PDA

צפייה בגרסה מלאה : סמוראי או ויטרה

avirpm
25-07-09, 12:33
שלום לכולם
יש לי תקציב 25K
היה לי סמוראי ממש מוצלח ועברתי לטרופר 99 קצת אחרי כמה טיולים פירקתי לו את הצורה (זבל של רכב)
עכשיו אני חושב רוצה לחזור לסמוראי פתוח אבל בתקציב כזה אפשר גם ויטרה
את הויטרה אני לא מכיר האם הוא חזק לשטח כמו הסמוראי? עלויות אחזקה ? אמינות?
תודה אייבי

Beni Aroh
25-07-09, 13:25
לדעתי אם יש לך את הניסיון על הסמוראי.. והיית מבסוט עליו תחפש בסכום שיש לך את הסמוראי הכי חדש שתוכל למצוא..

GodsFather
25-07-09, 14:18
ויטרה כלי יותר מפנק ובנוי גם לעיר, אבל רוב הויטרות בארץ שחוטות. אלה הטובות לא יעלו לך 25 כי המוכר יודע מה יש לו ביד.

אמינות סוזוקי. חלפים בשפע. שיפורים גם כן.

אם אתה כבר מכיר סמוראי, ב25 תמצא כלים טובים מאד מכנית,פחחית ואפילו משופרים בשנתונים טובים.

shayooo
28-07-09, 09:05
כבעל ויטארה :
מנוע של ויטארה = חלפים וטיפולים בזול.
מנוע 1.6 ממזג את ישבנך טוב יותר ממנוע 1.4 .

אלכסי
29-07-09, 23:04
ויטרה עם גלגלים "29, מוגבה ועם נעילה אחד עוברת יותר מסמוראי, פלוס נחות ללא השווה מול סמוראי.
(לא כתבתי בשביל ויקוח).
ויטרה גם פחות מחלידה מסמוראי, חזקה יותר ועמינה יותר.

ההחלטה היא רק שלך.

ishc
29-07-09, 23:11
ויטרה עם גלגלים "29, מוגבה ועם נעילה אחד עוברת יותר מסמוראי, פלוס נחות ללא השווה מול סמוראי.
(לא כתבתי בשביל ויקוח).
ויטרה גם פחות מחלידה מסמוראי, חזקה יותר ועמינה יותר.

ההחלטה היא רק שלך.

חחח.....
סתם בשביל הקונטרה
סמוראי מוגבה עם צמיגי 235 שטח מלא, נעילה וקיט הנמכת יחסי העברה יעבור גם במקומות שויטרה לא יעבור אבל אין ויכוח בכלל זה שני רכבים אחרים, קטע אחר ושניהם טובים. ב-25K הויטרה היחידת שהוא ימצא סביר להניח תהיה פח זבל ולכן עדיף סמוראי.

avirpm
29-07-09, 23:41
תודה חברים
רכשתי סמוראי

GodsFather
29-07-09, 23:58
תודה חברים
רכשתי סמוראי

בלי תמונות , הכל דיבורים :)

ושיהיה במזל טוב

MOALEM
30-07-09, 15:43
ד"א
מגוחך , אבל עובדה!!!
כאן (ניו-זילנד) ויטארות עולות עד אפילו שליש מסמוראי....
סתם לידע כללי..
יום טוב.

אלכסי
30-07-09, 23:07
חחח.....
... ב-25K הויטרה היחידת שהוא ימצא סביר להניח תהיה פח זבל ולכן עדיף סמוראי.

הינה ליפני כמה ימים תוך כמה ימים מחרתי ויטרה מסודרת עד הבורג אחרון ב 26000

http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=36431

מי שמכיר אתי יודעה זה אמת.

בקשר עבירות של ויטרה ...
איזו מעלה יכול להצור ויטרה ולהיות עביר לסמוראי?

ishc
31-07-09, 07:30
הינה ליפני כמה ימים תוך כמה ימים מחרתי ויטרה מסודרת עד הבורג אחרון ב 26000

http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=36431

מי שמכיר אתי יודעה זה אמת.

בקשר עבירות של ויטרה ...
איזו מעלה יכול להצור ויטרה ולהיות עביר לסמוראי?

אין פה ממש ויכוח ויטרה אוטו מעולה וברור שהוא יותר נוח ומפנק אבל הוא גם בנוי עדין יותר.
זה שאתה מכרת ויטרה טובה (ואכן היא נראית מצויין במודעה) במחיר טוב עדיין לא מייצג את השוק. פתח יד שתיים תראה שרוב הויטרות סטנדרטיות ולא נשמעות ממש אטרקטיביות, אלה שכן, נמכרות במחיר גבוה מכיוון שהמוכר יודע שיש לו כלי טוב ביד.
בכל מקרה שוב אין ויכוח ויטרה אחלה אוטו, סמוראי יותר חחח... סתם אל תקח אותי ברצינות ;)

נדב42
31-07-09, 09:20
אל תקפצו למסקנות פזיזות.

את הויטרה שלי (93 ידנית קצרה, מוגבהת וממוגנת, ללא נעילות) קניתי ב- 27,000 והיא במצב מעולה. חיפשתי בסבלנות כמעט חצי שנה ובסוף מצאתי ואני מבסוט עד הגגון.

לגבי ההבדלים, כבר כתבו הכל. הוויטרה נעימה יותר בכביש (וגם בשטח) והסמוראי ספרטני יותר. את כל אחד מהם ניתן לשפר בצורה משמעותית (וכנראה מספקת לרוב השימושים השפויים), אבל אם מקצינים לכיוון עבירות, בסמוראי אפשר יותר בגלל הסרן החי מקדימה ויתרון המשקל הקל יותר.

בשורה התחתונה, לכל אחד תהיה את ההעדפה שלו, וההמלצה שלי למי שלא מכיר ומתלבט היא לנסוע על כל אחד מהכלים, להבין את היכולות ואופי הכלי ואז להחליט.

אני בטוח שחברי הפורום ישמחו לעשות סיבוב עם מי שמתלבט. אני אשמח כמובן לתרום את חלקי עם הוויטרה (בהודעה פרטית בבקשה)

נדב.

-->