PDA

צפייה בגרסה מלאה : mio 520C+עמוד ענן

צחי_סמוראי
06-07-09, 13:04
שלום לכולם
אני רגע לפני רכישה של המכשיר הנ"ל ורציתי לדעת איך הוא עובד עם עמוד ענן.
תודה מראש

asafk
06-07-09, 14:35
סופ"ש הזה היה הפעם הראשונה שנסעתי עם ה C520 ועמודענן. עובד יופי בתור מפה נעה, וזה מה שאני צריך ולא יותר. אם אתה ממש מתכוון לנווט איתו, אני חושב שמכשיר עם מסך טיפה יותר גדול יהיה יותר יעיל. לי זה לא מפריע, כאמור, אבל תנסה לפני שאתה קונה.
אצלי לא מותקנת עברית (המכשיר נקנה בארה"ב)... ואני אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי בזה כי בינתיים אני רואה מכל מה שכתוב בתכנה רק "קוביות".

אסף.

zivo
06-07-09, 15:53
לא מכיר את המכשיר הזה, והדבר היחיד שמצאתי עליו ב 5 דקות חיפוש שעשיתי זה שיש לו מסך 4.3" .

בחודש האחרון אני משתמש ב NOVOGO X900 - זה מכשיר 5" שמריץ WINDOWS CE6.

#1 קניתי אותו ב 400 ש"ח.
#2 יש לי לפטופ ויש לי PDA קטן (IPAQ), אני חושב ש 5" זה הגודל האידאלי, מספיק גדול בעינים, אבל עדיין קטן מספיק להצמדה לחלון והעברה בין רכבים בלי מיתקונים גדולים ויקרים.
#3 WIN CE6 - זו פלטפורמה פתוחה. קניתי עם IGO8 ווהוספתי עמוד ענן ו OziExplorerCE עם כל התצאו"ת של ישראל (גירסה איכותית של לפני שנה) מגוגל.
#4 GPS מצויין (SRIF3) קולט גם בבית, ומתחיל לעבוד תוך שניות מהדלקה.

צחי_סמוראי
06-07-09, 15:53
תודה

erezgur
06-07-09, 22:49
אצלי לא מותקנת עברית (המכשיר נקנה בארה"ב)... ואני אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי בזה כי בינתיים אני רואה מכל מה שכתוב בתכנה רק "קוביות".
אסף.
אסף,
אפשר להעתיק אליו פונט עברי (אפילו מהמחשב הגדול, Arial / מרים למשל)
כנראה שלצורך כך יש "לפתוח" את המגשיר, אם הוא עדיין איננו פתוח.
תוכל להתקין גם את miopocket (גוגל...) שתפתח בפניך הרבה אפשרויות מעניינות (רק בזהירות וודא שגיבית היטב את כל מה שצריך).

הפונט העברי לא יפתור בעיה של ימין-לשמאל, אבל בגרסאות החדשות של עמוד ענן, כנראה תוכל לקבל תמיכה ב"היפוך" הטקסט כך שתוכל לראות ולקרוא גם את תאורי נקודות העניין.

ארז

יואב ר
22-07-09, 11:01
אסף, צור קשר כדי שאוכל לעזור לך לראות עברית כמו שצריך.

יואב.
[email protected]

-->