PDA

צפייה בגרסה מלאה : חבר באתר מכר לי צמיג לא תקין

ugross
26-06-09, 20:18
שלום לכולם,
מעוניין לקבל את דעתכם.
קניתי צמיג משומש במצב טוב בעקבות מודעה למכירת צמיגים שעלתה בלוח המודעות פה באתר ע"י חבר רשום.
איך שמילאתי את הצמיג באוויר, עוד לפני שהספקתי להרכיב אותו על הרכב הוא התפרק לי לחתיכות בידיים.
אז נכון, אני טמבל שקניתי צמיג דפוק ושילמתי עליו מבלי לבדוק אותו.
אבל מה לגבי זה שמכר לי ? ציפיתי שחברים בג'יפולוג אכן יתנהגו כ'חברים' זה לזה.
אשמח לשמוע את דעתכם.
אורי.

נימי
26-06-09, 20:53
תיצור איתו קשר ותנסה להגיע איתו להסדר כזה או אחר, אם הוא יסכים.

אתה תמים אם אתה חושב שרק "האנשים הטובים" יודעים איך להיכנס וליצור משתמש בגיפולוג או בכול מקום אחר באינטרנט, גם כאן יש אוכלוסיה טובה יותר וטובה פחות, בידיוק כמו בכל מקום אחר (הבעיה שכאן קצת יותר קשה לקלוט את אילה שהם פחות טובים)

six 4 life
26-06-09, 21:43
ראשית אין לי שום קשר לנושא לאיש או לפותח השרשור.
דעתי היא זאת- שום הסדר ושום בטיח.
אף אחד לא הסתיר ממך שום דבר. מצב צמיג משומש, חדש, בלוי, שחוק וכו', הוא לא דבר שניתן להסתיר.
באת, ראית בעיניך שלך, והחלטת שאתה מעוניין. קנית את הצמיג המדובר- ובזאת נגמר הסיפור.

דבר נוסף הוא, שאתה מציין שברגע שניפחת אויר בפעם הראשונה הצמיג התפרק לך. אם המוכר שכביכול רימה אותך היה מנסה זאת לפניך היה הצמיג מתפרק אצלו ולא היה לו בכלל צמיג למכירה, לא כך?

דבר גולמי פשוט ולא מורכב לבדיקה, כמו צמיג- דבר שאתה רואה בעיניך את מצבו, דבר שעליו מוטבע תאריך יצורו ועוד כהנה וכהנה פרטים, דבר שאין בו הרבה אפשרויות לרמות את העין, הוא לא דבר שאתה יכול לטעון עליו- רימו אותי.

עכשיו כמובן יכול לבוא טיעון קלאסי של "אני לא מבין בצמיגים לא יכולתי לנחש/ לקחתי מילה של הבחור שעשה עלי רושם טוב"
לא מבין בצמיגים? אל תקנה יד 2
סמכת על אדם שלא הכרת, בכל דבר שהוא? האחריות היא שלך.

אישית אם הייתי במעמד המוכר הייתי מחזיר לך את מה ששילמת וזורק את הצמיג לפח, אבל בכל אופן לטעון לרמאות אתה לא יכול לטעון כאן.

נימי
26-06-09, 21:48
אישית אם הייתי במעמד המוכר הייתי מחזיר לך את מה ששילמת וזורק את הצמיג לפח

זה בידיוק מה שאני הייתי עושה בתור המוכר ולכן המלצתי היא ליצור אם המוכר קשר, אולי הוא באמת לא ידע מה הוא מוכר

חנן-ג'יפולוג
26-06-09, 22:28
הטענה שלך באמת לא ברורה. אם לך הצמיג נראה בסדר במהלך הקנייה, למה אתה חושב שהמוכר ידע שהוא לא בסדר? יש לו יכולת אבחון שלך אין?

דבר עם המוכר, תאר לו מה קרה. אני מניח ומקווה שהוא באמת יחזיר לך את הכסף.

רכס חיים
27-06-09, 03:37
האשמה חמורה ברמאות ממש מיותרת ללא הוכחה ברורה.

הרבה יותר ניראה לי תום לב של שני הצדדים,ומוטב לחשוב כך בוודאי בשלב ראשון.

גם לא ניראה סביר שעבור 200 שקל מישהו ירמה אותך במקום כל כך ציבורי כמו האתר הזה.

טוב שלא הזכרת את שמו כאן כי זה לא היה לעינין במצב כזה.

אין לי ספק קל שבשיחה עימו - עוד לפני הפרסום כאן - כספך היה מוחזר. זה מה שהיו עושים 99 אחוז מהחברים באתר.

איך אמרו חכמינו - ''היה דן את חברך לכף זכות''...............

danipc
27-06-09, 06:51
שלום לכולם,
מעוניין לקבל את דעתכם.
קניתי צמיג משומש במצב טוב בעקבות מודעה למכירת צמיגים שעלתה בלוח המודעות פה באתר ע"י חבר רשום.
איך שמילאתי את הצמיג באוויר, עוד לפני שהספקתי להרכיב אותו על הרכב הוא התפרק לי לחתיכות בידיים.
אז נכון, אני טמבל שקניתי צמיג דפוק ושילמתי עליו מבלי לבדוק אותו.
אבל מה לגבי זה שמכר לי ? ציפיתי שחברים בג'יפולוג אכן יתנהגו כ'חברים' זה לזה.
אשמח לשמוע את דעתכם.
אורי.

רק פראייר מנסה לחסוך בצמיגים
תפסיק לחסוך ותקנה צמיגים תקינים וחדשים ולא משהו משומש וישן

tzagi
27-06-09, 08:01
דן,
עם כל הכבוד, זה לא מקומך ללשפוט אדם ולקרוא לו פראייר בגלל שקנה צמיג משומש,
אתה לא נמצא במקומו ולא בקיא במצבו הכלכלי, מה עם השרשור היה על אלטרנטור או רדיאטור משומש? מה ההבדל?

או אולי אני בכלל לא בכיוון....ויש לך פנצ'ריה?

asafk
27-06-09, 12:31
אני מניח שמי שמכר את הצמיג חשב שהוא בסדר, ומדובר בתום לב. מן הסתם, הצמיג שכב הרבה זמן, ולמרות שמבחוץ נראה טוב, הגומי כבר עייף ומפורק מבפנים. זו הסיבה שהוא התפרק בהרכבה.
כאמור, תרים טלפון, תסביר את המצב, אני מאמין שתקבל את הכסף בחזרה.

אסף.

-->