PDA

צפייה בגרסה מלאה : מישהו מכיר את הסוני אריקסון 980?

Saar
07-06-09, 17:43
הי,

הנוקיה שלי נפל והחזיר נשמתו לבורא הסלולר.
אחת האופציות שיש לי היא הסלולרי הנ"ל (סוני אריקסון 980)
אופציה נוספת היא נוקיה 3120 קלאסיק.

מישהו מכיר את המכשירים? יש אולי חוות דעת של משתמשים (ראיתי בזאפ לגבי הנוקיה, לא מצאתי על הסוני).

תודה,
סער.

גלדיאטור
07-06-09, 17:50
הנוקיה יותר טוב אין מה להשוות
הסוני עדינים ומסובכים כנגד פשטות וחוזק של נוקיה

דרור ברלי
07-06-09, 18:37
אני עם נוקיה סיימתי. עוד מותג-אליל ש"מצטיין" רק בתקלות, צרות ומרורות.

eran4x4
07-06-09, 18:54
לא לגעת ב 3120
מבוסס סימביאן
מלא תקלות - מתחמם
מכשיר רע...

zivo
07-06-09, 19:50
סער,
אני מכיר את כל המכשירים האלו, אני עובד בחברה שכותבת תוכנה למכשירים האלו (ולכן בודק את כולם).

W980 הוא מסדרת Walkman של SE, זה מכשיר מצויין - למולטימדיה \ מוזיקה. לזה הוא נולד ואת זה הוא עושה מצויין. אם אתה צרכן דטה, שים לב, (בניגוד ל 3120) יש לו WiFi.

נוקיה 3120 - קודם כל זה לא סימביאן (ערן), זה S40. זה מכשיר בסיסי, חזק אמין וטוב.
תצרוכת הסוללה שלו תהיה טובה מהסוני והוא יהיה עמיד.
אבל זה מכשיר נחות לעומת SE, אין לו WiFi, יש מסך פחות טוב, פחות זיכרון, וצליל הרבה פחות טוב.

נקודה חשובה - (ויסלח לי דרוד, אני לא מדבר על סמך ניסיון אישי אלא סטיסטיקה של השוק).
#1 נוקיה נחשבים למכשירים אמינים וחזקים. תמיד יש חריגים, תמיד יש דגמים פחות מוצלחים, מכשיר ספציפי דפוק... אבל בגדול נוקיה נחשב אמין.
#2 הנדסת אנוש - מבלי להתייחס לאיפון או אנדרואיד (G1), נוקיה נחשבת במשך כל השנים, פורצת דרך בפשטות השימוש. אם עד היום היה לך רק נוקיה, תבדוק שאתה "מסתדר" אם מכשיר אחר (אני רציתי לפנק את אישתי בדגם משוכלל של SE, ומהר מאוד הוא הגיע לבת שלי, אישתי פשוט לא אהבה אותו).

לעניין - כמו ב4X4, קודם כל, תשאל את עצמך מה אתה רוצה מהטלפון-
מולטימדיה, מעניין? חשוב?
אתה קורה דוא"ל?
DATA?
צריכת סוללה?
חוזק מכני?
גודל פיזי? יש לך משקפי קריאה? אצבעות גדולות? אתה הולך עם המכשיר בכיס? בנרתיק חיצוני על החגורה? גודל הכתב?

תנסה לעבוד מסודר, אבל שני היצרנים האלו הם בהחלט מומלצים.

עוד הערה קטנה - בניגוד נוקיה וסוני אריקסון, יצרנים כמו סמסונג ו LG פנסוניק, זה גן חיות. יש להם דגמים מאד מוצלחים וחלקם, מי ישמרנו.....אתם צריך להיות הרבה יותר זהיר.

דרור ברלי
07-06-09, 20:31
אני אנטי-גאדג'טס.
כל מה שאני רוצה מהטלפון שלי זה ככה (לפי סדר העדיפויות):

1. איכות קליטה ושידור בטלפון (לא מוסיקה, לא מולטימדיה, רק בדיבור).
2. חוזק ועמידות פיזית של המכשיר (אבק, מכות, נפילות).
3. אמינות כללית. שלא יתקלקל כל יומיים/שבועיים. אני שונא להגיע למרכזי השירות של סלקום.
4. הרבה מספרים בזיכרון.

לא מעניין אותי דור-שני-שלישי-רביעי-שמיני ושליש. לא וויפי, לא אינטרנט, לא מצלמות, לא נגנים ולא דגדוגים בבית השחי. אני צריך טלפון כדי לדבר - להוציא שיחות ולקבל שיחות. טלפון נטו, עם נפח זיכרון גדול - ספר הטלפונים שלי עמוס מאוד.

מנסיון מצטבר, המכשירים האמינים ביותר שהיו לי הם של סמסונג. המכשירים הכי גרועים היו של נוקיה. אינסוף תקלות והרבה עוגמת נפש, גם ובעיקר מהשירות הגרוע של סלקום.
מצד שני אני שומע כל כך הרבה סיפורי זוועה על השירות של המתחרים, אז אני כבר לא מתעצבן...

הנוכחי שלי זה סוני אריקסון SE C902. הראשון היה שחור, קטן וחתיך, אבל נפח את נשמתו האלקטרונית לאחר חודש וחצי ללא יכולת תיקון, והוחלף במכשיר זהה אבל אדום, חדש מהקופסה. בינתיים כמעט חצי שנה בלי בעיות, אבל כבר אין לי ציפיות גבוהות מדי ממנו. העיקר שהוא אהוב במיוחד על הבן שלי, כי יש בו משחק NEED FOR SPEED מובנה.

Saar
07-06-09, 20:47
הי,

תודה, הדרישות שלי הן בסיסיות למדי,
אני רוצה מכשיר שיקלוט טוב, SAR נמוך,
נוח עם מקשים נורמליים ולא פצפונים (עדיף נפרדים).
בשנה האחרונה היה לי נוקיה 6131 שהפסיק לעבוד אתמול עקב נפילה מגובה הברך...
לא אכפת לי לעבור למערכת הפעלה אחרת.

אני רוצה מכשיר אמין, שלא ישבוק עקב מכה מינורית/נפילה קלה.
תודה,
סער.

עריכה,
פחות מעניין אותי דור 3 ואינטרנט, גם ככה אני צמוד למחשב כל היום....

-->