PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש חנות בארה"ב ששולחת לארץ

hosham
29-06-09, 16:50
שלומות,
לא קשור לשטח אבל אני מחפש חיישן מהירות להונדה סיוויק ומצאתי ב EBAY אבל אף אחד לא שולח לארץ.
אולי לחברי המנוסים יש איזה טריק בשרוול?
עצה לחבר בצרה?

תודה,
אהוד

idanhazan
29-06-09, 16:56
בדקתה בחברות הגדולות ups וכו?

אופיר נדיר
29-06-09, 18:08
זו באמת בעייה כאובה. הפתרונות לא רבים:
1) תמצא כתובת בארה"ב (חבר, בן משפחה, סניף של מקום העבודה וכו) ותשלח לשם. איש הקשר שלך יצטרך לשים את החבילה בדואר/UPS/FEDEX ולשלוח אליך.
2) תחפש באינטרנט - יש חברות שמספקות את השירות הזה תמורת כסף. אתה משלם על השירות ומקבל מהם תא דואר בארה"ב לשם אתה שולח את החבילה. הם ידאגו לשנע אותה הלאה לכתובת שלך. אין לי מושג כמה זה עולה.

יובל48
29-06-09, 18:51
תברר אצלם מה העלויות כולל מכס אם יש,
אולי המחיר הסופי יהיה יותר יקר.

http://www.mustop.com/CustService/AboutMustop.asp

lizard
29-06-09, 19:42
USHOPS.CO.IL

אני קונה בעיקר דרכם. לא יקרים פשוט המחיר, ולא משנה מה המחיר, כולל מכס.
לפני שאתה קונה משהו באיביי, דבר עם המוכר ותשאל אותו. אולי הם בעיקרון לא שולחים אבל לפעמים הם כן.
ההמלצה שלי היא לא UPS, FEDEX וכול שאר החברות האלה, הן תקרענה אותך במחיר. שים לב שלא לשלוח EMS דרך הדואר. הם כמו FEDEX לכל דבר (ולמעשה משתמשים בשירות של FEDEX).
מהנסיון שלי, או דרך המוכר עצמו שזה בדר"כ הכי זול או דרך הUSHOPS שהם השניים הכי זולים.
הUSHOPS מביאים לך את החלק עד הבית. הזמנתי מתאמים לטרנספר, מיסבים, 2 סטרטרים, צמת חשמל, מוט הגה ועוד מלא דברים דרכם.

hosham
29-06-09, 20:16
תודה על התשובות,
חצי מהמוכרים ב EBAY קיבלו מייל ממני עם שאלה האם הם מוכנים לשלוח לארץ הקודש.
מקווה לטוב, אם לא אני אזמין דרך אחת מהחברות שציינתם.

אהוד

lizard
29-06-09, 22:47
אתה לא קונה מUSHOPS. אתה נרשם ומקבל מהם כתובת למשלוח בארה"ב. הם מקבלים את החבילה ושולחים לך דואל על מנת שתשלם להם עבור ההובלה והמיסים. יש לך אפשרות באוויר ואפשרות בים. אני מביא בדר"כ דברים גדולים ולא קריטים דרך הים (לוקח חודשיים וחצי בערך) וזה מגיע אלי עד הבית.

hosham
29-06-09, 23:04
אתה לא קונה מUSHOPS. אתה נרשם ומקבל מהם כתובת למשלוח בארה"ב. הם מקבלים את החבילה ושולחים לך דואל על מנת שתשלם להם עבור ההובלה והמיסים. יש לך אפשרות באוויר ואפשרות בים. אני מביא בדר"כ דברים גדולים ולא קריטים דרך הים (לוקח חודשיים וחצי בערך) וזה מגיע אלי עד הבית.

הבנתי,
פשוט לא התבטאתי ברור... ;)

-->