..

אסף,
זה העתיד- "עיתון" שגם מתחדש וגם מאפשר לקוראים לקחת חלק אקטיבי.

ניר,
אם כבר,
אז אני בהחלט נהנה מהעיתון שלכם, רק בחייאת תשימו לב למסלולים כמו שהוזכר ולא פחות חשוב לשגיאות מביכות בנתוני רכבים, זה חוזר על עצמו מידי פעם.

ניר בן זקן
08-06-09, 16:15
ריבוי התכנים בהגה בשטח גורם לנו למלא את כל העמודים במגזין בערך בראש החודש בעוד שבהגה מתמלאים התכנים לקראת אמצע החודש. כתבות מ-4 ווילר או ממגזינים אחרים בחו"ל הם לרוב יקרים מאוד לרכישה ואין בהם שום זיקה למה שקורה בארץ, אבל גם אם הינו רוצים להכניס כתבות אנחנו לא יכולים בגלל ריבוי התכנים שיש לנו בארץ.

לגבי הטיולים כפי שכבר אמרתי, נפלה טעות ומאז אנו דואגים שזה לא יקרה שנית, אבל כולנו בני אדם וכולנו טועים לפעמים.

חברים, כדי לא להפוך את הפורום לטענות, בקשות וכו' עבור המגזין, אשמח לשמוע כל ביקורת או חוות דעת שלילית וחיובית על המגזין בהודעה פרטית או במייל: [email protected]

בברכה
ניר בן זקן

ינון
16-06-09, 22:05
אני נמנה על אותם אלו שלו היה להם כסף אז הסופה 94 שלהם הייתה עוברת צבע ARB כננת ולכל היותר הייתה הופכת להמר H1 אבל אני לא.
אם אתם הופכים למגזין לעשירון העליון תשאירו גם לנו אותם מורעלי שטח שמעדיפים ג'יפים אמתיים החל מסמוראי ואילך פינה.
אני מאמין שרבים יסכימו להשתתף בכתבות ויתנדבו להצטרף (לפחות אחד וזה אני ) לטיולים שישמשו כחומר לכתבה.
לצערי אם המאגזין ימשיך בפורמאט הנוכחי אזי לי אין מה להשאר מנוי וחבל.
באשר למגאזינים מחו'ל הם לפחות מעוררים לי את הדמיון ונימי החשק מה שאצלכם כבר לא קיים.

ולכל רודפי הציצי על סוגיהם תצמדו לאינטרנט שם הם גם זזים.

-->