PDA

צפייה בגרסה מלאה : הוא נוסע!!!

asafk
16-06-04, 17:25
סקופ! (תזכרו איפה קראתם את זה..)

הדיפנדר נוסע!

אחרי 3 חודשים של "שיקום", הרכבתי היום גלגלים, ירדנו מהבוקים, הניע מייד (ולא נשרף מכל עבודות החשמל...)- ויצאנו לנסיעה קצרה במעלה הרחוב וחזרה.
התרגשות.

ממצאים ראשוניים-
נוסע ממש טוב- המנוע אחלה.
יש חופש מטורף איפשהוא במערכת ההנעה- מורגש מאוד כשזורקים קלאץ'- אני צריך לבדוק מאיפה זה בא.
התיבת הגה קצת רועשת- חריקות כאלה מעצבנות.. (טוב... ניתן לה לעבוד קצת, זה יעבור לה)
חלודה בכל מקום שהיה מותקן בו משהו שנוסף על ידי המשטרה (או- יותר נכון- על ידי המדגם הרשמי של מדינת ישראל, זה שזוכה בכל המכרזים של מנהל הרכב) (חיזוק פגוש, מדרגות צד וכאלה).
ו... האור ערפל לא עובד.

זהו בינתיים.

ועכשיו- ביטוח, רשיון זמני, עמדה 1, טסט, התקנות (אני צופה יום ארוך על הליפט של ארז- מיגונים, קפיצים, בולמים, נעילה אחורית, ציריות... נו, הדברים הטריוויאלים) ואז- לטייל.
אחר כך צבע. צהוב מדברי.

הדרמה היתה לגמור את העבודה לפני שהג'ינג'ית יולדת. הצלחתי. בברית נחנוך גם ילד וגם לנדרובר... :wink:

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:) :D :) :D :) :D :) :D :) :D :)

אסף.

עמי
16-06-04, 17:47
מזל טוב, אני מבין שזו הזמנה רשמית...

לחטוף דו"ח על נהיגה ללא ביטוח וללא רשיון ?!?!?

זאביק
16-06-04, 18:40
מזל טוב !!!!!

(עוד אחד נפל קורבן :twisted: )

opl
16-06-04, 19:28
מזל טוב!!! העם רוצה תמונות!!

אדי
16-06-04, 20:35
מזל טוב :!:
תתחדש על האוטו.

שחף110
16-06-04, 22:04
אפשר לזרוק סוכריות ???

landY
17-06-04, 02:35
קודם כל מזל טוב!

יש חופש מטורף איפשהוא במערכת ההנעה- מורגש מאוד כשזורקים קלאץ'- אני צריך לבדוק מאיפה זה בא.

תמיד יהיה איזשהו חופש. תמיד.
אם אין לך חופש תבדוק אם המנוע פועל :lol:

ו... האור ערפל לא עובד.

מעניין, גם אצלי הוא לא עבד...

asafk
17-06-04, 20:15
היום גילינו למה יש חופש.
הדרייבשפט האחורי- שני הצלבים דורשים החלפה. הראשון- סתם... חופש קטן. השני- חופש שאפשר למדוד באצבעות, לא במילימטרים. אבל לא זה מה שגרם לחופש המטורף- הדרייבשפט לא היה מחובר ממש לדראם של הבלם חניה (ביציאה מהטרנספר)- נגיד שהאומים היו מונחים על הברגים- זה תיאור די טוב למה שיש שם.
(בשביל זה הייתי צריך את הנסיעה אתמול- כדי להבין איזה תקלות אני צריך לחפש היום. ומצאתי. ואז הרגשתי דביל שבדקתי לפני הנסיעה חופשים רק בצלבים של הגל הקדמי, ולא של האחורי...)
חוץ מזה- הדרייבשפט הקדמי- דווקא בסדר, חוץ מהעובדה (התמוהה) שהדרייבשפט לא של לנדרובר. (ועכשיו יש לי דרייבשפט ספר, שמתאים או לCJ3 או לחיבור מפרש כוח של מכלית פרייהוף לגיר של ריאו). את זה גיליתי כשהגעתי לגרינגראס עם הגל, כדי להזמין CVJOINT (אני מגביה את הרכב ב4", זוכרים?).

מה עוד? מוט שפור עקום. בשבוע הבא יהיה חדש. מחוזק.

ואחרי כל זה- אני מקווה שאני מוכן לדרך.
סה"כ אחרי 4 חודשים (לא יותר משעתיים בשבוע... על אש קטנה) של עבודת נמלים על שחזור מערכת החשמל, ועוד יומיים מרוכזים של מכונאות נטו, הרכב במצב הרבה יותר טוב ממה שיכולתי לצפות.

לחטוף דו"ח על נהיגה ללא ביטוח וללא רשיון
ביטוח כבר יש. רק כדי שתהיה רגוע, עמי.

אסף.

ori4x4
17-06-04, 22:50
מברוק אסף ! שיהיה במזל טוב , ושלא תחסוך מהדיפנדר שטח.
אורי

Bulldog
17-06-04, 22:57
סחטיין עלייך.
ככה זה כשיש תקציב, ועוד כמה דברים שאתה לא אוהב שאני אומר.

אורי_ג
21-06-04, 12:34
מזל טוב ...

איך המזגן?

asafk
21-06-04, 21:13
...

איך המזגן?

מה, אתה בא לבאס?
אפילו לא עושה רעש... מה שמביא אותי למסקנה שהבעיה היא פשוטה (פיוז/ ממסר ראשי)

אסף.

-->