PDA

צפייה בגרסה מלאה : טיול שטח - מסיבת רווקים

Enzo
11-07-09, 08:58
שלום,

אנחנו 7 חבר'ה ועלה לנו רעיון של טיול של יומיים עם לינה בשטח. אף אחד לא ממש מקצועי בתחום אבל אני חובב רכב מילדותי ונהגתי על מיליון ואחד סוגי רכבים והייתי נהג סופה בצבא חלק מהזמן.

באופן כללי אני מחפש מידע על השכרת ג'יפ , מסלולים מספיק אתגריים אבל עדיין כאלה שלא דורשים ציוד מקצועי כמו כננת למשל.

asafk
11-07-09, 21:01
לגבי השכרה.. יהיה לך קשה למצוא ג'יפ להזכרה, אבל רוב חברות ההשכרה ישכירו לך טנדר 4X4 במחיר סביר, סביב ה 500 ש"ח ליום. רק צריך להזמין הרבה זמן מראש כי אין הרבה והביקוש גדול.

טיול של יומיים.... יש אלפי אפשרויות בארץ הקודש. תן כיוון כללי, או לפחות עונה בשנה.

אסף.

tzurlis
11-07-09, 22:28
7 חבר'ה...אז איפוא הרווקות? ;)
הייתי הולך על מסלול מכוון תבור- בית שאן, כולל דרך נוף תבור וכמה אתרי מיים כמו עין מודע או נחל קיבוצים, ביקור בכאוכב אל הווא, חזרה לצומת צמח ( לפי הזמן והזרימה של הטיול אפשר לשלב עם ליילה בכינרת). עולה לדרכי העפר באזור צפת ועמוקה, כוון כללי משם צפון וצפון- צפון- מערב. כשהן נגמרות - דרך הכבישים הפנימיים לחתוך לגליל- לקרן נפתלי או נחל דישון, בשילוב כבישים לרוץ לכוון בצת, אוכל טוב בנהריה עכו או מפרץ חיפה, ומשם על הכביש לדרך נוף כרמל (מאזור אוניב' חיפה) ולמוחרקה, משם לקיבוץ דליה ולהר חורשן, וסיום במסיבת חוף + לינה (אם שותים לא נוהגים) בחוף קיסריה או שדות ים.

Enzo
11-07-09, 22:32
אין איזה אופציה להשכיר איפשהו איזה Jeep CJ, סופה או אפילו סמוראי?

גל מגל
11-07-09, 22:56
ניתן להשכיר באלדן אם אני לא טועה פג'רו ארוך, שזה בדיוק 7 מקומות, אם אתם בקטע של לנסוע ביחד...
אם לא תעשו טובה לאנושות ותשכירו שניים. ורמת החיים תעלה פלאים.

Enzo
12-07-09, 01:28
הכוונה להשכיר שניים כמובן, גם יותר כיף.

yoni_0000
12-07-09, 02:30
אין איזה אופציה להשכיר איפשהו איזה Jeep CJ, סופה או אפילו סמוראי?

סמוראי??
אתה מתכנן לקחת 7 אנשין בשני סמוראים??
ואיפה יכנסו הבירות והסטייקים?

yoni_0000
13-07-09, 21:05
שלום,

אנחנו 7 חבר'ה ועלה לנו רעיון של טיול של יומיים עם לינה בשטח. אף אחד לא ממש מקצועי בתחום אבל אני חובב רכב מילדותי ונהגתי על מיליון ואחד סוגי רכבים והייתי נהג סופה בצבא חלק מהזמן.

באופן כללי אני מחפש מידע על השכרת ג'יפ , מסלולים מספיק אתגריים אבל עדיין כאלה שלא דורשים ציוד מקצועי כמו כננת למשל.

אם אתה לא רוצה להתחיל להתארגן על מפות גי פי אסים ובלאגנים תקנה ספר של טיולי ג'יפים (מדריך ברקאי לטיולים במדבר של אבירם ברקאי יהיה אדיאלי בשבילך), תעיין בספר ותבחר מסלול לכל יום לפי כמות הימים. מתוארות דרגות הקושי, מקומות להפסקה במסלולים, הניווט פשוט, הכל מאורגן בספר, רק צריך לבחור מסלול מתאים.

Enzo
13-07-09, 21:28
תודה על ההצעה.

יש לכם מושג איפה ניתן להשכיר משהו מתאים לנהיגה עצמית?

Juv
13-07-09, 22:05
לפני שבועיים שכרנו טנדר 4X4 מקל-אוטו, גם לאיוויס יש.
המחיר היה כ-500 ש"ח ליום.

Enzo
14-07-09, 22:52
אחלה, מתאים לנו.

-->