PDA

צפייה בגרסה מלאה : מי תורם לי מסלול?

newtosufa
27-07-09, 17:29
:p
מחפש מסלול כיפי לסופה+סמוראי+ניסן מסוג כלשהו לשבת הקרובה.
כמה שפחות שבילים כי זה משעמם, אבל גם לא מעלות קשים מאוד כי 2 מתוך ה-3 לא מאוד מנוסים.
עדיפות מסוימת למסלולים במרכז כדי לחסוך בנסיעת כביש.

תודה מראש!

whisky
29-07-09, 10:32
המסלול שאני ממליץ עליו הוא זה המצורף לכאן, לצערי אני בעבודה אז אין לי נ.צ. לתת לך, אבל מצורפת מפה מעמוד ענן.

המסלול מתחיל בפארק קנדה, פונים צפונה בלטרון, וכמאה מטר אח"כ נכנסים לפארק, משם מתחילים את המסלול בבסמ"ש אדום, אח"כ ירוק, דרומה בשחור ומזרחה באדום עד נווה אילן.

יש בדרך המון היסטוריה, המון ארכאולוגיה וגם עבירות נחמדה ליד אבני המייל, יש גם המון מקומות עם צל (דבר חשוב בימים אלו) לשבת ולאכול, לשתות קפה, להסתכל על הנוף. אפשר לשלב עם קניון נחל יתלה המפורסם שנמצא באזור, נחל כפירה, ולראות מה קיים לפני בוא קטר הקידמה המאיים.

בקיצור בתור טיול נחמד, זה הטיול שהייתי לוקח אליו את הלא מנוסים, באזור המרכז, אפשר לקנח במסעדה טובה באבו גוש.

תהנו בכל מקרה גם אם לא לשם אתם נוסעים.

whisky

newtosufa
29-07-09, 10:50
המסלול שאני ממליץ עליו הוא זה המצורף לכאן, לצערי אני בעבודה אז אין לי נ.צ. לתת לך, אבל מצורפת מפה מעמוד ענן.

המסלול מתחיל בפארק קנדה, פונים צפונה בלטרון, וכמאה מטר אח"כ נכנסים לפארק, משם מתחילים את המסלול בבסמ"ש אדום, אח"כ ירוק, דרומה בשחור ומזרחה באדום עד נווה אילן.

יש בדרך המון היסטוריה, המון ארכאולוגיה וגם עבירות נחמדה ליד אבני המייל, יש גם המון מקומות עם צל (דבר חשוב בימים אלו) לשבת ולאכול, לשתות קפה, להסתכל על הנוף. אפשר לשלב עם קניון נחל יתלה המפורסם שנמצא באזור, נחל כפירה, ולראות מה קיים לפני בוא קטר הקידמה המאיים.

בקיצור בתור טיול נחמד, זה הטיול שהייתי לוקח אליו את הלא מנוסים, באזור המרכז, אפשר לקנח במסעדה טובה באבו גוש.

whisky

תודה

whisky
29-07-09, 12:04
http://img197.imageshack.us/i/86542155.png/][img=http://img197.imageshack.us/img197/250/86542155.th.pngשכחתי לצרף את המפה.

טעות שלי

אל תשכח לפתוח עמוד ענן, לעמוד על העגולים הכחולים ולראות לאן אתה נוסע לפני זה. זה תמיד עוזר

whisky

whisky
29-07-09, 12:10
בואנה, לא יודע מה עובר על המחשב שלי הוא זורק אותי כל הזמן, אז אני לא מצליח להעלות את הקובץ.

בכל מקרה תסתכל בעמוד ענן על מחלף לטרון, מעט צפון מזרחה יש מסלול שמתחיל באדום מתחבר לירוק שחור ואדום.

תסתכל בעיגולים הכחולים, על אבני המייל, זה המסלול.

יש באזור עוד המון מסלולים, תל חדיד, המשלטים, מעלה נורי, דיפנבקר, באמת המון מסלולים.

amimiller
30-07-09, 22:33
טשוטט בלי המלצות של אחרים פשוט סע בלי לתכנן .מנסיון של שנים בסוף של דבר יוצאים הטיולים הכי כייפים קח לך איזור מסיום ותתחיל לחקור אותו לא תמיד צריך לסוע איפה שכולם נמצאים יש כל כך הרבה מה לראות תתחיל בשיטה הזאת ותראה לאיזה מקומות תגיע. אתה נתקל באיזה שביל נסתר חפש מה קורה בסופו.

newtosufa
02-08-09, 07:58

whisky

תודה רבה על ההמלצה ויסקי! עשינו אתמול את המסלול + קצת אילתורים בשבילים הקטנים, הילדים נהנו, המבוגרים נהנו, הכל טוב.

whisky
02-08-09, 09:00
שמח שנהנתם,

זה אחד המסלולים שאני אוהב בדרך הביתה מת"א כשיוצא. המון נוף, המון צל, המון עתיקות, ויחסית לא מוכר ביחס לשבילי הדרום.

whisky

-->