PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה סי גי 90 לא מניע

ben_cj
01-07-09, 23:42
סטרטר חדש מצבר תקין
שאני נותן לסטרטר פלוס ומינ וס שמחוץ לרכב הוא תקין מיסתובב כמו משגע אבל
ושאני מחבר את הסטרטר לרכב ונותן פלוס ומינוס ישירות מהמצבר לסטרטר המנוע עושה סיבוב אחד ומפסיק.מיותר לציין שגם שהסטרטר מחובר כמו שצריך(כבל אחד לבורג הנכון של הסלונויד ) אז הוא נותן את אותה תוצאה . הסטרטר בוודאות תקיין הנלקח לבדיקה חוזרת גם המצבר תקיין בודאת והמנוע לא תפוס.
בבקשה צריך עזרה עם פרוט פשוט כחול שאפשר
תודה מראש עוד ג'יפי מתחיל

boaz1969
02-07-09, 00:49
סטרטר חדש מצבר תקין
שאני נותן לסטרטר פלוס ומינ וס שמחוץ לרכב הוא תקין מיסתובב כמו משגע אבל
ושאני מחבר את הסטרטר לרכב ונותן פלוס ומינוס ישירות מהמצבר לסטרטר המנוע עושה סיבוב אחד ומפסיק.מיותר לציין שגם שהסטרטר מחובר כמו שצריך(כבל אחד לבורג הנכון של הסלונויד ) אז הוא נותן את אותה תוצאה . הסטרטר בוודאות תקיין הנלקח לבדיקה חוזרת גם המצבר תקיין בודאת והמנוע לא תפוס.
בבקשה צריך עזרה עם פרוט פשוט כחול שאפשר
תודה מראש עוד ג'יפי מתחיל

לי נשמע כמו סטרטר לא תקין.
ללא התנגדות הוא עובד מצוין וכשהוא מקבל התנגדות אין לו כוח ...או חיבורי המצבר לא טובים...

ערן המסוקס
02-07-09, 01:08
נתק את כבל ההצתה הראשי, שלא יהיה לך ניצוץ, ואז נסה להפעיל את הסטרטר. האם עכשיו הסטרטר מצליח לסובב את המנוע? מסובב אותו מהר וטוב?

נימי
02-07-09, 13:40
נתק את כבל ההצתה הראשי, שלא יהיה לך ניצוץ, ואז נסה להפעיל את הסטרטר. האם עכשיו הסטרטר מצליח לסובב את המנוע? מסובב אותו מהר וטוב?

ואם זה עובד אז תאחר (סיבוב של המפלג עם כיוון השעון) קצת את ההצתה

ben_cj
03-07-09, 19:46
אחרי שניקיתי כל בורג וחיבור חשמלי כלשהו הסטרטר עדיין נותן רק סיבוב אחד ואיטי של המנוע . הסטרטר היה בשיפוץ וביגלל חוסר סבלנות לא חיכתי לשיפוץ של הסטרטר המקורי ולקחתי אחד זהה משופץ כבר . יכול להיות שיש עד דגם שניראה אותו דבר ומתאים בדיוק אבל הוא יותר חלש....
שוב תודה לכל המגיבים

רפי לין
03-07-09, 20:04
בדוק אם הארקת המנוע תקינה (כבל הארקה מנותק או חופשי).
בברכה - רפי לין

boba banay
04-07-09, 21:52
האם ניסית להניע בדחיפה? \ גרירה?

-->