PDA

צפייה בגרסה מלאה : שיפורים לרנגלר - שיפור אישי

עמית JK
29-07-09, 22:32
יום אחד צילצל א' מהצפון (ביקש שלא להזדהות) "זהו הבייבי מוכנה" (רנגלר 4 דלתות) "יש הגבהה מטורפת, צמיגים "35, שינוי יחסים, צ'יפ ושינוי כול מוט ובורג אפשרי". יופי אמרתי אבל מה עושים עם כל זה? "מה קרה לך" אמר א' חצי נעלב "יש את מעלה זיק ומחמל, מרזבה,21, מעלה יאיר ועוזי, ורדית ונורי, הניסתר, הנעלם, הצינור, השוש"...... ולפני שכל זה ניגמר א' סידר את כל המעלות לפי סידור נסיעה לסופשבוע. לא תאמינו, אבל יש לי עוד חבר מהצפון, עודד, אבל הוא מצפון אחר - צפון ת"א. סיפרתי לו על העומד לבוא ובלי לחשוב פעמיים אמר "אני בפנים". הרנגלר שלך זה "סופרגי'פ" מהבית לסופר "יהייה בסדר". שעתיים לפני המיפגש בתחנת הדלק ל' שלייד "הבור" עודד מצלצל "זהו הכל מוכן". אני ו א' מחכים ולפתע מגיע מיניקופר מחופש לרנגלר. "חזרתי עכשיו מ"אספיר" ומה קרה? אני שואל היה סגור? ליד הגי'פ של א' הגי'פ של עודד נראה כמו סמארט. אומנם יש הגבהה של "2, פגושים וצמיגי כבישטח במידה המקורית, אתה בטוח? לפי התוכנית של א' אנחנו משחררים את שליט (אגב הגיע הזמן שמישהו יעשה משהו ועכשיו). יצאנו אל המעלה הראשון - מעלה יאיר. א' ניכנס לתדלק - אנחנו על רבע?! אני ניגש ליבדוק אצל עודד - קצת יותר מחצי, לא יודע לא שואל. א' מתחיל לטפס, הגלגלים דורסים הכל כמו לעלות לירושלים עם 911. לקראת הסוף יש קיר קטן לחיצה קלה על הגז ואנחנו למעלה. עודד קצת יותר מתקשה ומגיע לקיר, הקיר כבר לא קטן, עד שסיימנו לישטוף את כוסות הקפה הוא היה למעלה. ככה זה נימשך כל סוף השבוע, קפה עודד כבר לא שתה. בסוף הגיע עודד עייף ומאושר גם א' בסופו של דבר היה מאושר - אחרי שסידר את אורגן האורות בלוח השעונים, ציריה, מוט הגה, זוג בולמים ואיזה גומי קרוע. חברים סעו בזהירות. :lol:

-->