PDA

צפייה בגרסה מלאה : שלושה ימים בספרד - איזה רכב (לא 4X4) לשכור?

Juv
06-06-09, 17:02
שלושה ימים בספרד, שני אנשים, שתי מזוודות קטנות, כ-900 ק"מ לאורך כל התקופה.
רוב הנדיעות בדרכים ראשיות, מעט כבישים צדדיים ומעט נסיעה עירונית.
המטרה - להנות מהרכב. לא רק מהנהיגה (הפעם) אלה גם מהשהייה בפנים, הצליל וכו'. רכב פאן שבארץ לא קונים אותו מסיבות שונות. התקציב - נניח שעד 750 יורו לתקופה. האפשרויות שמצאתי אצל החברות הגדולות -

משפחתיות 2 ליטר - ניתן לקבל אודי A4, ב.מ.וו 320, פאסאט
מיני קופר
אלפא מיטו 1.4

מה דעתכם? אם מישהו מכיר אפשרויות נוספות אשמח לשמוע.

grand
06-06-09, 21:53
אלפא 159, יש באוויס.

Juv
06-06-09, 22:46
מסכים איתך,אמנם מדובר בדיזל 1.9 בגרסא החלשה שלו אבל זה לא מטריד אותי, הייתה לנו אחת כזאת סטיישן באיטליה לפני כשלוש שנים ונהננו מאוד.
הבעיה שהיא שייכת לקבוצה, כלומר ניתן לקבל גם רכבים 1.9 דיזל אחרים בגודל דומה מה שיכול להוביל לנפילה רצינית.בספרד ביכוי גבוה ליפול על אלתיאה או משהו דומה ומבדיקה הם לא מוכנים להתחייב שנקבל את האלפא.
המיטו והקופר מובטחות אם מזמינים אותן, עם הקבוצה של ה-2.0 ליטר "גרמניות" קשה יותר ליפול.

דרור ברלי
06-06-09, 23:04
"ליפול" על אלתיאה?
אני מוכן ליפול על אלתיאה 2 ליטר ידנית כבר מחר. חוץ מהאקסאו החדשה (אודי A4 ישנה) והטולדו שנראית כמו דודה שמנה, כל המכוניות של סיאט מדליקות אחת-אחת.

בפאסאט ובאודי יהיה לך נוח. בב.מ.וו אתה גם תהנה מהנהיגה. בכל זאת ב.מ.וו, הנאה אחורית אמרתי?...
המיני מתוקה ויפה והיא הנאת נהיגה נטו, מדליק לשבת בה, כיף לנהוג בה, אבל אבל נוחות לאורך זמן קצת בעייתית. אני גם לא בטוח שתא הכפפות האחורי שלה (להלן - באגאז') יכול לבלוע שתי מזוודות קטנות.
אלפא מיטו - אם אתה מקבל את ה-1.4 טורבו - כיף של אוטו.

YNV
06-06-09, 23:27
תוסיף לקבוצת ה-2 ליטר גם וולבו S60 ידנית.

landY
07-06-09, 22:51
BMW 118D ידנית כמובן.
קומפקטית, הנאה אחורית צרופה.

דרור ברלי
08-06-09, 01:26
ואם כל המכוניות שאנחנו מזכירים כאן עושות לך חשקים, אני מחזיר אותך למציאות עם אזהרה לגבי אכיפת המהירות בספרד, שהפכה להיות נוקשה ביותר, אם לא אכזרית. ואני לא מתכוון רק למצלמות בכבישים המהירים, אלא גם למארבים בכבישים צדדיים.

דיר בלאק, אם תופסים אותך זה סיפור לא זול שיכול לבאס לך את כל הטיול.

Juv
08-06-09, 14:36
תודה על כל התובנות , וגם על האזהרה...
המיני ירדה מהפרק, נכנסתי אתמול לאחת וזה קצת קלסטרופובי בשבילי. גם המיטו ירדה מהפרק - היא 1.4 בלי טורבו - 78 סוסים נראה לי כמו התפשרות גדולה מדי.
נשארו ה-159 וסדרה 3 והמקבילות שלהן, אלא אם מישהו יודע איך שוכרים מיטו 1.4 טורבו במדריד.

-->