PDA

צפייה בגרסה מלאה : מאוורר בניבה\ החלפה \ קנייה

yakirmalka
02-07-09, 01:50
היי שלום לכולם,
יש לי ניבה שנת 96 1.7
יש לי שאלה קטנה.
המאוור שלי שיושב על הרדיאטור עושה רעשים מטורפים
זה ככל הנראה בגלל שיש לו צלע שבורה.
השאלה היא:
1. האם מישהו מכיר דגם או מאוורר שיתאים לניבה שלי.
2. כמה זה קשה להחליף מאוור
ראיתי שם שהוא מחובר לרצועה ואפילו נראה קצת מכאני
האם זה בעיה או שעם שרטוטי הרכב הדברים אמורים לזרום ??

תודה לכל העוזרים

davidbu3
04-07-09, 22:34
שלום לך! הפיתרון הכי טוב זה להתקין לניבה מאוורר חשמלי עם יוניט הפעלה . בעיקר בקיץ שהמנוע נוטה להיתחמם !אצלי זה עובד !!! וכמובן תבדוק את משאבת המים שהיא לא רועשת ?:D

lior_b.s
05-07-09, 00:59
שלום לך! הפיתרון הכי טוב זה להתקין לניבה מאוורר חשמלי עם יוניט הפעלה . בעיקר בקיץ שהמנוע נוטה להיתחמם !אצלי זה עובד !!! וכמובן תבדוק את משאבת המים שהיא לא רועשת ?:D

אז זהו שזה הפתרון הכי לא טוב..ברגע שיש תקלה אתה תקוע...אצלך זה עובד אבל זה עדיין חלק חשמלי עם יותר פוטנציאל לתקלות מאשר המאוורר המכני הפשוט.
מאוורר מכני לא מתקלקל לעולם, אלא אם הוא נשבר, אין קלאץ' והוא מחובר ישירות על המשאבה ועובד תמיד..
ומנוע עם מערכת קירור תקינה לא מתחמם, גם בקיץ בימים הכי חמים, יש לך 10 ליטר נוזל קירור ורדיאטור גדול יחסית, אין סיבה שהמנוע יתחמם אם הכל תקין..

אני מציע שתחפש מאוורר שכל הצלעות קיימות , תרכיב ויהיה לך שקט..זה כמובן במידה שבאמת זו לא משאבת המים שמרעישה, או יכול להיות שהמיסבים באלטרנטור מרעישים..

ליאור

davidbu3
05-07-09, 13:55
שלום לכם ! אני בדעה שמאוורר חשמלי זה פיתרון מעולה במידה ומתקינים מאוורר תקין +מימסר ופיוז נכון . ועל כל מקרה המאוורר המכני בתא המיטען .סך הכל 3 ברגים !!!:)

yakirmalka
05-07-09, 20:37
תודה רבה לכל העוזרים
אני באמת אבדוק את משאבת המים ושלל הרעיונות שהעלתם פה.
כי באמת זה הרעש היחיד שמפריע לי ברכב.
בקשר למאוורר אני כנראה אנסה למצוא כזה
למרות שפניתי לכמה אנשים והם אמרו לי כמו כולם
"צבע בכחול" ושלל הערות "מצחיקות" שכאלה
בכל מקרה המאווררים החשמליים שראיתי לא נראים מאסיביים
כמו שצריך אז אני אמשיך לחפש דגם טוב.

אהה ועוד משהו.....
דברתם פה על נוזל קירור 10 ליטר אם אני לא טועה ונראה לי שאני לא טועה
בקושי נכנס לי 5 ליטר לתוך הרדיאטור בהפעם האחרונה שניקית אותו מכל הזוהמה שם.
אז ככל הנראה יש לי רדיאטור קטן יחסית לסטנדרט שמגיע עם הרכב????

ושוב תודה לכולכם.

lior_b.s
05-07-09, 21:11
קודם כל בקשר לנוזל קירור..אין לך רדיאטור קטן, אתה פשוט הוצאת את המים מהרדיאטור ולא הוצאת את מה שיש במנוע...מסתתרים שם עוד כמה ליטרים..
וד"א...
בקשר למאוורר, יש 2 דגמים למכני, אחד עם 6 כנפיים ואחד עם 5 או 4 לא זוכר...אתה רואה בבירור שבר שחסרה כנף?
ואם אתה מחפש חשמלי, אתה צריך אחד ששואב אויר ולא אחד שדוחף אויר כמו זה שיש בקדמת הרכב על הרדיאטור של המזגן...

ובקשר להערות, תאמין לי שבשטח כולם בולעים את המילים בחזרה...ועם תחזוקה נכונה גם האמינות לא רעה בכלל ואפילו טובה...ואת זה אני כותב אחרי קרוב ל12 שנות ניבות , ש-11 מתוכן עם הניבה הנוכחית...אז שמעתי כבר הכל והכל שטויות.

ליאור

davidbu3
05-07-09, 23:48
שלום לכם!אין כמו ניבה !!!גיפ מצויין אמין .וכמובן אין כמוהו בשטח...מחמל.ורדית .יאיר .נח .וסכיני דימונה ועוד כמה מעלות קשים !!! אז לא להיתרגש מהערות של בעלי הקופסאות מיפן !!!:lol:

liatlala
09-07-09, 00:32
שלום לכם!אין כמו ניבה !!!גיפ מצויין אמין .וכמובן אין כמוהו בשטח...מחמל.ורדית .יאיר .נח .וסכיני דימונה ועוד כמה מעלות קשים !!! אז לא להיתרגש מהערות של בעלי הקופסאות מיפן !!!:lol:

:) מה שנכון נכון :)

barakohen
09-07-09, 11:00
תבדוק אם מאוורר 15" נכנס שם.אם כן צור אתי קשר.

:) מה שנכון נכון :)

-->