PDA

צפייה בגרסה מלאה : RZR לחוצה ישראל בסדנת ארמדילו

עידו לוריה
03-06-09, 22:20
בימים אלו נידרשתי להכין RZR לחוצה ישראל שכללו :
1. מיכל דלק בנפח 25 ליטר
2. ערכת ניווט עם שתי סלסלות ג'פיאס גרמין 76 פלטה למפה / ספר דרך , וכול ההתקן משכך.
3. מיגון גחון
עידו

חנן גולומבק
04-06-09, 07:29
עבודה יפיפייה,

אולי תבוא קצת לאילת :cool: יש לי ים של עבודות אלומניום שאני לא יודע מאיפה להתחיל אותן.

מוטי אלמגור
04-06-09, 08:47
נאה נאה.

הצעת ייעול -
בתמונות קשה לראות אם למושבים יש חריצים להעביר דרכם את הרתמות, לפי מה שאני בקושי מצליח לראות אין.
במקרה לא רצוי שכזה (כי לפעמים זה מה יש, למרות שזה לא טוב) מומלץ להעביר את רתמות הכתף בצורת X מאחרי המושב כדי למנוע החלקה שלהן מעל הכתפיים בתאונה.

עוד הצעה היא לוותר על נקודות העיגון המוברגות ולכרוך את הרתמות בעזרת האבזמים ישירות למוט שמאחרי המושבים כדי לקצר אותן - ככה הן ייתארכו פחות במקרה של תאונה ולנהג / נווט יש פחות סיכויים לנשק את הדשבורד.

מוטי

עידו לוריה
04-06-09, 12:38
עבודה יפיפייה,

אולי תבוא קצת לאילת :cool: יש לי ים של עבודות אלומניום שאני לא יודע מאיפה להתחיל אותן.

תודה.
במה דברים אמורים ,או בקיצור תשחרר פרטים.
עידו

עידו לוריה
04-06-09, 12:40
נאה נאה.

הצעת ייעול -
בתמונות קשה לראות אם למושבים יש חריצים להעביר דרכם את הרתמות, לפי מה שאני בקושי מצליח לראות אין.
במקרה לא רצוי שכזה (כי לפעמים זה מה יש, למרות שזה לא טוב) מומלץ להעביר את רתמות הכתף בצורת X מאחרי המושב כדי למנוע החלקה שלהן מעל הכתפיים בתאונה.

עוד הצעה היא לוותר על נקודות העיגון המוברגות ולכרוך את הרתמות בעזרת האבזמים ישירות למוט שמאחרי המושבים כדי לקצר אותן - ככה הן ייתארכו פחות במקרה של תאונה ולנהג / נווט יש פחות סיכויים לנשק את הדשבורד.

מוטי

ההצעות מתקבלות .
תודה על המחמאות.
עידו

ugross
04-06-09, 12:46
אשתי תמיד צוחקת עליי שבזמן שחברים שלי עושים ביד מול פורנו באינטרנט, אני משפשף ומסתכל על תמונות של ריתוכים.
אין ספק שאתה מעלה את רמת החיכוך אצלי ל-Level חדש.
יום שני אני בצפון אצל לקוח - אתה בסדנה?

חנן גולומבק
04-06-09, 12:48
תודה.
במה דברים אמורים ,או בקיצור תשחרר פרטים.
עידו

לוח שעונים, תאי איכסון, גג,כונסי אוויר, דפנות, מיגוני מנוע וגיר. עוד ? בטוח שיש ושכחתי. :rolleyes:

עידו לוריה
04-06-09, 16:23
לוח שעונים, תאי איכסון, גג,כונסי אוויר, דפנות, מיגוני מנוע וגיר. עוד ? בטוח שיש ושכחתי. :rolleyes:

אז מה הדיל ?
עידו

עידו לוריה
04-06-09, 16:49
אשתי תמיד צוחקת עליי שבזמן שחברים שלי עושים ביד מול פורנו באינטרנט, אני משפשף ומסתכל על תמונות של ריתוכים.
אין ספק שאתה מעלה את רמת החיכוך אצלי ל-Level חדש.
יום שני אני בצפון אצל לקוח - אתה בסדנה?

כן אני ביום שני בסדנה
עידו

kobiarava
04-06-09, 17:06
אז מה הדיל ?
עידו

מה הדיל? אתה מגיע לאילת, מתארח כמה ימים בצימר המפנק של חנן ותו"כ מנצל את הזמן הפנוי לביצוע העבודות שצוינו קודם, ואולי עוד כמה דברים קטנים שיצוצו, ובתמורה חנן מפרגן לך במדבקה גדולה ויפה של הסדנה על אחד הדיפונים המכובדים שהתקנת על הבאגי:D.
מתאים?
(חנן-הרשתי לעצמי לנהל בשבילך מו"מ היפותטי, אם יוצא משהו מזה-הרווחת:mrgreen:)

קובי

חנן גולומבק
04-06-09, 19:19
מה הדיל? אתה ואשתך / זוגתך או כל דבר אחר :rolleyes:
מגיע לאילת, מתארח על חשבון הבית
כמה ימים בצימר המפנק של חנן ותו"כ מנצל את הזמן הפנוי לביצוע העבודות שצוינו קודם, ואולי עוד כמה דברים קטנים שיצוצו, ובתמורה חנן מפרגן לך במדבקה גדולה ויפה של הסדנה על אחד הדיפונים המכובדים שהתקנת על הבאגי:D.
מתאים?
(חנן-הרשתי לעצמי לנהל בשבילך מו"מ היפותטי, אם יוצא משהו מזה-הרווחת:mrgreen:)קובי

לא יכולת לכתוב את זה טוב יותר !
אבל זה שעדיין לא באת לביקור זו ממש שערוריה.

kobiarava
04-06-09, 19:33
אבל זה שעדיין לא באת לביקור זו ממש שערוריה.

שערוריה! שבוע הבא, מתאים? אני אדבר איתך, וניתן קפיצה. תחשוב בינתיים במה אני עוזר לך (אני לא צריך שטח פרסום בתמורה), כשאני אגיע אני גם אזרוק רעיונות...

קובי

חנן גולומבק
04-06-09, 20:51
שערוריה! שבוע הבא, מתאים? קובי

מתאים , דבר איתי.

עידו לוריה
05-06-09, 00:32
מתאים , דבר איתי.

ואני חשבתי על דיל דומה אבל שונה;)
אתה מגיע לביקור מסכמים על הפרטים כולל גודל המדבקה ומשם ממשיכים או לאילת והצימרים או לבית שערים והסדנה.
עבודות מסוג זה דורשת ציוד מתאים ואז מקבלים תוצאות כמו שאתה רואה בתמנות אני מחזיק אצלי בסדנה ציוד כרסום וחריטה עם סרגלים דגיטלים מקדחת עמוד גדולה מסור ורטקאלי ומסור צריח רתכת MIG של לינקולן 400A ו - Square Wave TIG 355 של לינקולין ועוד מלא ציוד וכול זה בשביל לבנות דברים כמו שתרצה .
אילת וצימר זה נראה אחלה אבל בתור חופשה:cool::cool::cool::cool::cool: עם כל המשפחה:-P
עידו

מוטי אלמגור
05-06-09, 01:22
ההצעות מתקבלות .
תודה על המחמאות.
עידו
בכיף.
יש לך אפשרות לקחת עוד איזו תמונה או שתיים קצת יותר מרחוק שאפשר יהיה לראות איך הסטאפ של החגורות עם המושבים נראה?
רצוי מאוד גם תמונה של בנאדם שיושב באחד המושבים ואיפה החגורות מעוגנות ביחס לכתפיים שלו, זה חלק קריטי לאללה.

מוטי

חנן גולומבק
05-06-09, 09:17
ואני חשבתי על דיל דומה אבל שונה;)
אתה מגיע לביקור מסכמים על הפרטים כולל גודל המדבקה ומשם ממשיכים או לאילת והצימרים או לבית שערים והסדנה.
עבודות מסוג זה דורשת ציוד מתאים ואז מקבלים תוצאות כמו שאתה רואה בתמנות אני מחזיק אצלי בסדנה ציוד כרסום וחריטה עם סרגלים דגיטלים מקדחת עמוד גדולה מסור ורטקאלי ומסור צריח רתכת MIG של לינקולן 400A ו - Square Wave TIG 355 של לינקולין ועוד מלא ציוד וכול זה בשביל לבנות דברים כמו שתרצה .
אילת וצימר זה נראה אחלה אבל בתור חופשה:cool::cool::cool::cool::cool: עם כל המשפחה:-P
עידו

תיארתי לעצמי שהרתכת , הדיסק ומספרי הפח שלי לא יספיקו :oops:
נדבר.

-->