PDA

צפייה בגרסה מלאה : זיווד רכב - מלאי חלקים בשווי של 5 מיליון שקל מבטיח התקנה ברכב מהיום להיום.

רכס חיים
08-07-09, 04:14
עכשו אנו יכולים להבטיח לך כל מערכת זיווד לרכב בהתקנה מיידית ללא כל המתנה. אתה בא בבוקר עם הרכב והציוד, מתכנן איתנו כל תכנית המועדפת עליך במחירים חדשים של אמצע המיתון, ,ועד שתסיים לשתות שתי כוסות קפה ,המערכת שבחרת מוכנה להתקנה ברכב שלך. וזה נעשה כל יום.

זה כולל מגירות עומק ענקיות על רצפת הרכב, מיכלי-מים עם מבחר משאבות חשמליות,מסועים לכל עומס ומידות,כוורת מגירות לאיחסון צד,שולחנות מלחציים,גגונים ,וכל מה שתעלה על הדעת - והכל מהמלאי.

בתוך שעה עד שעתיים נוספות של התקנה ברכב, ואתה נוסע עם מערכת זיווד חדישה,מודרנית,ונכונה מבחינה קונצפטואלית, שתשרת אותך בנאמנות בשנים הקרובות.

וזה לא מבצע, - מעכשו זו שיגרה.מלאי ענק של חלקים ובצידו מלאי גדול של מערכות מודולריות שכבר בנויות ,מעניקות ללקוח שלנו שרות שלא קיים בעולם המערבי.(בעולם המזרחי - לא בדקנו......)

ועוד לא הזכרנו שהאחריות למוצר הינה לכל תקופת בעלותך על הרכב - ללא סיפורים.

ומי אמר שלהאטה הכלכלית אין סממנים טובים ?

רכס חיים
11-07-09, 20:40
השבוע הגיע אלינו להתיעצות אינסטלטור עם רכב אמריקאי גדול- ונדורה ותיקה במצב ממש יפה.האוטו היה עמוס פחד. לא היה מקום שלא נוצל כולל המושב הקדמי. הוספת מחט - הדלתות לא היו נסגרות.(תמונות בקרוב.)

יעצתי לו להשקיע בשלב ראשון מערכת מגירות עומק באורך 1,40 מטר ועליהן משטח העמסה חדש בצורה הקלסית של הפתרונות שלנו. ולהתקדם בהתאם לתוצאות בלי להשקיע בבת אחת.

השעה היתה 1230 בצהריים והאיש אומר לי ''לקחתי יום חופש לנושא,מתי תוכל להרכיב את המערכת ?'' .

לא יודע למה ,אך עניתי לו בספונטניות ''עכשו''. ''לך לאכול צהריים וכשתחזור בעוד שעה נתחיל בהתקנה ברכב''.

הבן אדם חזר והתחלנו בהרכבה. בשעה 1730 הרכב היה מוכן.

תוך כדי התקנה, ולאחר שראה את המוצר שהזמין, אומר לי האיש ,''תוסיף לי מערכת נוספת דומה בדלת הצד מימין''. אמרתי לו ''בסדר, תבוא להתקנה החדשה ביום חמישי''.תוך כדי שיחה אני אומר לו ''אם שתי המערכות לא יספיקו לך ניתן בעתיד להוסיף מערכת שלישית - אנכית במקום אופקית ,מעל המערכת של דלת ימין.'' האיש אומר ''אין לי כסף להוצאה כזו'' - והעינין נשכח.

האיש מגיע ביום חמישי בשעה 1200 ואנו מתחילים בהתקנה. באמצע העבודה הוא אומר לי,''תוכל להוסיף לי את המערכת השלישית הנוספת על המערכת החדשה - זו שדיברנו עליה ?'' אני אומר ''זאב, שלוש בצהריים ועוד לא סיימנו את השניה, תבוא ביום אחר''. והוא עונה ''משבוע הבא אני באטרף עד שאני מסיים פרויקט גדול בעוד כמה חודשים''.

בשמונה בערב הוא יצא עם שלושת המערכות. ביום שישי ישנתי עד הצהריים.

-->