PDA

צפייה בגרסה מלאה : רדיאטור סופה על רנגלר

אשר צור
12-07-09, 15:25
שלום חברים.

האם רדיאטור 3 שורות של סופה מתאים לרנגלר YJ? ואיפה אפשר לקנות חדש?

נמרוד
16-07-09, 08:38
שלום חברים.

האם רדיאטור 3 שורות של סופה מתאים לרנגלר YJ? ואיפה אפשר לקנות חדש?

לדעתי כן, מתאים.

איפה קונים? בכל חנות חלפים לג'יפים - ינוביץ', רועי חלפים, ראוף בנצרת אם אתה צפוני. אם תכנס למכון רדיאטורים רציני באזור שלך סביר להניח שיוכל להזמין לך תוך יום עבודה את הרדיאטור המתאים מהקטלוג, יש מספר ספקים, יש היום גם רדיאטורים זולים מאד - אני מניח שסיניים - שמעתי על רדיאטור חדש לסופה ב900 שקלים.

עירא
16-07-09, 11:50
בכל חנות חלפים לג'יפים - ינוביץ', רועי חלפים, ראוף בנצרת אם אתה צפוני

לגבי רועי חלפים בפרט, ושאר החנויות בכלל.
תשים לב שהרדיאטור שהם מוכרים חדש לא רק בהיבט של לא היה בשימוש עד היום, אלא גם בהיבט של זמן שעבר מתאריך הייצור שלו ואופן אפסנתו.

לא מזמן (בחצי שנה האחרונה) רכשתי רדיאטור "חדש" מהמוזכר למעלה, הרדיאטור הגיע אלי עם נזילה מאחד משני ברגי הניקוז של הדוד התחתון (ההברגה הייתה גמורה) ובנוסף לאחר שימוש (שימוש אומר נסיעה פעם בשבוע-שבועיים) של חצי שנה הרדיאטור נסתם וחייב שליחה שלו למכון שיפרק אותו, ינקה את המעברים וילחים מחדש. (ולכל המלעיזים, לפני ההכנסה של הרדיאטור החדש בוצע ניקוי לכל מערכת הקירור וכמובן שהוחלף נוזל הקירור לחדש ואיכותי)

לתשומת לב הקונים.

עירא

דרור ברלי
16-07-09, 17:31
בזמנו (כמעט שלוש שנים) רכשתי אצל רועי חלפים רדיאטור לסופה 3 שורות חדש בקרטון (לא משופץ, לא צבוע - חדש) בפחות מ-900 שקלים (לפני מע"מ) כאשר יצרני רדיאטורים מקומיים ביקשו 1200-1400 שקל עבור רשת 2 שורות סטנדרטית. חוץ מיחס שאנ ימגדיר כהרבה יותר מאשר טוב (שאני מניח שכל לקוח מקבל אצל רועי וגיא), המחיר נראה לי אז הרבה יותר ממפתה.
אין לי מושג איך ואיפה הקרטון אוכסן, באמת אין לי מושג האם סיני או לא. אני רק יודע שקיבלתי רדיאטור חדש שלא נוזל ולא מתחמם גם במאמצים הכי קשים, ושהרדיאטור הזה הוא אחת הקניות היותר טובות שביצעתי אי פעם עבור הג'יפ שלי.

-->