PDA

צפייה בגרסה מלאה : לחובבי TOPGEAR - מיהו "הסטיג"?

grand
02-07-09, 16:05
http://www.youtube.com/watch?v=ifrtlC4NTys&feature=fvw

grand
02-07-09, 16:08
החשיפה המלאה.
http://www.youtube.com/watch?v=FzL2JKUH9qA&feature=related

eysham
02-07-09, 17:04
תרגיל יחצנות מבריק של ה-BBC

lizard
02-07-09, 23:27
אין נהג אחד שהוא ה"סטיג" יש כנראה כמה נהגים שהם ה"סטיג". מייקל שומכר כנראה לא אחד מהם.

IlanHadar
02-07-09, 23:32
אין נהג אחד שהוא ה"סטיג" יש כנראה כמה נהגים שהם ה"סטיג". מייקל שומכר כנראה לא אחד מהם.

לא בהכרח, יש רמיזות מיהו הסטיג האמיתי, נהג מרוצים לא מוכר.

בפרק האחרון נאמר בסוף ברמז ששומכר הוא לא הסטיג. גם אם תראו את הקטע שהוא מוריד את הקסדה אפשר לראות קריצה מכוונת.

tzagi
03-07-09, 06:14
סתם שאלה....
למי אכפת?
גלוי נאורות:
כל התוכנית הזאת לא הולכת(או ידועה) מערבית למיצרי גיברלטר, והשאלה כנה.

lizard
03-07-09, 08:51
זאת דווקא תוכנית די מגניבה. הם עושים שם שטויות כמו לדחק כדורגל עם מכוניות, להרוס כל מיני דברים ולהכחיד את הקראוונים.

היה להם פרק שהם עשו תחרות מי ידיע ראשון לקוטב הצפוני המגנטי, הייתה להם תחרות בניית מכונית קיט. הם בדקו טרקטורים ובדקו אם אפשר לסלול כביש ב24 שעות...

שלא לדבר על הכניסה המטורפת של קלרקסון לאירוע רשמי של פתיחת בריכה בזה שהוא הכניס לתוכה רולס רוייס. כמובן שהכול מבויים אבל זה מצחיק בטירוף.

lizard
03-07-09, 08:52
זאת דווקא תוכנית די מגניבה. הם עושים שם שטויות כמו לדחק כדורגל עם מכוניות, להרוס כל מיני דברים ולהכחיד את הקראוונים.

היה להם פרק שהם עשו תחרות מי ידיע ראשון לקוטב הצפוני המגנטי, הייתה להם תחרות בניית מכונית קיט. הם בדקו טרקטורים ובדקו אם אפשר לסלול כביש ב24 שעות...

שלא לדבר על הכניסה המטורפת של קלרקסון לאירוע רשמי של פתיחת בריכה בזה שהוא הכניס לתוכה רולס רוייס. כמובן שהכול מבויים אבל זה מצחיק בטירוף.

אה, ואחד מהקטעים המצחיקים ביותר היה כשהם נסעו לארה"ב וניסו לראות מי יהרג ראשון מדברים שיכתבו על הרכב שלו....

tzagi
03-07-09, 09:17
מיכה, אני אישית מכיר את העבודה שלהם, חלק משעשע, חלק חסר טקט, חלק טיפשי ומיועד לילדים בני 12 עם בעיות נפשיות קלות.
קלרקסון כמובן, זה הבעיה
בלעדיו...היה להם סיכוי פה, וחבל אבל זה מה יש.

GodsFather
03-07-09, 13:35
מיכה, אני אישית מכיר את העבודה שלהם, חלק משעשע, חלק חסר טקט, חלק טיפשי ומיועד לילדים בני 12 עם בעיות נפשיות קלות.
קלרקסון כמובן, זה הבעיה
בלעדיו...היה להם סיכוי פה, וחבל אבל זה מה יש.

בלעדיו, לא הייתה תכנית.

התכנית הזו היא אחת ההמצאות המוצלחות של הגזע הבריטי בעשור האחרון. המתחרים העלובים שלהם FIFTH GEAR מראים בדיוק עד כמה טופ גיר מוצלחת יותר. בדיוק בגלל היציאה מהקופסא, היציאה מהנורמה והשטויות שהם עושים - חוסר טקט , ילדותיות , עקיצות וירידות על יצרני הרכב ללא פחד.
וכן, הם עקצו גם את FIFTH GEAR אחרי שהאולפנים שלהם (TOP GEAR ) נשרפו בטענה שהם שרפו אותם מקנאה.

לשים מנוע של סירת מירוץ על גב היילקס ולשוט איתה מאנגליה לצרפת - לא משנה כמה אתאר את זה, כשרואים את הפרק, נשארים עם פה פעור.

וכן , הכיבוש של הקוטב, אפילו שהיה מלוקק ופירסומי נטו.
וכן , מציאת הכביש היפה ביותר באירופה לנסיעה עם מכונית ספורט והשוואה בין כמה מכוניות על הדרך.
וכן , מירוץ של אודי A4 טורבו נגד מטפס הרים על אחד הצוקים המרהיבים.
וכן , הכתבה על הרכבים האיסלנדים שמעבר ליכולת העבירות המדהימה, הם גם "עפים" על המים.
וכן , הנסיעה מצרפת לאנגליה - בוגאטי ויירון מול מטוס קל.
וכן , הבדיחה החדשה כל פרק על הסטיג.
וכן , דייהטסו טריוס "החדש" נגד קבוצת ציידים על סוסים וכלבי צייד.
וכן , הרשימה עוד ארוכה ארוכה ולחשוב שיש עוד הומור בריטי שאנחנו לא מבינים כי אנחנו לא מכירים את החברה הבריטית היומיומית ומעלליה ובקיצור - הלוואי ויהיו עוד עונות.

בעבר ניסיתי להעלות את כל העונות שהיו לי לרשת אבל גוגל ויוטיוב חסמו אותי והאתר שכן הצלחתי להעלות בו נמכר והתוכן נעלם.

ומה FIFTH GEAR מראים ? את האוסף המכוניות הרקובות של איזה ג'אמירוקווי ?

hosham
03-07-09, 14:14
"GodsFather" כל מילה בסלע (או במקרה שלנו מסלול נחיתה...)
תוכנית הרכב הכי טובה שנוצרה, אני זוכר אותם משדרים ב BBC לפני 13 שנה בערך.
עוד מישהו זוכר שטיף נדל מ FIFTH GEAR היה ב TOP GEAR?

נימי
03-07-09, 18:25
יש כאלו שמעדיפים טוק שואו על פני מיקצועיות
טופ גיר זו תוכנית טוק שואו שהייתרון הגדול שלה זה שאני יכול לצפות בא יחד עם אישתי (שמכוניות לא ממש מענינות אותה) והיא תהנה
לצערי fifth gear בעונות האחרונות ויתרו על חלק מהמיקצועיות ומנסים יותר לדמות לטופ גיר, ואת זה הם עושים פחות טוב מהמקור

לגבי סטיג, לא הגיוני שהוא נהג F1, אם תיצפו בקוים שהוא נוסע בסיבובים הם לגמרי שונים מהקוים שנהגי הפורמולה 1 לקחו על המסלול (שכולם לקחו את אותו הקו)

ויקטוריה ביקוב
15-07-09, 14:01
לא יודעת, אותי אישית יותר מעניין שלא לדעת מיהו הסטיג כי כל הכיף זה הסודיות בדבר ;)

whisky
15-07-09, 15:50
קטע דווקא אני החלפתי חוויות על התוכנית עם ידידים שלדעתי נמצאים מערבה לגיברלטר (הדרך מזרחה היא ארוכה מאוד לקליפורניה) אתה צריך לבדוק טוב את ספקי הכבלים שלך, כי BBC מגיע כמעט לכל חור בעולם.

לעניין התוכנית, תשמע, כנראה שהיא שווה משהו, אם תעריך בכסף את הביטוח של התוכנית, ואת המחיר של המכוניות שחברות הרכב מוכנות לשים בה, אפילו בשביל פרסומת כשהם יודעים שהסיכוי שהיא תתקבל אחרי נהיגת כביש רגוע הוא קטן תבין איזה עוצמה יש לתוכנית הזו.

אז נכון שיש בזה טוק שואו, ויש בזה המון בידור, מצד שני, הבידור הזה הוא חלק גדול מצורת הביקורת הבריטית, אז אם אתה לא מבין את זה, כנראה שלא הבנת 95% מהתוכנית:

הם לא באמת רצו לראות איזה רכב יקבל הכי הרבה כדורים בדימוי אויב פורשה או מרצדס.
הם לא באמת רצו לראות מי יגיע יותר מהר אודי S4 או מטפסי הרים.
הם לא באמת רצו לדעת אם ריינג' יפגע מטנק
הם לא באמת רצו לדעת אם אפשר להתחמק מעגורן עם קראוון

תנסה להבין את הביקורתיות, היא לא כל כך בשמים, אם אתה צריך עזרה יש לי טלפון של מטפלים הוליסטיים בשבילך, קצת דיקור ואתה מבין את הכל.

tzagi
16-07-09, 04:15
קטע דווקא אני החלפתי חוויות על התוכנית עם ידידים שלדעתי נמצאים מערבה לגיברלטר (הדרך מזרחה היא ארוכה מאוד לקליפורניה) אתה צריך לבדוק טוב את ספקי הכבלים שלך, כי BBC מגיע כמעט לכל חור בעולם.

לעניין התוכנית, תשמע, כנראה שהיא שווה משהו, אם תעריך בכסף את הביטוח של התוכנית, ואת המחיר של המכוניות שחברות הרכב מוכנות לשים בה, אפילו בשביל פרסומת כשהם יודעים שהסיכוי שהיא תתקבל אחרי נהיגת כביש רגוע הוא קטן תבין איזה עוצמה יש לתוכנית הזו.

אז נכון שיש בזה טוק שואו, ויש בזה המון בידור, מצד שני, הבידור הזה הוא חלק גדול מצורת הביקורת הבריטית, אז אם אתה לא מבין את זה, כנראה שלא הבנת 95% מהתוכנית:

הם לא באמת רצו לראות איזה רכב יקבל הכי הרבה כדורים בדימוי אויב פורשה או מרצדס.
הם לא באמת רצו לראות מי יגיע יותר מהר אודי S4 או מטפסי הרים.
הם לא באמת רצו לדעת אם ריינג' יפגע מטנק
הם לא באמת רצו לדעת אם אפשר להתחמק מעגורן עם קראוון

תנסה להבין את הביקורתיות, היא לא כל כך בשמים, אם אתה צריך עזרה יש לי טלפון של מטפלים הוליסטיים בשבילך, קצת דיקור ואתה מבין את הכל.

קודם כל, אני מאאאאאאד רחוק מקליפורניה, למרות שאני מבקר בה די הרבה.
שנית, הפואנטה היתה שונה ממה שכניראה הבנת....
ואין לזה קשר אלי אישית.

-->