PDA

צפייה בגרסה מלאה : מגן גחון לטראנו

אמיר ב.
28-06-09, 14:03
קיבלתי שתי דעות סותרות לגבי מיגון גחון של טראנו (ארוך, 2002).

באספיר ממגנים מנוע, גיר וטרנספר.

בגתוס ממגנים רק מנוע וגיר. לדבריהם השיקול של לא למגן את הטרנספר הוא שהטרנספר נמוך יותר מהמנוע והגיר ועל כן על מנת למגן אותו צריך להנמיך את כל מגן הגחון בכשלושה ס"מ - מה שפוגע בזוויות ובמרווח. אם ממגנים רק את המנוע והגיר לא צריך הנמכה כזו והזוויות והמרווח נשמרים. לדברי גתוס אין חשש לפגיעה בטרנספר בטראנו. הם גם אומרים שעקב מוניטין ההתחממות של הרכב - מגן גחון שעוטף את הטרנספר ומונע מאויר לעבור שם (בהתחשב בקרבה של צינור המפלט לעסק) רק יגביר את הסכנה להתחממות.

מנסיונכם - מי צודק? אשמח לחוויות משתמש של בעלי ניסיון עם המיגונים האלה.

תודה,

אמיר

Pageup
29-06-09, 01:55
היה לי ארוך, בנזין, ידני עם מיגון של אספיר ולא הייתה שום התחממות.
יש לי הרגשה שבמקרה אחד ספציפי אם לא היה מיגון על הטרנספר
כנראה הוא היה חוטף.

אמיר ב.
29-06-09, 09:33
המון תודה.

האמת ששוחחתי אתמול עם בעל טראנו 2001, שזה הטראנו השני שלו (קודם היה לו 99) והוא נוסע בטראנו מ-99 ועד היום (10 שנים). לטענתו היה בכל המסלולים בארץ וטיפס את כל המעלות (למעט מעלה אחד - לא זוכר את השם שהוא אמר) עם טראנו ארוך לא ממוגן ולא מוגבה.

יש מישהו עם מגן של גתוס שיכול לחוות דעה?

zilbersh
29-06-09, 12:54
המון תודה.

האמת ששוחחתי אתמול עם בעל טראנו 2001, שזה הטראנו השני שלו (קודם היה לו 99) והוא נוסע בטראנו מ-99 ועד היום (10 שנים). לטענתו היה בכל המסלולים בארץ וטיפס את כל המעלות (למעט מעלה אחד - לא זוכר את השם שהוא אמר) עם טראנו ארוך לא ממוגן ולא מוגבה.

יש מישהו עם מגן של גתוס שיכול לחוות דעה?

אני עם טראנו 96 ארוך ממוגן אספיר ללא שיפורים ברכב.
חלוטין לא נראה לי ריאלי, וגם לא חכם, לנסוע בשטח ללא מיגונים...
[ במיוחד לא ברורה לי האמירה שכך עלה את כל המעלות... למעט אחד... :p ]
שביל ה-2000 שקל מינוס שאתה עשוי לחסוך על המיגון אתה עלול לשלם ביוקר...
אגב לאספיר למיטב ידיעתי יש גם יחידה למיגון מיכל הדלק של הטראנו -
אבל דומני שלא הרבה באמת רוכשים אותה...
לי אישית המיגון עזר כמה פעמים - אבל אני לא ממש חקרתי איזה חלק שלו... :cool:

tallevi
13-10-09, 02:06
הטענה של גתוס נראית לי הגיונית דווקא.
אתה יכול למסור מהו המחיר שהציעו לך?

טל.

רפי לין
13-10-09, 09:09
כיוון שבמשך 4 חודשים יכולים להיות שינויים במחירים (וגם לטובה) כדאי שתברר איתם ישירות:
www.gatos.co.il
בברכה - רפי לין

אמיר ב.
13-10-09, 10:10
בסופו של דבר התקנתי אספיר, גם גחון (כולל טרנספר) וגם טנק דלק. בטיול שעשיתי מאז הם לא באו לידי ביטוי תודה לאל אבל הם נראים מקצועיים, עשויים היטב, ואני שמח שבחרתי בהם. ממליץ לכולם להגיע לביקור באתר של אספיר במשמר השבעה ולראות מה זה יצרן שיפורים רציני.

אמיר

-->