PDA

צפייה בגרסה מלאה : מי מבין מי יודע? EDU circuit malfunction

שלוםר
11-06-09, 23:33
ערב טוב, הסימפטום: בנסיעה איטית [ דוגמת כניסה לחניון או יציאה ממכזה] הרכב כבה , בנסיון התנעה 1 הניע, נורית בדיקת מנוע כללית אייקון של בלוק מנוע] נשארה מס' שניות נוספות וכבתה, קרה 3 פעמים בתוך כ שעתיים ולא יותר [ מאז שלשום] בדיקה במחשב דיאגנוזה העלתה את התקלה הבאה: EDU circuit malfunction
גיגלתי ומצאתי הרבה קישורים, זקוק לעזרה בהבנת הבעיה ומציאת פתרון,

תודה
שלום.ר
גילוי נאות, הרכב לילה לפני התקלה הנ''ל חנה ליד דיסקו -:)

eysham
12-06-09, 14:04
לא שאני מבין בזה הרבה, אבל היה עוזר לדעת באיזה רכב מדובר...

shachar
12-06-09, 14:52
לא שאני מבין בזה הרבה, אבל היה עוזר לדעת באיזה רכב מדובר...

טויוטה

שלוםר
14-06-09, 00:21
אופס' פראדו 02 דיזל
שלום.ר

שלוםר
24-06-09, 20:28
ערב טוב, הסימפטום: בנסיעה איטית [ דוגמת כניסה לחניון או יציאה ממכזה] הרכב כבה , בנסיון התנעה 1 הניע, נורית בדיקת מנוע כללית אייקון של בלוק מנוע] נשארה מס' שניות נוספות וכבתה, קרה 3 פעמים בתוך כ שעתיים ולא יותר [ מאז שלשום] בדיקה במחשב דיאגנוזה העלתה את התקלה הבאה: EDU circuit malfunction
גיגלתי ומצאתי הרבה קישורים, זקוק לעזרה בהבנת הבעיה ומציאת פתרון,

תודה
שלום.ר

..."אין שמחה כהתרת הספקות"... אמרו מי שאמרו,
להלן פתרון הבעיה: EDU הוא המעגל החשמלי הקשור למחשב ההזרקה, לאחר בדיקה מורטת סבלנות החל ממחשב ההזרקה דרך הקונטקטורים ועד לבדיקת המחת במזרקים התגלה כי אגד החוטים לקראת אחד הקונטקטורים [ נמצא מאחורי תא הכפפות] היה רפוי קמעה ובמצב מסוים גרם לכיבוי המנוע, ויצר את אותו קוד תקלה,בוצע: ניקוי והידוק הפינים, בדיקה של החיווט ניקוי והידוק, על הדרך החכנו אחורה לאורך כל הצמה עד למחשב ההזרקה, נראה כי הצלחנו לשים יד על מקור התקלה, ימים יגידו אם אני הולך לקראת החלפת צמה ראשית...-:)
שלום.ר

barak4*4
27-06-09, 09:43

חנה לייד דיסקו?
אז עכשיו יש לו מהלכי מתלה נורמאליים?
אז עכשיו הוא הוא יודע איך לסוע בשטח?
או...
שהוא עדיין טויוטה?

-->