PDA

צפייה בגרסה מלאה : RSS- Twitter באתר ג'יפולוג

YosseF100
25-06-09, 15:23
חברים יקרים
הרגלי הגישה משתנים ללא הרף יותר ויותר אנשים מארגנים לעצמם עמודי בית המושכים אליהם ידיעות מהאתרים האהובים עליהם או מתעדכנים באמצעות טוויטר ופייסבוק.
גלשיה מאתר לאתר בשנים הבאות תהיה פחות ופחות נפוצה
אנו נמצאים על סיפה של מהפכה נוספת ברשת "אינטרנט בזמן אמת" לענייננו גולשים שירצו לראות ידיעות גם מהאתר הזה בנושא מסויים אבל רק הידיעות מעכשיו ההיסטוריה לא חשובה וכו RTI.
אין חולק על רמתו של האתר - מעולה! לצערי אני צריך "לזכור" לחזור לכאן מכוון שאני ממעט להגיע לאתרים שלא בעמוד הבית שלי או בפידים שמעדכנים אותו. כך יוצא שכשאני מגיע אני מצטער שאני לא מגיע יותר.
ממליץ כי תשקלו גם הכנסת RSS לחלופין כתבות בעמוד הבית יועלו גם בטוויטר כך שגם שעוקבים אחרי האתר יוכלו לראות את זה בעמוד הבית שלהם ברגע שכתבה חדשה או כל שירשור הולם שתחשבו שכדאי להכינס אליו עולה וכו.
בקשה + דעה

YosseF100

erezgur
25-06-09, 20:55
+1 !

Saar
25-06-09, 21:15
RSS יכול להיות תוספת ברוכה,
את TWITTER אני אוהב פחות.

אם תוסיפו RSS, אשמח להוסיפו לסרגל הכלים שלי.

סער.

נמרוד
25-06-09, 22:01
איך לומר זאת, חבר'ה... קרבורטורים ושטנגה-שמן ברקס זה הצד היותר חזק שלנו... RSS וטוויטר לא כל כך... אתם בטוח צודקים - אבל מה הצעדים המעשיים שצריך לעשות? (אפשר גם בפרטי או בטלפון).

savyon
25-06-09, 22:22
מה זה שטנגה?

סביון

idanw
25-06-09, 23:10
מה זה שטנגה?

סביון

רואים שלא היית שריונר...

sos4u
26-06-09, 00:17
מה זה שטנגה?

סביון

זו מערכת ההפעלה החדשה של מייקרוסופט ...
מיוחדת לפורומים ..

עודד זנטון
26-06-09, 00:26
מה זה שטנגה?

סביון

מוט דחיף

איציק - 4X6ZH
26-06-09, 10:08
כמו שנמרוד כתב

שטנגה \ פלטינות \ ופקונג ראש :rolleyes: וגם אז לא כולם מבינים
ולצעירים יותר יש גם VVT בשילוב DSTC שהם שמעו על זה ולא יודעים בשביל מה זה טוב .

אז יוסףף בבקשה. חלק מאלה שמסתובבים באתר הזה לא חכמים גדולים
וצריך להסביר לאט ורצוי לתת דוגמאות .
כשאני " שומע : טוויטר אני מיד חושב על רמקול .
ו השמיציק הזה RSS זה בכלל חיישן מהירות

אז מה אני יכול לעשות עם רמקול וחיישן מהירות בפורום אינטרנטי ?

איציק

הצפרדע
26-06-09, 10:09
מה זה שטנגה?
סביון

מה זה טוויטר?

מה זה RSS?

מה זה RTI?

מה זה YOSSEF100?

געוואלד!

גיא
26-06-09, 12:27
מעבר לזה שיכולתם לשאול את גוגל ( הוא יודע הכל )

אז במילים פשוטות, החיישן מהירות זה בעצם מנגנון ש"דוחף" לכם ערוצי מידע מוגדרים מראש למחשב / פלאפון חכם / מכשיר נייד וכו' ...

הודעה חדשה , ראשי פרקים , עידכונים וכו'

לגבי הרמקול הקטן, אז מדובר על סוג של פורום מעורבב במסרים אישיים / ציבוריים קצרים וממצים.

משהו על גבול המברק האינטרנטי.

משהו שלא מתאים בעליל לפורום לדעתי.

פה יש לנו אפשרות לכתוב מגילות מוסברות ומנומקות היטב. זה יכביד נורא על RSS ויהיה לא רלונטי לטוויטר.

אני אוהב את זה כמו שזה.

מי שלא מוצא את הזמן להתעדכן בדברים שמעניינים אותו, כדאי שיזכור שהחיים זה לא רק עבודה / לימודים .. כדאי לפנות זמן מוגדר מראש לתחביב או תעסוקה קריאטיבית ולהתמיד.

אוכל לנשמה חשוב בדיוק כמו אוכל לגוף.

מי טו איידירס.

YosseF100
26-06-09, 12:51
טוב חברים
אני ארים את הכפפה ואכתוב מאמר שאפרסם אותו כאן בהמשך היום
גיא תגובתך מראה שפיספס את הנושא לחלוטין
לא מדובר בשינוי האתר בכלל
שום דבר לא משתנה
נוסף שירות של האתר למשתמשים עם פרופיל שימוש אחר ושונה ברשת כפי שאנסה להסביר
אני אכתוב על הנושא בכלל וממנו נסיק לאתר
שוב מרגיע שכלום לא ישתנה לך רק שיהיו עוד אחרים שיוכלו להינות בעוד דרכים מהאתר וזה לא רע בכלל.

שבת שלום
YosseF100

נ.ב
לצפרדע
מכוון שאני שכן שלך ממש
אני מצטער להודיעך שבשכונה שלך קיים הדבר הזה ששמו YosseF100
ולמיטב ידיעתי הוא מכוער וגדול כמו כמה מהמפלצות שאתה בונה בכשרון רב...

גיא
26-06-09, 13:23
שתהיה לי בריא עם יכולת הסקת המסקנות שלך ...
אין לי מושג מאיפה לקחת את זה.

מה התכוונתי בעברית פשוטה הוא שאותי זה לא מעניין ולדעתי זה מיותר לגמרי.
אבל מה אני מבין .. אני לא כותב בספר פרצוף ... אני לא מוריד RSSים מכל אתר חדשות בעולם ולא קורא בעצם שום פורום אחר מהפורום הזה.

צר עולמי האינטרנטי מעולם נמלה קטנה במיוחד ...
:-)

YosseF100
26-06-09, 16:52
טוב חברים שלי
אני יודע שבכל פעם שניסיתי להסביר לאנשי ברזלים ושטנגות למינהם ענייני אינטרנט וכו תמיד נתקלתי באותה תגובה
או מבט בוהה שלא מבין איך מסדרים משהו בחיים בלי מפתח או בוקסה ואיך אפשר לסדר בלי להתלכלך.
במקום רק להביא לינקים להסברים טכניים על שירות הRSS והטוויטר ברשותכם אנסה להציג את העניין במובנו הרחב והמקיף אשר בהכרח משליך גם על המקרה הקטן והפרטי שלנו.

על האינטרנט נאמר הרבה ועדיין לא רבים מבינים זו עובדה וזה כולל גם אותי כך שכל מה שאני כותב להלן יש לקבל כהצעה למחשבה ובכדי באמת לנסות להבין את הענין נדרשת מידה מסוימת של סקרנות גם לדברים שאיתם לא ניתן לתקן ברזלים
ברור לכולנו שבשנים האחרונות המושג תקשורת כפי שהכרנו אותו מוגד מחדש.
אפשר לצחוק על אינטרנט וטכנולוגיה (מתאים במיוחד לנוהגי סיקס בעבר או בהווה) ובכל זאת אפילו האתר המופלא הזה הוא תולדה של הסערה הטכנולוגית הזו.
הימים חולפים והאינטרנט מדהים ועצום ככל שיהיה הופך אט אט להר עצום של "זבל" בו התפל עולה על העיקר או לחילופין מוסתר על ידי יער של אינטרסים כלכליים
המושג גלישה אינו מקרי
אנחנו לא משתמשים אנחנו גולשים כמו בים ממש , יוצאים לדרך במטרה מסוימת והרבה פעמים בכלל מגיעים למחוזות אחרים לאן ש"הגל" סחף אותנו וכו.
כל אחד יודע שבשביל לקרוא משהו מעניין צריך לקרוא הרבה יותר דברים לא רלוונטיים או מעניינים
מכאן נולד הצורך לארגן את המידע המגיע אלינו מהאינטרנט באופן שיטתי קל ברור כאשר אנחנו מחליטים לאחר שקיבלנו כותרות מהאתר הרצוי מתי אנחנו רוצים לגלוש אליו או רק אל הידיעה הספציפית
מי שמסתפק במספר מצומצם של מקורות מידע או אתרים אינו זקוק לפתרון
כך התגבשה התפיסה שבמקום שאנחנו נגלוש אל האתרים שמעניינים אותנו נעדיף שהאתרים "ידחפו" אלינו ידיעות והמידע יוצג באופן סטנדרטי ואחיד באמצעות הדפדפן או כלים אחרים.
ובאמת נוצרו כלים ואתרים המאפשרים לנו לקבל "פידים" אל שולחן העבודה שלנו ברגע שהם מתפרסמים באתר שמעניין אותנו. מכוון שהרבה אתרים מעניינים אותנו התפתחו הכלים האלו כך שניתן לחלק את המידע לקטגוריות (לצורך העניין לשוניות ) המאפשרות לנו לראות אשכולות של כותרות מהאתרים הרבים שמעניינים אותנו.
בפועל במבט אחד אני יכול לראות את כל הכותרות מקבוצת האתרים שמעניינים אותי וללחוץ על הכותרות שמעניינות אותי לראות תקציר השרשור או לגלוש מהכותרת ישירות אל האתר "ולנחות" בנושא המסוים שמעניין אותי.
בפועל בעמוד אחד אני מסוגל לצפות בתקצירי ידיעות מהרבה אתרים ולא רק מאתר אחד כפי שנעשה בגלישה הרגילה

פתרון הRSS מוצע כיום ברבים מהאתרים
באמצעות טכנולוגיית RSS קיצור של Rich Site Summary - תקציר מפורט של כותרות מהאתר "הדוחפת" תכנים חדשים מהאתר אל המחשב. ברגע שידיעה חדשה מתפרסמת באתר, הכותרת תופיע גם בחלון התוכנה או בדפדפן שלכם.
כך לדוגמא יופיעו התראות גם על קבלת מיילים מחשבונות שונים פירוט של יומן הפגישות הארגוני מאתר גיפולוג ועוד

תת נושא :
עמודי בית אישיים:
הצורך להיות ניידים ולגשת אל כל מקורות המידע והאתרים שאנו עושים בהם שימוש הוליד שירות נוסף דומה אך וירטואלי לחלוטין . כלומר אני מארגן באתר מסוים לדוגמא : igoole.com
את כל הפידים מהאתרים השונים כולל מחשבונות הדואר יומני פגישות מזג אויר גיפולוג ועוד ועוד
ובכל רגע נתון אני יכול לגשת לכל מחשב בעולם שמחובר לאינטרנט להיכנס לעמוד הבית הוירטואלי שלי המוגן בסיסמא ולצפות בתקצירי כל האתרים בהם אני עושה שימוש יומיומי מהמחשב האישי יותר מכך ניתן לגשת לעמוד הזה באמצעות כל סלולר סביר
מקווה שעניין זה הובן

TWITTER
זה כבר סיפור אחר למרות שהוא בנוי מאותם חומרים
הטוויטר הוא פיתוח וירטואלי של המילה עכשיו (פירוש שלי לנושא)
אנחנו יודעים לנתח מה קרה בעבר אנחנו מקיימים דיונים ארוכים ומייגעים על מה יהיה בעתיד אבל אנחנו לא באמת יודעים מה קורה עכשיו ואין הכוונה לידיעות חדשותיות .
הרבה מאוד אנשים היו רוצים לדעת בזמן אמת על מגמות שמתפתחות ממש ברגעים אלו ולא רק לנתח אותם בדיעבד . מידע זה רב ערך להרבה מאוד גורמים פרטיים ועסקיים.
הטוויטר נולד במקור בכדי לענות לשאלה "מה אני עושה עכשיו"
במטרה לרשת את כל מי שרוצה עם מי שהוא רוצה או צריך ולדעת מה הוא עושה עכשיו.
תופעה זו נולדה מתוך תרבות הרשתות החברתיות שגם עליה יש מקום לדיון אך לא הפעם
די עם נזכיר כי האתר הזה הוא רשת חברתית דור1 מסוקסים ככל שחבריו יהיו הפורום שהוא הדור הראשון של רשתות חברתיות הפך למשמעותי מאוד בחייהם של רבים כאן שנשבעו שבחיים לא יכנס אליהם מחשב לרכב (עיינו בעלי הסיקס וכו) ובפועל מצאו שאתר אינטרנט הופך למשמעותי בחייהם וכו
המשך,
כאמור מה אנחנו עושים כרגע אולי לא באמת מעניין ומצד שני נוצר כאן מארג עצום של ידיעות שאשר על ידי ניתוח פשוט שלהם ניתן לדעת מה הם המגמות כמעט בכל נושא שעולה על דעתכם ובזמן אמת!
כאן נולד מושג חדש ישן "הטרנד" טרנד יכול להיות אופנה חולפת אולם הוא גם יכול להיות סמן לבאות .
היום אנחנו גולשים באינטרנט ותמיד מגיעים להר הזבל העצום הזה שהזכרתי למעלה וצריכים לפשפש בקרביו בכדי להגיע לעיקר והנה נוצר כלי שמציג לי רק את הידיעות העדכניות ביותר מעכשיו ממש בנושא שמעניין אותי.
לדוגמא אם אני נוסע לבית מלון ואני מעוניין לקרוא ביקורת על המלון בשיטה הקיימת אני אגיע לביקורות מהחמש שנים האחרונות שאינן רלוונטיות מספיק
אותי מעניין לראות ביקורות על המלון או היעד שאני נוסע אליו מהיממה האחרונה או מקסימום כמה ימים אחרונים.
יקל להבין את המשמעויות מרחיקות הלכת של נושא זה ששיאו הודגם בבחירות האחרונות באירן
בעוד כלי התקשורת המסורתיים נרדמו בעמידה המושג החדש של עידכונים בזמן אמת איפשרו לידיעות לצאת החוצה וכך לעד הפך הטוויטר למזוהה עם המאורעות באירן וכבש את עולמו.
ממש בעצם הימים האלו מתגבש מושג חדש RTI אינטנרט בזמן אמת real time internet
שהוא שיכלול של הרשת כפי שהכרנו אותה עד עכשיוו אולם אין המקום לפרט

גדולתו של הטוויטר בפשטותו שהיא גם מקור עוצמה .
ניתן להכניס ידיעות טקסטואליות בלבד ועד 140 תווים בלבד! זהו!
מכאן נוצרה תעשייה שלמה שהופכת ממש לאומנות כיצד מכניסים לתוך כלי עדכון כל כך מצומצם שפע של אינפורמציה אבל זה כבר עניין אחר.
לינק לכתבה מקיפה יותר בנושא :
http://www.mako.co.il/digital-guides/manual_for_sites/Article-1ef104644e8cd11004.htm&sourceChannel=3d385dd2dd5d4110VgnVCM1000 00290c10acRCRD

עד כאן בנושאים האמורים

מי שסבל עד כאן עדיף שיפרוש

למי שמעוניין עוד כמה מילים על גלישה וגוגל :

האינטרנט לא באמת ענק כמו שנדמה לכם מכל הסיבות הטכנולוגיות אבל בעיקר מהסיבות הכלכליות והטבע האנושי
אם תחשבו לרגע שער הכניסה שלכם לרשת בדר"כ יהיה מנוע חיפוש כנראה גוגל.
ברגע שאתם מחפשים משהו אתם מקבלים תשובה (למעלה בדרך כלל מצוין שגוגל מצא לפחות כמה מיליונים של תשובות) . נכון ?
זהו שלא! גוגל מציג באמת רק כמה מאות בודדות של תשובות ואין לכם באמת אפשרות לעיין במיליוני התשובות "שנמצאו" גם לא במאות אלפים, גם לא באלפים אלה רק בכמה מאות בודדות. ככה בעצם דוחפים אנשים לפרסם מכוון שיש רק כמה מאוד בודדות האלטרנטיבה הבאה שלך להיכנס לתוצאות תהיה פרסום. כמה פשוט
לא מאמינים ? תנסו ! הדפדפן שלכם מכוון להציג רק 10 תשובות בכל עמוד (ולא במקרה)
כנסו להעדפות הגדירו שהדפדפן יציג 100 תשובות בכל עמוד ועתה הכניסו שאילתה
נסו ללכת לעמוד האחרון ותגלו שגוגל מציג רק 500-700 תוצאות בלבד ולא עשרות או מיליוני התשובות שהכריז מעלה
ברור לכולם שבתוך המאות האלו יש הרבה מאוד אתרי מראה לדוגמא בתחום התיירות ברור שרק כמה עשרות בעצם שולטים בטווח הזה של התשובות
מתי באמת הגעתם לעמוד 3 , 4 או 5 בעמודי התוצאות? כמעט אף פעם כך יוצא שמה שבאמת רלוונטי לתוצאות חיפוש הם רק 20-30 התשובות בלבד וזו כבר פרספקטיבה אחרת שמייצרת חוקיות שונה
מכאן ניתן להבין שהרגלי הגלישה והטכנולוגיה (גוגל הוא בכלל סוכנות פירסום שבטעות אנשים קוראים לו מנוע חיפוש )מגדירים את גודלה של הרשת והיקפה באור אחר.

מקווה שמעט הבהרתי בנושא

חשבון הטוויטר שלי :
www.twitter.com/fatael

YosseF100

גיא
26-06-09, 17:54
2 שאלות ברשותך ....
1. מה בדיוק במה שכתבתי לא מתאר את מה שאתה כתבת הרבה פחות מילים ?
2. רשתות חברתיות דור1 .... אז אם ככה מה זה irc ? ולפניו BBS ? ... או שאז לא נולדו עוד החבר'ה שמריצים את הטוויטר .... מה זה ICQ ? ( כן יש לי חשבון רדום שם 354775 - תעשה חשבון ממתי זה .. )

בקיצור, אני לא בא להראות לך שיש לי יותר גדול .. אני רק רוצה להגיד שכל פעם בא מטאטא חדש רוצה ללמד את הזקנים ( אני לא בטוח שאני זקן ) שיטות חדשות ... לפעמים זה טוב. לפעמים זה רע ולפעמים זה פשוט עובר לנו מעל לראש :-)

גיא
26-06-09, 18:57
ואם הובן שאני נגד .. אני לא,
פשוט לא חושב שזה משהו שצריך.

אם צריך איזו עזרה שאני יכול לתת, רק תגידו.

YosseF100
26-06-09, 19:53
2 שאלות ברשותך ....
1. מה בדיוק במה שכתבתי לא מתאר את מה שאתה כתבת הרבה פחות מילים ?
2. רשתות חברתיות דור1 .... אז אם ככה מה זה irc ? ולפניו BBS ? ... או שאז לא נולדו עוד החבר'ה שמריצים את הטוויטר .... מה זה ICQ ? ( כן יש לי חשבון רדום שם 354775 - תעשה חשבון ממתי זה .. )

בקיצור, אני לא בא להראות לך שיש לי יותר גדול .. אני רק רוצה להגיד שכל פעם בא מטאטא חדש רוצה ללמד את הזקנים ( אני לא בטוח שאני זקן ) שיטות חדשות ... לפעמים זה טוב. לפעמים זה רע ולפעמים זה פשוט עובר לנו מעל לראש :-)

גיא
אל תתחרה איתי בגיל כנראה שתפסיד
לא עניתי לך אישית אלה כתבתי כללית לפי הבקשות מעלה שהיו להסבר
לא מלמד שיטות חדשות מבקש לעדכן במשהו שעשרות רבות של מיליונים כבר עושים באינטרנט ציינתי מפורש לא מתאים לכל אחד רק למי שצריך או רוצה
מצד שני אם רובם המוחלט של האתרים מציעים שירותים אלו זה בטוח לא בגלל שהם קיבלו עצות ממני...
זו הייתה בקשה ולא דרישה או קריאת קרב לויכוח

YosseF100
26-06-09, 20:05
נ.ב
מדרך כתבתי עלול לעלות הרושם שיש לי משהו נגד גיפים מסוג סיקיס
הרושם מוטעה לחלוטין יש לי גם נגד בעלי לנדרובר ... סתאאם
אני בהחלט יכול לומר שכמה מחברי הטובים ... וכו
לפני שברוך שסיקס מפואר מקשט את פתח ביתו ינסה שוב להבין מה זה YosseF100
התנצלותי מראש

YosseF100
26-06-09, 20:12
נ.ב 3
רצב לינק לסרטון מדהים שמדגים לדוגמא את החדשות על מותו של מייקל ג'קסון שפרצו ברשת
ואיך זה נראה בטוויטר
מייקל ג'קסון הוא כמובן לא העניין אלה התופעה כולה

http://www.youtube.com/watch?v=34J65Qkde2A&eurl=http%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fhom e.php%3Fsrc%3Dfftb&feature=player_embedded

גיא
26-06-09, 20:28
לא מתחרה עם אנשים שנוסעים ב F100 ...

בכל מקרה, אין פה שום קרב או ויכוח. נתת דיעה, נתתי דיעה אחרת.

זהו, שבת שלום והמון פיסות בשר על האש :-)

tzagi
27-06-09, 08:25
לצפרדע
מכוון שאני שכן שלך ממש
אני מצטער להודיעך שבשכונה שלך קיים הדבר הזה ששמו YosseF100
ולמיטב ידיעתי הוא מכוער וגדול כמו כמה מהמפלצות שאתה בונה בכשרון רב...

קיבינימט....הרסת לי עולם שלם...
למיטב ידיעתי אין(ולא היה) בחו'ל(ON) משהו יותר מכוער וגדול מהצפרדע עצמו, אחד ויחיד,
איך אתה, אדון F100 יכול לטעון אחרת???? זה לא הגיוני ובטח לא מתקבל לדעת.

איציק - 4X6ZH
27-06-09, 09:43
אני לא בטוח שיוסףף יודע מה זה F100

ולאלה שבאמת לא יודעים הרבה הרבה לפני ההילקס האגדי היה F100
שעוד נוסע

איציק

השמשוני יחיעם
27-06-09, 10:25
יוסףףףף,
אתה לא חושב שהגיע הזמן שתתחיל לכתוב בעיברית מדוברת?????

נ.ב. אנחנו יודעים היכן אתה גר!!!!!!!

zivo
27-06-09, 11:38
אחת הדרכים שלי לאבחן עד כמה אשכול רציני או לא, זה כמה מהר הוא גולש "לשוליים" (שאני לא אצטרך להשתשמש בהדרה שלי "להכנסות האלו").

ננסה רגע להיות רצינים, כי במקור, היה פה רעיון ששוה, לדעתי, התיחסות.

RSS זו טכנולוגיה לדחיפת מידע מאתר אחד לשני. אם באתר הבית של Jeepolog, בצד שמאל יש "הודעות אחרונות בפורומים" או "כתבות מומלצות" ניתן "לדחוף" את החלון המתגלגל הזה לאתרים אחרים ע"י יצירת ערוץ RSS. מי שרוצה לראות דוגמה, שילך ל www.start.co.il (http://www.start.co.il) ויראה איך הכותרות של YNET, WALLA, ONE,....משתנות כל הזמן.

נמרוד - שימוש בRSS זה קודם כל שאלה מסחרית. אתה יכול להוסיף תכנים לאתר שלך ע"י שימוש בRSS ויכול "ליצא" תכנים שלך לאתרים אחרים. כמובן שאם אתה מייצא תוכן, אתה צריך לקחת בחשבון שאולי יגיעו אלייך פחות (יקראו באתר השני), או אולי הפוך, יותר יכירו את התכנים שלך. בקיצור, זה שיקול מסחרי בלבד של שת"פ עם אתרים אחרים, RSS זה רק הכלי.

TWITTER- זה יש להיט בתחום אחר, זה לא תמיד רלוונטי לאחרים. ואם מחר יפתחו מכונת קפה מדהימה, זה אומר שהאתר הזה יעשה הסבה לקפה? בקיצור אני לא חושב שזה רלוונטי.

מה כן, קרוב ורלוונטי? קבלת התראות ע"י SMS, ושהיה ברור, זה עולה כסף, וצריך למצוא איך לממן את זה. מי שרוצה לקבל התראה על כתבה חדשה, תגובה באשכול מסויים שהוא רשום אליו (כמו שיש היום בדוא"ל), את זה ניתן לעשות בSMS.

נושא אחר שהייתי מתייחס עליו ומנסה לשפר בו, זה קבצי MM (מולטי מדיה - תמונות, ווידיאו).
באתר הזה, כמו בכל פורום, יש מגבלה, ובצדק, לגדלי הקבצים. יש היום הרבה אתרים שנולדו לאיכסון ושיתוף כדוגמת YouTube, Picassa.
ניתן לשפר את האינטגרציה בין האתרים ולשפר את חווית המשתמש.

My two cents

-->