PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלות לגבי הכתבה "ארגז הכלים הג'יפאי המלא"

skhaikin
15-06-04, 22:47
שלום לכולם,

אז... אחרי שיש לי את הסופה (נו, כמעט... אני מקבל אותה מחר - מחרתיים) הגיע הזמן להצטייד בכלים ועוד goodies. אולי תוכלו "לסנן" עבורי את הרשימה המפלצתית שיש במאמר המכובד על ארגז הכלים ? מה אני באמת צריך בשלב ראשון, אני לא הולך להתעסק עם דברים באמת מורכבים בהתחלה. מה שכן - טיפולים בסיסיים והכרות שטחית עם הרכב "מבפנים".
1) האם אני צריך מיד ידית מומנטים ? או שהברגים שאני הולך לפתוח ולסגור בשלב ראשון אפשר לסגור "לפי הרגש" ?

2) קצת הסבר על גדלים של בוקסות - איך זה הולך ? האם סופה צריכה בוקסות אינציות או מילימטריות ?

3) חלקי חילוף לסופה (מסננים, פלגים, דברים מתכלים) - איפה מומלץ לקנות באזור חיפה ?

עוד טיפים/עצות יתקבלו בברכה !

קובי
15-06-04, 22:53
אני אישית קניתי קודם סט בוקסות חצי ורינגים (פלייר פטנט,פליירים וכו' היה לי)
את שאר הדברים אני קונה לאט לאט וביינתים משאיל לשימוש חד פעמי וכו'.
בהצלחה.

קובי

t_uri
16-06-04, 00:41
תראה. לא סתם הכתבה כתובה כמו שהיא כתובה. אין בה שום המלצה לאיזה כלים לקנות קודם ועם איזה כלים לחכות. הסיבה היא שלכל אחד יש העדפות אישיות ושיקולים כלכליים לגבי הארגז שלו.

לשאלותיך:
1. כן. אתה צריך מיד ידית מומנט. לכל בורג בג'יפ של יש מומנט סגירה מתאים וכדאי מאד (בעצם חובה) להיצמד לספרים כשאתה מתכוון לטפל ברכב לבד.

2. הרוב השולט של הברגים בסופה הוא אינצ'י. בשלב מאוחר יותר (בד"כ מסיבות כלכליות) כדאי שתקנה גם סט מילימטרי.

3. הצפוניים יענו לך על זה.. :roll:

בהצלחה.

אורי טל.

אייל
16-06-04, 09:01
בשלב ראשון:
סט בוקסות אינטשי רצוי איכותי - כ-250 ש"ח.
סט מפתחות פתוח סגור אינטשי באיכות בינוני - כ-70 ש"ח.
מברג אוניברסלי וכמה ביטים.
ידית כח.
אין בעיה לא להשתמש בידית מומנט זה עובד מעולה לפי הרגש עד הבורג הראשון שעובר את סף הרגש ואז מגיע שלב ההברזות - בקיצור השקעת הרבה כסף באוטו אל תחסוך את ה-200 ש"ח על הידית הנ"ל - היא מאוד(!!!!) חשובה.

אל תקנה בהום סנטר/אייס. כלי עבודה יש בצומת קריית אתא במחירים טובים (אם אתה רוצה מיקום מדוייק תתקשר 0507876694).

בהצלחה
אייל.

נמרוד
16-06-04, 10:26
חלקי חילוף לג'יפ באזור חיפה:

יעקב שאנן. סע מזרחה מצומת קריית אתא, אחרי איזה ק"מ שניים יש מצד שמאל תחנת "פז" - בבניין שלפניה.

ראוף אבו-נעים - רחוב המוסכים בנצרת, אחרי האיצטדיון קח ימינה וברחוב הבא שמאלה. אחרי 300 מטר, לפני הכיכר מצד שמאל.

-->