PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיה בשעון טעינה (כותרת נערכה)

סופת המדבר
18-06-09, 10:15
אתמול בטיול לילה שמתי לב כשאני משלב לרוורס
השעון טעינה יורד מ14 ל 12 מה הקשר?

sherifon
18-06-09, 10:26
אני חושב שהבעיה של הסופה הזו היא הבעלים שלה :)

כשאתה משלב לרוורס נידלקת תאורת רוורס ( אור לבן מאחורה ), המנורה היא צרכן ,לכן היא מורידה את מתח הטעינה...

מאיר רוטברג
18-06-09, 11:05
באמת בעיה,
צרה רצינית ,
בטח אם הייתה מחליף פה עם חבר באתר שקנה טויוטה והוציא בחצי שנה 17000 ש"ח אז לאור כך
אני ממליץ "כל יום בעיה חדשה"

שיעשעת אותי על הבוקר:D:D:D

סופת המדבר
18-06-09, 14:37
אז למה שאני מדליק אורות +4 פנסי ערפל + רדיו
השעון לא יורד???
הם גם צרכנים לא?

shmil
18-06-09, 14:50
נכון, אתה צודק. אור רברס לא אמור להשפיע כך על המתח.
אבל, כפי שציינתי שם (http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?p=252185) - אני מתרשם שמערכת החשמל שלך לפני קריסה/שריפה.

שפץ, ומהר.

ינון
18-06-09, 16:11
נראה לי לפי ההתכתבויות שגם אצלי המערכת בערוב ימיה
הייתי שמח להמלצה לחשמלאי המכיר את הרכב וכמובן שישאר לנו עודף לעבור טסט

kobiarava
18-06-09, 17:06
חברים, שיפוץ של הצמה הפנימית בסופה, להבדיל אולי מצמת המנוע, אינו עניין מסובך כ"כ, פשוט כי אין יותר מדי צמה שם, ואם יש זה בעיקר בלאגן מיותר מהבעלים הקודמים ומהתקנות חאפריות למיניהן. כל מה שצריך בשלב ראשון זה ספר, מלחם, סופיות חוטים+צבת יעודית, איזולירבנד והכי חשוב-קטר. מפרקים דש בורד-15 דקות עבודה, ומתחילים לעבור על החיבורים וההזנות בשטח ובהשוואה לסכימה בספר. מה שמיותר-חותכים ומעיפים, מהמקור, בלי סנטימנטים. מה שדורש תיקון-מתקנים. אם יש אפשרות להשיג גם שרוולים מתכווצים ואת המכשיר היעודי (או הפן של אמא)-מה טוב, ואם לא, מבודדים היטב כל הלחמה או איזור חשוף באיזולירבנד. חשוב מאוד לעבור על גם המינוסים, לתקן, לחדש ולהוסיף איפה שצריך, כי חיבורי המינוס המחורבנים בסופות הם מקור ל-90% מתקלות החשמל והחיוויים בכלים שלא תוחזקו כראוי.
מניסיון, העבודה לא מסובכת מדי למי שיודע להחזיק כלי עבודה או שניים ביד, והתוצאה, במידה והעבודה נעשית כראוי ובהקפדה, תיתן שקט להרבה זמן. בעל רכב שיבצע עבודה כזו ירויח היכרות עם האם-אמא של מערכת החשמל, שבד"כ מרתיעה את רובנו, ובעתיד לא ייבהל משעון שמרצד או חיבור אביזרים חדשים ברכב, ועוד לא דיברתי על החיסכון בכסף-על עבודות כאלה גובים בדרך כלל לא מעט.

בהצלחה-קובי

סופת המדבר
18-06-09, 21:33
היום רציתי לראות מה הולך לי בכל החשמל מתחת לדש'
דבר ראשון רציתי לראות איפה כל החוטים האורגינלים שיוצאים מהבית פיוזים
לאן הם מגיעים
קודם כל רציתי לראות מה קורה עם האורות אז הגעתי לפיוז של האורות
לפי הספר
הוצאתי אותו ובדקתי עם מנורת בקורת אם מגיע לי לשם +אחרי סוויטצ'
ומה מצאתי שבשתי התקעים\בננות שאליהם נכנס הפיוז
בשתיהם יש + גם בלי פיוז שמגשר...:mad:
אז התיאשתי סגרתי הכל עד השיגעון הבא....
שאני יקבל קריזה ויפרק את הכל נראה הכל שם חרבנה

ינון
19-06-09, 19:34
האמת שאני די מפחד ומהניסיון שלי לפעמים נוצר קצר ואז מתחילים לדבר סינית
הייתי שמח לבעל מקצוע הגון ורצוי במחיר שפוי.
ינון

eli84
19-06-09, 19:54
ינון
סע לאריאל בכניסה איפה שנמצאת המשתלה תמצא חשמלאי בשם מוסטפא שהוא חד משמעית החשמלאי הכי טוב בארץ במחירים מצחיקים

davidror
22-06-09, 17:50
ינון?
דבר איתי בטל 0547542020 יש לי מישהו טוב(פשוט הטל לא עליי אז רשמתי לך את המס שלי)

דרור ברלי
23-06-09, 11:54
ואני דווקא ממליץ למי שאין לו רקע בסיסי בחשמל, לא לעשות שטויות לבד אלא ללכת לחשמלאי טוב ומקצועי לשלם בהתאם עבור עבודה באיכות גבוהה.
בפעם האחרונה שחשבתי שגם אני יכול לבצע בעצמי התקנות מורכבות ולעשות סדר במערכת החשמל, קיצרתי משהו וכמעט שרפתי את הג'יפ...

לתשומת לב.

zeepeedee
24-06-09, 01:17
ואני דווקא ממליץ למי שאין לו רקע בסיסי בחשמל, לא לעשות שטויות לבד אלא ללכת לחשמלאי טוב ומקצועי לשלם בהתאם עבור עבודה באיכות גבוהה.
בפעם האחרונה שחשבתי שגם אני יכול לבצע בעצמי התקנות מורכבות ולעשות סדר במערכת החשמל, קיצרתי משהו וכמעט שרפתי את הג'יפ...

לתשומת לב.

אהלן דרור,
כמו שבטח ראית אני עדיין לא מפרסם מה נסגר עם הרכב שלי אחרי השיפוץ ולו רק מהסיבה הזו בדיוק!
אחרי שהייתי אצל ***** ושילמתי במיטב כספי והרכב עמד שם למעלה משבועיים ולא הצקתי לו אפילו פעם אחת, הוצאתי את הרכב וגיליתי לאכזבתי כי קיימת הבעיה הזו בדיוק(עניין הרברס והמד טעינה שנופל בהדלקה של דברים מסוימים...
כמו כן הרכב מפרק את המצבר תוך יומיים שלושה וכל הדברים האלו הובאו לידיעתו של *****ובהתחלה עלתה טענה כאילו המצבר חלש. הוא הוחלף לחדש.
טענה נוספת היא שמפלג עם חופש גדול מאוד. גם הוא הוחלף לאחד תקין(לא חדש למען ההגינות)
טענה נוספת היא שאלטרנטור לא תקין. האלטרנטור נלקח למשפץ שפירק אותו לגורמים, עבר חלק חלק והכל נמצא תקין כאשר אני נוכח בבדיקה.
בפעם האחרונה עלתה טענה כי זהו מצב נורמאלי בסופות ששעון טעינה נופל בצורה כזו ואין מה לדאוג... עם טענה זו הייתי מוכן לחיות אם לא היה מתפרק לי המצבר כל שלושה ימים אם לא טרחתי להניע...
בקיצור נכון לעכשיוהמצב הוא כזה: הטסט נגמר ולכן אני לא יכול להגיע לבחור ומעבר לזה גם נפרץ מחזיר שמן בגלגל אחורי וכנראה שיש בעיה עם הדיפרנציאל האחורי. לכל האמור לעיל, כמובן שאין קשר לבעיית החשמל אך אני תקוע ולא ממשיך בתיקון עקב כך.
אולי למישהו יש רעיון מה בדיוק הבעיה וכך אולי אוכל להכווין אותו ויבוא לציון גואל...
מתנצל על כך שאינני רושם את שמו של בעל המקצוע אך כל עוד הדברים בתהליך והוא לא הרים ידים (בעל המקצוע) אין בי שום רצון לפגוע כהוא זה בבחור עם פרסום שלילי.
עידו

-->