PDA

צפייה בגרסה מלאה : גיפ סופה - אפשרות לקפל את החלון הקידמי

ynewman
14-06-09, 10:14
שלום לכולם

האם מישהו יודע כיצד ניתן להפריד בין חיבור הגג ברזנט והחלון הקידמי , כך שניתן יהיה להפריד בין שניהם.
בברכה

יואב
054-5664870

מחלה סופנית
14-06-09, 10:24
שלום לכולם

האם מישהו יודע כיצד ניתן להפריד בין חיבור הגג ברזנט והחלון הקידמי , כך שניתן יהיה להפריד בין שניהם.
בברכה

יואב
054-5664870
הברזנט יושב בתוך מסילה על החלון הקדמי
בשביל לפרק אותו מהחלון אתה צריך לשחרר את הברזנט
מהמותחנים מאחורה של הגיפ ליד הגלגל ספייר ואז הברזנט ישתחרר
כמובן שתצתרך לשחרר את המשקוף של הברזנט מהחלון
ואם אתה מתכווןלהוריד את החלון קדימה אז אתה צריך לפרק את הברזנט לגמריי כי לא יהיה לו במה להחזיק
בכול מקרה כדי להוריד את החלון
יש לך 2 מותחנים בצד של החלון בסוף הדש בורד אתה רק צריל לשחרר את ההברגה שלהם
להוריד את החלון לגובה שאתה רוצה ולסגור את המותחנים

boaz1969
14-06-09, 22:52
שלום לכולם

בברכה

יואב
054-5664870
אם יש לך כלוב התהפחות כולל קשת צמודה לחלון אז פשוט מאוד אתה מצמיד לקשת מסילה של וילוןע"י ברגים קודחים או אזיקונים ואת הכסוי אתה מעביר מהחלון לקשת...אם אין לך קשת כזאת אז ישנה אופציה לבנות מסגרת צמודה בקבילה לחלון ולחבר לה גם מסילה כנ"ל....ואז אתה עדיין מקבל צל ואויר סוף הדרך שלא נדבר על השטח שאתה רואה את הנוף בלי שום מחסום ובלי טיפה אבק...( אגב תירוץ טוב להוביל...:D ) לא היה לי CJ או סופה שלא עאשיתי את זה שווה כל השקעה!!! ( אגב כדי לחלוץ את הכיסוי אתה צריך להפוך את הכיסוי על מכסה המנוע לשחרר תיקתקים בצדדים אם יש ולשלוף הצידה במשיכה עם רגש לא לקרוע!!! כנ"ל גם בהשחלה סבון יכול להועיל...)
מי שלא עושה את זה ויש לו גיפ פתוח פשוט מפסיד בגדול הנאה מירבית... אל תשכח להעביר גם את המראה לקשת!
בהצלחה בועז

AvigdorAharon
16-06-09, 07:57
אם יש לך כלוב התהפחות כולל קשת צמודה לחלון אז פשוט מאוד אתה מצמיד לקשת מסילה של וילוןע"י ברגים קודחים או אזיקונים ואת הכסוי אתה מעביר מהחלון לקשת...אם אין לך קשת כזאת אז ישנה אופציה לבנות מסגרת צמודה בקבילה לחלון ולחבר לה גם מסילה כנ"ל....ואז אתה עדיין מקבל צל ואויר סוף הדרך שלא נדבר על השטח שאתה רואה את הנוף בלי שום מחסום ובלי טיפה אבק...( אגב תירוץ טוב להוביל...:D ) לא היה לי CJ או סופה שלא עאשיתי את זה שווה כל השקעה!!! ( אגב כדי לחלוץ את הכיסוי אתה צריך להפוך את הכיסוי על מכסה המנוע לשחרר תיקתקים בצדדים אם יש ולשלוף הצידה במשיכה עם רגש לא לקרוע!!! כנ"ל גם בהשחלה סבון יכול להועיל...)
מי שלא עושה את זה ויש לו גיפ פתוח פשוט מפסיד בגדול הנאה מירבית... אל תשכח להעביר גם את המראה לקשת!
בהצלחה בועז

אם תרצה לראות את זה בעין, דבר איתי.

ד"א, למה להעביר את המראה לקשת, הרי את מוריד חלון רק בשטח, ועדין יש שתי מראות צד.

אביגדור

boaz1969
17-06-09, 08:07
אם תרצה לראות את זה בעין, דבר איתי.

ד"א, למה להעביר את המראה לקשת, הרי את מוריד חלון רק בשטח, ועדין יש שתי מראות צד.

אביגדור
אני גם בעיר נסעתי עם החלון למטה ..רק בכבישים מהירים הייתי מרים אותו...למרות שיש מראות בצדדים כדי שלו יטרידו השוטרים העברתי את המראה לקשת (אגב לגיפ יש צירים כדי שתהיה אפשרות להוריד את החלון כך שזה חוקי רק חייב משקפיים ל..):cool:

ציקס
17-06-09, 18:44
אתה חושב שזה חוקי לסוע עם חלון שוכב בכביש?
או שאין איסור לסוע עם חלון שוכב...

boaz1969
18-06-09, 08:58
אתה חושב שזה חוקי לסוע עם חלון שוכב בכביש?
או שאין איסור לסוע עם חלון שוכב...
לפחות 20 שנה אני נוסע עם סיקסים וסופות עם חלון למטה ...אתה לא עושה שום שינוי מבנה בגיפ, האופציה לפתיחת החלון ישנה בגיפ מקורית(הצירים בצידי החלון) אבל אתה צריך משקפיים כמשקפי אבק.. משקפי שמש טובות עושות את העבודה.

היידה סיפור קטן...:D

לפני כמה שנים טובות נשבר לי הציר של החלון ..אז בינתיים הורדתי אותו לגמרי כי נסעתי רק בעיר..הגיפ היה CJ 86 עברתי לתומי ברחוב בת"א והבחנתי בשוטר שבדיוק מסיים עם רוכב קטנוע בצד השני של הכביש ומסיט את מבטו אלי...לא עברתי 100 מטר והופ נחשו מי נעצר לידי ליד הרמזור...
הוא לא פונה אלי ...הוא מסתכל על הצמיגים (צמיגים 32.11.15 גאנט 10!!!!) מסתכל על איפה שאמור להיות חלון...ופונה אלי בסימן שכולם מכירים מצביע על המדרכה אחרי הרמזור...אני כמו ילד טוב שלא מכיר גיפים (בכלל לא..)עוצר ושואל האם ישנה אזו בעיה??!!...לאחר בדיקה ברישיון הוא אומר...הצמיגים שלך...איפה החלון?.
הצמיגים אין לי מושג רק עכשיו קניתי את הגיפ אני לא מבין בזה כלום.. ולגבי החלון מותר להשכיב את החלון!!! נכון אמר השוטר ..אבל איפה המראה בדיוק????:confused:אופס...טוב הוא היה בסדר לא הוריד אותי מהכביש ונתן לי שבוע להתייצב אצלו תקני ושרשראות במקום שאין דלתות...( הגיפ היה פתוח לגמרי רק קשת ).....
לכן יש צורך להרכיב מראה על הקשת שמחליפה את החלון...
אגב חוץ מהפעם הזאת שום שוטר לא העיר לי על החלון שלמטה..לאחי בצפון יש חברה לטיולי גיפים ושם כל הגיפים עם הקשת והחלון מורד קבוע !! ומיותר לציין שהמשטרה בצפון מהמציקים בכל הארץ...אם שם הם לא אומרים כלום זה אומר הרבה...
בועז...

kobiarava
18-06-09, 09:05
בועז, מה שניסו לומר לך קודם, זה שהמראות לא נשכבות ביחד עם השמשה אלא נשארות במקומן גם כשהשמשה מקופלת על מכסה המנוע, משום שהן לא מחוברות כלל למסגרת השמשה אלא מתחתיה, על החלק הקבוע של צירי החלון. מה שכן, אם אתה נוסע עם דלתות קשיחות, שהמראות מורכבות עליהן, אתה באמת צריך למקם אותן מחדש אם חשקה נפשך ליסוע בלי דלתות, או עם דלתות ברזנט.

קובי

boaz1969
18-06-09, 22:46
[quote=kobiarava;252128]בועז, מה שניסו לומר לך קודם, זה שהמראות לא נשכבות ביחד עם השמשה אלא נשארות במקומן גם כשהשמשה מקופלת על מכסה המנוע, משום שהן לא מחוברות כלל למסגרת השמשה אלא מתחתיה, על החלק הקבוע של צירי החלון. מה שכן, אם אתה נוסע עם דלתות קשיחות, שהמראות מורכבות עליהן, אתה באמת צריך למקם אותן מחדש אם חשקה נפשך ליסוע בלי דלתות, או עם דלתות ברזנט.

אהלן קובי
קודם כל כל הכבוד על הידע והנסיון שאתה מרביץ פה בפורום ...;)

לגבי המראות... לא דברתי על המראת צד שמתחברות בחלק התחתון של צירי החלון
דיברתי על המראה המרכזית....
ולמה להזכיר לי על הדלתות חצי פיבר עם המראות JEEP מקוריות וכיסוי הבסטופ שנגנב לי במצב חדש...:sad::sad: והשאיר לי את הסופה גלמודה שבוע לאחר ההרכבה בתחילת החורף.....ממש לא כייף....

טוב עברו הרבה מים בנהר מאז.....:cool:

kobiarava
18-06-09, 22:59
לגבי המראות... לא דברתי על המראת צד שמתחברות בחלק התחתון של צירי החלון
דיברתי על המראה המרכזית....

מצטער, לא שמתי לב בקריאה הראשונה (האמת שכבר הביאו לתשומת ליבי).

לגבי העברת המראה המרכזית-לא חשבתי אף פעם שזה כ"כ קריטי, הרי שעם השמשה שנשכבת במקור, גם המראה נשכבת עוד מהמפעל, לא?;) אבל אם הניסיון שלך מלמד אחרת-עדיף להיות חכם מאשר צודק, ולא ללכת ראש בראש עם לובש מדים נפוח שמחפש על מה לדפוק לך דו"ח...

קובי

boaz1969
19-06-09, 01:53
[quote=kobiarava;252252]מצטער, לא שמתי לב בקריאה הראשונה (האמת שכבר הביאו לתשומת ליבי).

לגבי העברת המראה המרכזית-לא חשבתי אף פעם שזה כ"כ קריטי, הרי שעם השמשה שנשכבת במקור, גם המראה נשכבת עוד מהמפעל, לא?;) אבל אם הניסיון שלך מלמד אחרת-עדיף להיות חכם מאשר צודק, ולא ללכת ראש בראש עם לובש מדים נפוח שמחפש על מה לדפוק לך דו"ח...

חוק זה חוק!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

-->