PDA

צפייה בגרסה מלאה : כיסוי בסט טופ לCJ ארוך

AvigdorAharon
24-12-02, 16:16
שלום לכם,
בן משפחה מאוד מאוד קרוב חוזר מארה"ב. חבר העלה במוחי רעיון, להביא ברזנט של בסט טופ. נצא מנקודת הנחה שבן המשפחה יביא לי את מבוקשי, השאלה היא עד כמה גדול הסיכון שהברזנט לא יתאים? האם משהו התאים ברזנט של בסט טופ ל CJ שלנו? האם משהו קנה בארה"ב ברזנט כזה? סדר גודל של מחיר? כל דעה בענין תתקבל בברכה!!!

תודה,

אביגדור

ניר ל
24-12-02, 16:41
הברזנט אינו "בולט און" לג'יפ שהורכב בישראל, אבל ניתן להתאימו.
פנה ליניב CJ, הוא רצה למכור כזה ברזנט עם כל הקונסטרוקציה במצב די חדש.
(תוכל להשיג אותו דרך ג'יפטריפ אם הוא לא משוטט כאן)

נמרוד
24-12-02, 17:29
למיטב ידיעתי יש לבסטופ כיסוי אחד בלבד ארוך, לCJ8, והוא עולה קרוב ל700$. לא מפתיע, בהתחשב בזה שנמכרו בארה"ב משהו כמו 25000 סקרמבלרים בלבד, האחרון שבהם לפני 15 שנה, וזהו - לא נמכרו יותר ג'יפים ארוכים בארה"ב, מעולם. בדיוק הפוך מהמצב בארץ ובמדינות אחרות, שבהם דווקא הג'יפ הארוך, מבוסס CJ8 או YJ, נמכר הרבה.

ב700$ אתה יכול לעשות בארץ בובה של ברזנט לג'יפ שלך,מותאם פיקס, והאיכות לא רעה בכלל. אני הייתי מנצל את קרוב המשפחה לדברים אחרים. אם הוא כזה קרוב כמו שאתה אומר, למה לא להעמיס עליו איזה קיט 4:1 לטרנספר, או זוג דטרויטים...

ניר ל
25-12-02, 09:25
לא צריך להגזים נמרוד,
אין מה להשוות איכות ומראה של בסטופ על כל האבזור שלו, למה שניתן לרכוש בארץ במחיר של 3500 ש"ח. אפילו אני, שלא מחשיב את הצורה של הג'יפ כיתרון, הייתי רוכש ללא ספק במחיר כזה ברזנט כדוגמת בסטופ אם הוא היה בולט און לג'יפ שלי. בארץ ניתן לרכוש בקיץ ברזנט שמשונית עם ריצ'רצ'ים במחירים שבין 2000 ל-3500 ש"ח, ברזנטים יותר איכותיים ומושקעים מחירם עלול להגיע גם ל8000 ש"ח ועדיין אני בספק אם הוא איכותי כמו בסטופ.
בעיית ההתאמה לעומת זאת היא גורם שצריך לקחת בחשבון - בסטופ לסקרמבלר מתאים בעקרון לסופה ארוכה סגורה במקור עם כלוב מתאים, כל השאר דורשים התאמה של מסגרות, דלתות, חלון קדמי, קשתות ואם מדובר בג'יפ 6 אז גם קיצור או הארכה של הברזנט עצמו וכו'.

רפי
25-12-02, 09:26
אביגדור שים לב!!

ברזנט של בסט טופ ל CJ8 בארה"ב לא מתאים לCJ8 בארץ!
זה אינו אותו מרכב!!

מפתן הדלת בארץ קטן יותר בכ 10 מ"מ מאשר זה בחו"ל שהוא כידוע סקרמבלר אמיתי!

לי היה סקרמבלר ולכן גם ברזנט מקורי של JEEP שלא התאים לCJ8 אחר. יחד עם זאת, הוא כן התאים לסופה ארוכה.

רפי

רפי
28-12-02, 19:04
תיקון!

מפתן דלת הסקרמבלר גדול ב 10 סנטימטר ולא מילימטר כמו שיצא לי בטעות.

רפי

AvigdorAharon
29-12-02, 12:15
תודה רבה לכולם על התגובות!
זוג דטרויטים לא צריך, לגבי יחסי העברה, אני אחשוב - תודה נמרוד.
לגבי הבסט טופ - לפני כשנה תפרו לי ברזנט איכותי (ברמה ישראלית) עם סקוצ'ים ולא ריצרצים, ב 3600 ש"ח. הג'יפ נמכר וכיום הברזנט ברמה בינונית ולכן חשבתי על הבסט טופ. האם ניתן לרכוש ערכה ללא דלתות, ואת הדלתות ליצור כאן? כמה צריכה לעלות ערכה ללא דלתות? לא הצלחתי למצוא את הערכה באתר של בסט טופ, משהוא יכול לקשר אותי?

תודה, אביגדור

נמרוד
29-12-02, 12:27
http://www.4wheelparts.com/product2.asp?imseqn=361&occlass=BEST&cat =JT

יש שם למטה טייגר-טופ לCJ8.

רפי
29-12-02, 20:18
אביגדור,
בהמשך לנתונים שכתבתי, יש לזה משמעות ולא רק בדלתות.

מפתן דלתות גדול יותר אומר, שגוף הברזנט עצמו קצר יותר כלומר, הברזנט עצמו לא יגיע עד למפתן הדלת, אלא 10 ס"מ לפני.

אגב, בלוח של ג'יפ טריפ ישנו בחור בשם יניב שמוכר ברזנט כזה, הוא כותב "מתאים לסופה" והבנתי, שעשה אילתור שיתאים איכשהוא גם לCJ8.

http://www.jeeptrip.com/page.asp?div=Notes&id=2771&page=1

שיהיה רשום בפרוטוקול שאמרתי : אל תקנה, זה לא יתאים. :)
במקרה זה ובאופן מפתיע עדיף כחול לבן.

רפי

טדי
29-12-02, 22:41
חפש את חברת K-LINE

AvigdorAharon
30-12-02, 07:39
טדי,
האם k-line התכוונת אלי? לא מצאתי קשר בין חברות הנקראות k-line ובין כיסוי.
אנא האר את עיניי!
תודה,
אביגדור

טדי
30-12-02, 11:31
http://www.thejeep.com/kayline/

-->