PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש המלצות בעד/נגד טרופר (קצר? ארוך?) רכב שני - 50K

Erann
20-07-09, 17:26
היי ,
סך כל כל כל הכסף שיש לי להוציא על הרכב הוא 50K .

הרכב ישמש אותי כרכב שני (לעבודה אני נוסע ברכבת) ומידי פעם נסיעות בן עירוניות (ואחת ל..טיולים סופ"ש - כולל שטח טכני שיבוא עם הזמן והניסיון) קילומטרז' שנתי נמוך.
הרכב של העבודה אצל האישה.
רצוי שיהיה נוח לאשה ולתינוקת , בטיולים לכל היותר נהיה 4 אנשים (חברים / משפחה וכו'..)
אני רוצה רכב אוט' ולא כל כך אכפת לי דיזל או בנזין , אבל כן חשוב שיחסית לא יהיה רועש (שיהיה שקט בתוך הרכב בזמן הנהיגה.. אם קיים כזה דבר).

על מה הייתם ממליצים?

גיא
20-07-09, 18:04
לגבי רעש בקבינה. לא רואה סיבה לזה בשום מקרה לא בנזין ולא דיזל.
לגבי האוטו עצמו. כנראה שבחרת נכון. תשאיר 5000 בצד למה שניקרא יישור קו. תיקון כל הדברים בשאיפה הקטנים שהשאיר המוכר.
ותחפש את האוטו הכי טוב שאתה יכול למצוא.
טרופר בנזין בכל שנה. טרופר דיזל רק עד 98 כולל. למרות המחיר הנמוך. אוטו בעייתי
עדיפות לארוך מטעמי מקום באוטו.
אבל גם הקצר למרות חיסרון של דלתות אחוריות שזה חיסרון גדול. אבל גם הוא לא צפוף.

בהצלחה.

סוזי המשתוללת
20-07-09, 18:14
אני מאד ממליץ
יש לי אחד כזה כבר 3 שנים שנת 97
אמינות גבוהה וביצועים טובים בדגמי הבנזין
הביצועים טובים בדגמי הדיזל אבל האמינות נמוכה יותר (בעיקר בעיות מנוע - השאר דומה )
יש המון רכבים בשוק כך שיש הרבה חלקי חילוף זמינים בפירוקיות במידה וצריך ולא צריך להתחיל במסע חיפושים
יש שוק שיפורים בארצות הברית וגם ניתן לשפר בקלות גם בבית
הרכב לא מסובך לתחזוקה לבעל ידיים טובות (וראש פתוח כמובן)
הרבה מאד חישמול ביחס לשנתון ואם זאת הכל עובד כמו ביום שיצא מהחברה החל ממתזים ומגבים בפנסים וכלה בהפשרת מראות וקיפולן באופן חשמלי/אוטומטי (שימושי מאד בנסיעת שטח בין עצים )
ביצועים טובים גם כרכב סטנדרטי ללא שיפורים וביצועים מצויינים עם שיפורים
המכלולים הבסיסיים הם החזקים שבחבורת ה suv ולמעט מוטות הגה שבירים (קל וזול לפתור את הבעייה )אין בעייות מיוחדות
מרווח מאד , נח מאד, שקט מאד, בגירסת בנזין ללא צמיגי שטח אתה צריך לנחש שהמנוע עובד
אני הייתי לוקח את התקציב שלך קונה רכב ב40 ומשאיר 10 לתיקונים /יישור קו/שיפורים
כי בתקציב הזה מדובר על דגמי 97-98 מקסימום
דווקא הדגמים הישנים(94-97 כולל) יש להם ייתרון מבחינת שיפורים שכן בדגמים המאוחרים קשה להתקין נעילה אחורית (הרכב מגיע עם מוגבל החלקה )

gilinash
20-07-09, 20:23
אני גם בעלים של טרופר קצר בנזין 99 וממליץ בחום. הרכב מאוד מרווח גם מאחור לשני אנשים למורות שלהכניס ילד למושב בטיחות לא הכי נוח אבל עדיין התמורה מדהימה רכב שקט חזק אמין. לדעתי בכסף שאתה מתכוון להשקיע זה בדיוק הרכב בשבילך תהיה ערני לגיר במודלים שאתה מדבר עלולות להיות בעיות אבל אם תשאיר לך עתודה כספית של 10K אתה יכול להיות שקט. אפשר למצוא רכבים כאלה עם קילומטרג' נמוך מאוד, צריך להשקיע בחיפוש.
תהנה ובהצלחה

גיא
20-07-09, 20:47
סוזי אתה בטוח שאתה לא עובד באיסוזו ? ....

סוזי המשתוללת
21-07-09, 01:34
כן אני בטוח ואם היה לך שכל גם אתה היית נהנה
תיזהר על תיבת המשנה של ההגה ועל הלוקרים יש להם נטייה למות בטרם עת בטרנו:mrgreen:

Erann
21-07-09, 01:36
תודה לכולם על התשובות.
אצלכם הוא משמש רכב ראשון או שני ?
כמה ממעם מטפלים לבד?
יש מצב להצטרף לטיפולים בכדי ללמוד ? (כמקובל , בירה על חשבוני :D)

אני יורד מ TMAX (קטנוע) לטובת שלום בית.
אז הפיצוי זה... ג'יפ :-)

דרך אגב, כמה מכם התקינו מערכת סטריאו קצת יותר רצינית ממה שמגיע STOCK ?

גיא
21-07-09, 07:18
יש לי ידניים - יהיה טוב :)

ואני מאוד מאוד מאוד נהנה.

nickya
21-07-09, 09:18
תודה לכולם על התשובות.
אצלכם הוא משמש רכב ראשון או שני ?
כמה ממעם מטפלים לבד?
יש מצב להצטרף לטיפולים בכדי ללמוד ? (כמקובל , בירה על חשבוני :D)

אני יורד מ TMAX (קטנוע) לטובת שלום בית.
אז הפיצוי זה... ג'יפ :-)

דרך אגב, כמה מכם התקינו מערכת סטריאו קצת יותר רצינית ממה שמגיע STOCK ?

בבעלותי טרופר קצר בנזין 2001. רכב מ-ע-ו-ל-ה!!
בכביש נוסע כמו פרייבט (שמנה במיוחד ;)) ל3.5 יש כוח של אמריקאית.
בשטח חיה רעה גם ללא שיפורים מיוחדים ועם אתה משפר (נעילות) אז אפשר להגיע לביצועים מפחידים :o.
הטרופר הקצר הוא הכי ארוך מבין הSUVים הקצרים שאני מכיר כך שאין בעיית מקום בכלל והארוך ממש אוטובוס :rolleyes:.
אצלי התקנתי מערכת של קנווד MP3+USB+AUX והרמקולים שהיו מהבעלים הקודם הם קומפוננט. ראיתי כמה טרופרים שיש להם גם שני סאבים מאחור אבל אני אישית מעדיף את מקום האחסון.
לגבי טיפולים למיטב ידיעתי הדיזל מסובך מידי אבל הבנזין נראה הרבה יותר מזמין מתחת למכסה (מאוד מרווח ונוח להגיע להכל).

החסרון היחידי שאני יכול לחשוב עליו הוא צריכת דלק (בין 7 ל 5.5 ק"מ לליטר תלוי בסגנון הנהיגה וכמות העירוני והשטח) אבל זה חיסרון המשותף לכל רכבי 4X4 בכלל ובנזין בפרט..על תענוג משלמים! ;)

שורה תחתונה המון אוטו במעט מאוד כסף! מומלץ בחום!

Erann
21-07-09, 11:34
בבעלותי טרופר קצר בנזין 2001. רכב מ-ע-ו-ל-ה!!
בכביש נוסע כמו פרייבט (שמנה במיוחד ;)) ל3.5 יש כוח של אמריקאית.
בשטח חיה רעה גם ללא שיפורים מיוחדים ועם אתה משפר (נעילות) אז אפשר להגיע לביצועים מפחידים :o.
הטרופר הקצר הוא הכי ארוך מבין הSUVים הקצרים שאני מכיר כך שאין בעיית מקום בכלל והארוך ממש אוטובוס :rolleyes:.
אצלי התקנתי מערכת של קנווד MP3+USB+AUX והרמקולים שהיו מהבעלים הקודם הם קומפוננט. ראיתי כמה טרופרים שיש להם גם שני סאבים מאחור אבל אני אישית מעדיף את מקום האחסון.
לגבי טיפולים למיטב ידיעתי הדיזל מסובך מידי אבל הבנזין נראה הרבה יותר מזמין מתחת למכסה (מאוד מרווח ונוח להגיע להכל).

החסרון היחידי שאני יכול לחשוב עליו הוא צריכת דלק (בין 7 ל 5.5 ק"מ לליטר תלוי בסגנון הנהיגה וכמות העירוני והשטח) אבל זה חיסרון המשותף לכל רכבי 4X4 בכלל ובנזין בפרט..על תענוג משלמים! ;)

שורה תחתונה המון אוטו במעט מאוד כסף! מומלץ בחום!

עכשיו נשאלת השאלה השניה , איזה טרופר ? איך מסננים בדיקה ראשונית , כמה ק"מ זה "הרבה" לכלים הישנים...

באמת אפשר למצוא כלי במצב טוב ב 40K ואת ה 10 הנוספים לשים על פינוקים ומיגונים הגבהות ושות' ?

-->