PDA

צפייה בגרסה מלאה : רפידות ל- drums אחוריים בסמוראי 95?

לביא סמו וסומו
18-07-09, 12:21
אהלן חברים..
שאלה לי ..

אני עובד על הבלמים של הסמוראי , רפידות קדמיות יפניות מצאתי מאיפה להזמין אבל אחוריות ל- drums שנקראים brake shoes לא מצאתי יש למישהו רעיון איפה אני משיג כאלה מאמין שרובכם כבר התנסתם בנושא.??.

ואם כבר אני שואל אז למישהו יש ניסיון עם צלחות סיניות לבלמים קדמיים המחיר שלהם זול ומפתה עד כדי כך שאתה רוצה לקנות אותם ולעשות מהם צלחות הגשה אבל שמועה הגיעה לאוזני שכשהם מתחממות הן מייצרות רעידות בדוושת בלם אם מישהו הרכיב כאלה שיאשרר או ידחה את השמועות...

GodsFather
19-07-09, 09:34
רפידות אחוריות מדביקים אחרי חריטה של התוף עצמו כדי שתהיה התאמה מושלמת - עושים את זה אצל בעל מקצוע, למשל רשת "המדביק" הפרוסה ברחבי הארץ. עלות משוערת 200 ש"ח לשני הצדדים. צריך לוודא שהתוף לא הגיע לקצה יכולת החריטה שלו על פי הוראות היצרן (למדביקים לא איכפת והם חורטים עוד ומדביקים רפידות בהתאם).

אופציה אחרת ובטוחה יותר, אתה יכול להזמין בחברה את המקורי, עלויות בהתאם אבל גם האיכות יותר טובה.
תוף כ400+מע"מ לצד , רפידות - אני לא יודע, אבל שווה לבדוק בראש הפורום, שם יש מחירים של חבר'ה שקנו לאחרונה.

itay
19-07-09, 11:05
אופציה אחרת ובטוחה יותר, אתה יכול להזמין בחברה את המקורי, עלויות בהתאם אבל גם האיכות יותר טובה.
תוף כ400+מע"מ לצד לא מדוייק - 514 ש"ח לא כולל מע"מ, רפידות - אני לא יודע, סט לשני הצדדים - 350 לפני מע"מ אבל שווה לבדוק בראש הפורום, שם יש מחירים של חבר'ה שקנו לאחרונה.

אם אתה עושה כזה פרוייקט, שווה לבדוק את מצב המשאבות ואת שני מנגנוני הריגולאז'ים.

איתי.

GodsFather
19-07-09, 11:14
514 ש"ח לא כולל מע"מ, רפידות - סט לשני הצדדים - 350 לפני מע"מ

מה אתה אומר?! הנבלות הרימו מחירים שוב ? ימח שמם... ועוד לאביזרי בטיחות.

-->