PDA

צפייה בגרסה מלאה : מוקדם מהצפוי, הJK הופך לג'יפ העיקרי בישראל

נמרוד
30-07-09, 09:17
דובר רבות בפורום הזה, מאז שנוסד עבור הגרעין הרשה בתחילת העשור, על העתיד. מה יהיה אחרי שיתמעטו ויתיישנו הCJ, הסופות, והדיפנדרים? לא היה ברור לנו מה מזמן העתיד, על מה יתקיימו הדיונים הטכניים בעשור השני של האלף השלישי. על מיצובישי קינג? על היונדאי טוסון???

ואז ב2007 הגיח אור באפילה, בדמות JK רנגלר, וב2008 נפילת הדולר וקריסת הכלכלה העולמית הפילו את המחירים והגבירו את היבוא האישי, ומוקדם הרבה יותר ממה שניתן היה לצפות, הרנגלרים JK משתלטים על לבבות הג'יפאים ועל פורום ג'יפולוג (תראו את כמות השרשורים וארגון המפגשים...) - אשרינו! שלא תגידו שלא קורים דברים טובים במדינה הזאת!
:D

איציק - 4X6ZH
30-07-09, 11:09
כרגיל אפקט העדר של הישראלי המצוי .
לא מבין מה הוא קונה .
לא מבין בשביל מה הוא קונה .
לא מבין מה עושים עם זה .
אבל שיהיה . השכן קנה ... שמעתי שזה טוב ... זה כבר דגם חדש פה היצרן פתר את כל הבעיות . :rolleyes:

ויש לזה רק סיבה אחת ..... כסף כסף . כרגע זה הכי זול .נראה טוב . וכל השאר אלוהים גדול .

ואני שואל את עצמי לא מתי JK TG או TTG יהיה הרכב הבא .
אני שואל מתי הצרכן הישראלי יחשוב טוב טוב לפני שהוא קונה מוצר חדש .

איציק

asafk
30-07-09, 14:18
איציק,
עדר לא עדר - מה אכפת לנו? עדיין מדובר בג'יפ אמיתי. מריקול על גירים אוטומטיים ועוד כל מיני דברים פעוטים אתה עושה עניין? מזל שזה לא מכונית מודרנית אמיתית...
כשמי שקנה מהסיבות הלא נכונות יבין שזה ג'יפ אמיתי והוא לא צריך אחד כזה, הוא ימכור בזול יחסית, ונמרוד יחכה שם לעוט על הפגר.
רק תעשו טובה תיקנו ידניים ולא אוטומטיים שליבואני החלפים לא תהיה יותר מדי עבודה כשהג'יפים האלו יהיו משומשים בני 5 שנים ומעלה.

אסף.

דרור ברלי
30-07-09, 17:57
JK הפך לצעצוע-שופוני, תמריץ-לאגו עבור אלה שלנדקרוזר או פאג'רו כבר לא מספיק מרשים את השכנים שלהם. אתה רואה את העדר הזה נוהג עם גיר ידני?...

YNV
30-07-09, 22:39
כרגיל אפקט העדר של הישראלי המצוי .
לא מבין מה הוא קונה .
איציק

JK הפך לצעצוע-שופוני, תמריץ-לאגו עבור אלה שלנדקרוזר או פאג'רו כבר לא מספיק מרשים את השכנים שלהם. אתה רואה את העדר הזה נוהג עם גיר ידני?...

תהרגו אותי, אני לא מבין את המרירות...
כל דיבורי המפלצות המוצצות הופכות קצת לפתטיות כשמפנימים שהעולם מתקדם בזמן שאתם רוטנים לכם שם מאחור.
למעשה, מה שיוצר לפני עידן המוצצות, הפך כבר מזמן לישן וחבוט ומוצץ בדרכו שלו.

נמרוד
30-07-09, 22:56
JK הפך לצעצוע-שופוני, תמריץ-לאגו עבור אלה שלנדקרוזר או פאג'רו כבר לא מספיק מרשים את השכנים שלהם...

... ובמקביל גם לבחירה מספר אחד של הג'יפאי האמיתי, כאן בפורום. וזה אחלה שיש את כל ג'יפי השופוני, לצערנו רק אוטומטיים - נו מה לעשות העולם לא מושלם. מאגר הולך וגדל של ג'יפים אמיתיים, פתוחים, ארבע דלתות, לכולנו.

דרור ברלי
31-07-09, 00:27
למה רוטנים?...

כי ככה זה אצלנו. מחפשים מגרעות. אני לפחות מקבל עבור זה כסף מדי פעם.... וב-JK ברוך השם יש קצת מגרעות.

מנוע אנמי ושתיין? יש.
יחסי העברה הזויים ושגויים? יש...
גיר אוטומטי מעצבן שאני מהמר שיהיה מקור לתקלות אינסופיות? גם יש.
יותר מדי מיחשוב וחיישנים ברכב שאמור להיות סו-קולד "קשוח", על איכות ייצור לא ממש מושלמת? יש!!!....

וחוץ מזה הוא אוטו יפה ומגניב ומלהיב והג'יפ האמיתי האחרון.

כמי שמתישהוא בעוד כמה שנים אולי יהיה לו JK (רק מחוסר ברירה, פשוט כי לא תהיה סופה-3 אזרחית וכי גם לא יהיה משהו ראוי אחר) אני בהחלט מצר על העובדה שמונעים ממני גיר ידני. יש מכוניות שפשוט אסור שיהיו אוטומטיות. זה קילקול הרכב וחילול קודש.
אני מוכן להמר שהידניים הבודדים שהגיעו ביבוא אישי יהיו להיט ויהיה תור שיחכה להם.

dudu
31-07-09, 01:41
עזבו רגע את העלויות בצד (אני לא יודע מה יהיה המחירון למשומש בן 5-10)
מבחינה טכנית - זה כזה סיפור גדול להחליף גיר מאוטו' לידני? כי אם לא
אז שיכנסו לארץ כמה שיותר כאלו אוטו' וכשהגיר ידפק המחיר יצנח.........

איציק - 4X6ZH
31-07-09, 11:23
למעשה, מה שיוצר לפני עידן המוצצות, הפך כבר מזמן לישן וחבוט ומוצץ בדרכו שלו.

אתה צודק . כלי הרכב הישנים נגמרו . וכל אחד שעדין נוסע הוא יעד תחזוקה בפני עצמו .

לצערי זה נותן לחבורת השלטון את היכלות להמשיך להציק לאזרח .
לאנשים כמונו שכל מה שהם רוצים זה כלי רכב פשוט \ חזק \ נח \ קשוח .ושלא יגידו לי מה טוב בשבילי .

אבל כשבא יבואן \ יצרן \ ועושה יד אחת עם חבר שלטון מושחת . אני מוצא את עצמי
מחפש תרוצים למה הרכב הזה או כל אחד אחר הוא טוב .

לדעתי חלק גדול מהמסתובבים כאן היו שמחים לנסוע על כלי מדגמים אחרים שכמה בעלי ענין
דואגים שלא יגיעו לארץ .
חבורות שלטון וכל הסובבים אותם שמחים מאד שכלי הרכב הישנים שלנו מוצצים אותנו .
כל מציצה היא עוד צעד לכיוון לכיוון המוצר החדש שהם רוצים שאנחנו נשתמש בו .
זה מיסוי מטורף על כל בורג
זה חסימה יבוא "חוקית" .
זה מניעת יבוא של דגמים מסוימים ( לצבא כן לאזרח לא ) למה ?
תראה את חוק המיסוי הירוק . איזה רמאות איזה חזירות .
תראה איזה כלי רכב יש לחילי האום . למה אני לא רשאי לנסוע באחד כזה ?!

אבל אין לי ספק שאסימון נופל ליותר ויותר בעלי רכב .
חזירות שלטונית כזאת לא יכולה להמשך לעד .

איציק

tzurlis
31-07-09, 11:26
מה שדודו אמר
יבוא אישי זה רעיון לא רע
ואם לא של כל הרכב, רק של הגיר.
דרור, לכל רכב יש חסרונות. השאלה אם לחיות איתם, או לא. יחסי העברה אפשר לשנות. ואפשר לחשוב שהמנוע והגיר של סופה סימן 2 היו יותר טובים?....

דרור ברלי
31-07-09, 11:31
מבלי להכיר את ה-JK לעומק מהבחינה הטכנית, אני מהמר שהחלפות גיר זה לא טריוויאלי כמו נניח ב-CJ או סופה.
גיר ממוחשב, מנוע ממוחשב, אוטו שצריך עידכון למחשב כשמחליפים לו יחסי העברה בסרנים...
טכנית ברור שאפשר להחליף לו גיר ולעשות הסבות שכאלה. מעשית נראה לי שזה יעלה יותר מדי. לא יהיה כלכלי.
JK נראה כמו ג'יפ אמיתי, נפלא בכביש (יחסית לרכב שטח טהור), נוסע בשטח כמו ג'יפ אמיתי (כל עוד זה לא כולל חולות, שם הוא ממש מעורר רחמים לטעמי ביחס לאוטו שכתוב עליו Jeep, בטח בהשוואה ל-TJ, YJ, סופה, CJ, וכו' שבלעו דיונות כאילו הן אוטוסטראדה), מרוב הבחינות JK זה הדבר האמיתי, אולי הג'יפ האמיתי האחרון. אבל זה לא בדיוק ג'יפ אמיתי כמו פעם. למה אני חושב ככה?

יותר מדי מחשבים וחיישנים, גיר אוטומטי שזה שיקוץ של ממש ועוד מיושן ובעל יחסי העברה לא מתאימים, יותר מדי פלסטיק שמחובר בקליפסים, יותר מדי "הייטק". מוזר לי לכתוב את זה על אחד מכלי הרכב היותר פשוטים טכנית שנמכרים היום (אפילו דיפנדר חדש כבר מתוחכם ממנו) ואחד האחרונים שבפירוש אינו מפלצת מוצצת. אבל ג'יפ אמיתי מברזל? כזה שיכולת לשחק בו כמו לגו ולעשות כמעט הכל לבד? זה כבר לא בדיוק. לפחות לא כמו פעם.
אני מקווה שלאורך הזמן יתברר שאני טועה, ושבחלוף השנים, כאשר יהיו הרבה כלים בשוק, ייבנה בארץ מאגר של ידע מקצועי הן במוסכים והן בפורומים סביב הרכב הזה, יתחיל ביקוש לחלקים בשל בלאי טבעי ויתחיל להיווצר גם היצע (יבוא, פירוקים מתאונות וכו') ואפשר יהיה להביא גיר ידני וכל הדרוש מסביבו מאמריקה יחסית בזול ואז אולי הסבה כזו תהיה זולה ומעשית יותר.

דרור ברלי
31-07-09, 11:44
אתה צודק . כלי הרכב הישנים נגמרו . וכל אחד שעדין נוסע הוא יעד תחזוקה בפני עצמו .

לצערי זה נותן לחבורת השלטון את היכלות להמשיך להציק לאזרח .
לאנשים כמונו שכל מה שהם רוצים זה כלי רכב פשוט \ חזק \ נח \ קשוח .ושלא יגידו לי מה טוב בשבילי .

אבל כשבא יבואן \ יצרן \ ועושה יד אחת עם חבר שלטון מושחת . אני מוצא את עצמי
מחפש תרוצים למה הרכב הזה או כל אחד אחר הוא טוב .

לדעתי חלק גדול מהמסתובבים כאן היו שמחים לנסוע על כלי מדגמים אחרים שכמה בעלי ענין
דואגים שלא יגיעו לארץ .
חבורות שלטון וכל הסובבים אותם שמחים מאד שכלי הרכב הישנים שלנו מוצצים אותנו .
כל מציצה היא עוד צעד לכיוון לכיוון המוצר החדש שהם רוצים שאנחנו נשתמש בו .
זה מיסוי מטורף על כל בורג
זה חסימה יבוא "חוקית" .
זה מניעת יבוא של דגמים מסוימים ( לצבא כן לאזרח לא ) למה ?
תראה את חוק המיסוי הירוק . איזה רמאות איזה חזירות .
תראה איזה כלי רכב יש לחילי האום . למה אני לא רשאי לנסוע באחד כזה ?!

אבל אין לי ספק שאסימון נופל ליותר ויותר בעלי רכב .
חזירות שלטונית כזאת לא יכולה להמשך לעד .

איציק

איציק, אין כמוני מי שיסכים עם כל כל מילה שלך שחצובה בסלע. שלא לדבר על כל ההיסטריה סביב הטרנד הירוק, שלדעתי אין פלוץ נבוב ומסריח ממנו שהשלטון נתלה בו כמוצא שלל רב כדי לזמבר את הציבור.

אבל הזמנים משתנים.

לא רק בישראל אתה לא יכול לנסוע בכלים הפשוטים והחסונים שאתה רוצה.
תקנות זיהום אוויר מחמירות מונעות יבוא של הרבה מאוד כלים מגניבים כאלה להרבה מדינות בעולם.
בקרוב כדי לרכוש רכב חדש מהסוג שאתה מדבר עליו, תצטרך לגור באפריקה, דרום אמריקה או הודו.
שלא לדבר על אירופה, שם אתה בכלל לא יכול לנסוע בשטח. נזילת שמן קטנה מהסוג שכולנו חיים איתה בשלום במשך שנים ללא תקלות, היא עילה להורדה מהכביש לאלתר במדינות כמו גרמניה למשל.

אפילו באמריקה החופשית זיהום אוויר הוא נושא רותח.

רק בעולם השלישי המתפתח, שמצד אחד עסוק יותר באיך להאכיל מיליארדים שנמצאים תמיד על סף רעב, ומנגד - מקפיד להרוג אותם ביעילות מזעזעת במלחמות אינסופיות, עוד לא עושים עניין מתקני יורו 3-4-5 למיניהם....
שם גם אין כבישים כמו שצריך, אז ממילא רק המכוניות הפשוטות הללו מתאימות לתנאים.

אתה באמת רוצה לחיות בארצות כמו אנגולה? זימבבווה? קונגו? אולי בפקיסטן? בגוואטמלה? בוליביה? ונצואלה?...

zivo
31-07-09, 11:51
מבחינה טכנית - זה כזה סיפור גדול להחליף גיר מאוטו' לידני? כי אם לא
אז שיכנסו לארץ כמה שיותר כאלו אוטו' וכשהגיר ידפק המחיר יצנח.........

סתם שאלה תאורטית (ניתקלתי בה ברכב אחר), מה קורה עם המחשב של המנוע \ רכב? מישהו כבר עשה דבר כזה?

WILD 1
31-07-09, 12:12
דובר רבות בפורום הזה, מאז שנוסד עבור הגרעין הרשה בתחילת העשור, על העתיד. מה יהיה אחרי שיתמעטו ויתיישנו הCJ, הסופות, והדיפנדרים? לא היה ברור לנו מה מזמן העתיד, על מה יתקיימו הדיונים הטכניים בעשור השני של האלף השלישי. על מיצובישי קינג? על היונדאי טוסון???

ואז ב2007 הגיח אור באפילה, בדמות JK רנגלר, וב2008 נפילת הדולר וקריסת הכלכלה העולמית הפילו את המחירים והגבירו את היבוא האישי, ומוקדם הרבה יותר ממה שניתן היה לצפות, הרנגלרים JK משתלטים על לבבות הג'יפאים ועל פורום ג'יפולוג (תראו את כמות השרשורים וארגון המפגשים...) - אשרינו! שלא תגידו שלא קורים דברים טובים במדינה הזאת!

כל מילה...

רק שה JK הולך להיות הדיסקברי של גי'פ .......

כך זה נראה כשמכלאים רכב שטח עם SUV עם ציפוי קומבינת הון שלטון ומקבלים אנדרוגינוס משונה .....

זה שלוב שמדבר לליבם של משדרגי SUV יפניים ( שמישום מה קוראים ל SUV שלהם גי'פ )
למותג היוקרתי גי'פ........

לסיכום לא קונה
כמו שלא קונה דיסקברי
כמו שלא קונה דיפנדר יותר חדש מ 97 ...

יוני5
01-08-09, 00:42
חבורת בכיינים. הפכתם לכוסיות בכייניות ולכן מביאים לכן רכבים המתאימים לכם.

הטרנד הירוק קיים בכל העולם. גם פה. אנחנו מייבאים את כולו. את הרוב הטוב, וכן, גם קצת מיץ של זבל. תמיד היה ותמיד יהיה.

ודרור הבכיין הראשי, שהשבוע אני מבין שיש לו סיבה לשקוע בטיפה המרה. אני מבין שאתה רוצה JK ידני. גם אני.
אבל אתה, כמוני, אוכל נבלות. את הג'יפ הבא שלך אתה תקנה יד 3, אחרי שהמחיר יירד. כמוני. אתה גם שמח ששתי הידיים שהיו לפניך לא נסעו איתו מעבר לסופר. כמוני. אבל לבכות שמי שקונה אותו יד ראשונה קנה אוטומט זה לא בסדר? רבאק, אתה חצוף. אבל אני סולח לך, השבוע. אני מזדהה עם הצער העמוק.

אני בכלל בעד שנפיץ סטיקרים בסגנון:

"את לא בלונדינית אמיתית בלי JK"
"סלב אמיתי - זה JK"
"ירוק וסביבתי? - זה JK"

וכו' וכו', אולי זה יגרום לעדר לקנות יותר. מצידי גם אוטומט בסגול מטלי. רק שיקנו.

יוני5 (וסליחה שאני אוכל נבלות)

יריב קלר ברוך
01-08-09, 01:21
אין לי תלונות על הרכב ועם הגיפ היה מושלם גם אני רוכש אחד חדש אבל אני גם כך יחליף לפחות חצי רכב אז לי יש סבלנות כאשר הגיפ יעלה מחיר נורמלי בשוק המשומשות ארכוש אחד עדיפות לגמור מכאנית כי גם כך אני אחליף את שרשרת הכוח ואבנה משהו בסיגנון הכלי הזה רק עם מנוע גי אם עקב זמינות החלפים והשיפורים
http://www.youtube.com/watch?v=dU5qUVPmTNY&feature=related
או זה
http://www.youtube.com/watch?v=LGjBI8blFcY&feature=related

tire123
01-08-09, 08:33
יריב מצטרף לדעתך צריך לשפר את הרכב צפריר

ש01
04-08-09, 17:10
לפני מספר ימים פורסמה כתבה בטלויזיה על תע"ר, שמרכיבים סופה 3 עבור צבא שבכלל אינו רוצה בה ולא מתכונן לרכוש אותה (...)
אולי במקום חיילנו האמיצים יאפשרו לנו לרכוש אותה וכך גם להציל משהו מהמפעל החשוב הזה???

יוני5
05-08-09, 02:39
לפני מספר ימים פורסמה כתבה בטלויזיה על תע"ר, שמרכיבים סופה 3 עבור צבא שבכלל אינו רוצה בה ולא מתכונן לרכוש אותה (...)
אולי במקום חיילנו האמיצים יאפשרו לנו לרכוש אותה וכך גם להציל משהו מהמפעל החשוב הזה???

רק תעשה לעצמך טובה. את השיחה הטלפונית לבירור המחיר הנדרש מתע"ר, תעשה מהמחלקה הקרדיולוגית אחרי שוידאת שהביטוח המשלים "סיעודי לב זהב" בתוקף.

יוני5

asafk
07-08-09, 17:30

סקופ קטן, בלי אישור רשמי (כי אם הייתי מקבל אישור רשמי זה היה בחדשות האתר, אבל הפורום הוא לא מדיה עיתונאית אמיתית).... תע"ר כרגע בונים 80 ג'יפים עבור משרד הבטחון (צה"ל). וזו רק המנה הראשונה. בקרוב בחניית המג"ד...

אסף.

Meni_Wrangler
08-08-09, 10:51
איזה שרשור מגעיל, בחיי.
קשה נורא לקרוא את זה.
מה עובר עליכם אנשים?
כשדיסקו היה "הלהיט", כולם קנו דיסקו.
כשטרופר היה כוכב, כולם קנו טרופר.
אחרי זה היתה גם תקופה של כבישים מפוצצי טראנו.
וכו וכו וכו...

אבל, לאורך כל הדרך היה רק רכב אחד עליו התנוסס בגאווה לוגו ה JEEP האמיתי.
עם השנים הוא שונה ושופר במגוון דרכים, חלקן מקובלות (עליי) וחלקן לא (שוב - עליי), אבל בסופו של דבר יש לנו היום רכב עם שוק השיפורים המתקדם והמגוון ביותר בעולם, שמתאים לכל סוגי הנהגים בין אם מדובר בכוסית מצפון תל אביב שרוצה שיסתכלו עליה (ואין מה לעשות, כשאני רואה בחורה בג'יפ אני מסובב את הראש) או במטורף שטח אמיתי שרוצה צמיגים 42" עם ארטיקולציה של נערת גומי יפנית...

חוצמזה - מה האלטרנטיבה שלי? יש רק אוטו אחד שמשתווה למה שהג'יפ הזה נותן בשטח וזה הדיפנדר. אבל תסלחו לי - אני לא ממש רוצה לנהוג על דיפנדר. זה רועש, זה עקום, זה לא נוח, זה לא ידידותי ואיפה לעזאזל החור של המפתח?!

מבחינת ערך עבור הכסף שלי, קיבלתי באוטו הזה את המקסימום שבמקסימום. אישתי יכולה לנהוג בו בכביש, אני יכול להתחרע איתו בשטח ולחזור הביתה בכביש עם מוסיקה קלאסית בדממה מוחלטת ונוחות מדהימה. אני מתנייד איתו ביומיום בין פגישה לפגישה ויושב גבוה נוח ויציב. ובנוסף - עוד 18 שנה כשהתינוק שיש לי בדרך יירש אותו ממני הוא יהיה הילד הכי "מגניב" בשכבה.

אין מה לעשות חברים. מדובר באוטו עם נפש נצחית.

asafk
08-08-09, 17:23
אני חושב שההודעות האחרונות לוקחות את הדיון הזה למקום רחוק מאוד ממה שהוא היה אמור להיות. אני אכתוב רק בשם עצמי. לצד הג'יפאים הותיקים שקונים JK כי זה הג'יפ הנכון מבחינתם, כי הוא גם חדש וגם ג'יפ במלוא מובן המילה, עם כל היכולות שעושות אותו כזה... לצידם יש גם אחרים, שלא מבינים למה הם קונים כזה ג'יפ, ועל זה, בדיוק, אני מברך. כי זו הדרך היחידה שלי לקנות משומש בן כמה שנים שלא ראה שטח. אני לא מבין למה קפצתם. מאיפה נפגעתם כל כך? באמת, לא ראיתי אף תגובה בדיון הזה שמפנה איזושהי אצבע מאשימה כלפיכם. והסיבה היחידה שאני (שמדבר רק בשם עצמי) כתבתי משהו על הגיריים האוטומטיים, היא רק בגלל שבגיר הזה ספציפית יש בעיות בחו"ל, ומבחינתי, כשאני אקנה כזה ג'יפ משומש, אני אעדיף אותו ידני. מי שלוקח את זה בתור ביקורת על הבחירה שלו באוטומטי... נו.. אני לא יודע מה לומר על זה.
ואם נפגעתם מתגובה זו או אחרת שהיא קצת יותר "פוליטי" ואתם מרגישים שמישהו רומז שמשהו לא כשר איתכם... תנשמו עמוק. זה רק אינטרנט.

נמרוד פתח את הדיון הזה מתוך שמחה אמיתית על זה שיש המון רנגלרים בישראל, ושיש המון רנגלרים חדשים גם בידיים הנכונות של אחינו לתחביב וגם בידיים של אלו שקנו אותו בגלל הפוזה. מזה ועד לאן שזה הגיע... אני לא רואה קו מקשר.

אסף.

asafk
08-08-09, 17:25
ועוד דבר - למני - קראתי שוב את ההודעות בדיון הזה ואני לא מבין למה אתה מרגיש שמישהו אמר משהו שלילי על הבחירה שלך- ואני מדגיש- שלך. רוב הכותבים רוצים בדיוק כמו שלך. מאיפה באה התחושה הזו? אני שואל ברצינות.

אסף.

Meni_Wrangler
08-08-09, 18:01
ועוד דבר - למני - קראתי שוב את ההודעות בדיון הזה ואני לא מבין למה אתה מרגיש שמישהו אמר משהו שלילי על הבחירה שלך- ואני מדגיש- שלך. רוב הכותבים רוצים בדיוק כמו שלך. מאיפה באה התחושה הזו? אני שואל ברצינות.

אסף.

ברצינות? קרא את ההודעה השניה והרביעית... תמשיך לקרוא ותראה שכולם ״יורדים״ על ה״ישראלי האידיוט״ שקונה משהו שיש עליו מיסוי גבוה בגלל ״השלטון״, שיש לו גיר אוטומטי בגלל אי אילו ״מחדלים״ של היבואן וכו וכו וכו... די נמאס בחיאת...

מי שרוצה ליסוע בכל מני גרוטאות מזהמות ומזוהמות שלא יוציא את התסכולים שלו על אלה שממש רוצים ליהנות מהאוטו... ויש להם כסף לעשות את זה.

כמו שנאמר על ידי ה״כוסית״ רק במילים אחרות- אני עובד קשה מדי בשביל לא להנות מהכסף שלי.

חוצמזה אני מבסוט! הכול טוב! שיהיה אחלה יום!!!!! לכולנו!
(תיזהרו מהשפעת)...

סליחה על השגיאות(אם יש) אני מהטלפון...

Meni_Wrangler
08-08-09, 18:03
האמת נראה לי שאתה באמת כוסית אם אתה פותח שם משתמש חדש בשביל הודעה כזו
תרשום בשמך ותראה שאתה גבר ולא כוסית

״גבר״ או לא ״גבר״ (כלשונך הגברית) אני מסכים עם כל מילה שלו(ה)

נימי
08-08-09, 18:17
נראה לי שחוץ מנמרוד שפתח את השירשור והיתה לו כוונה טובה, רוב ההודעות אחרי זה הם הודעות המגיעות מצרות עין, מה ההבדל בין אילו שקונים עכשיו JK לאילו שקנו CJ חדש ליפני 20 + שנים? גם CJ חדש שיצא מהמפעל הוא לא היה כלי עבירות מדהים, עם כמה שיפורים הוא כבר נראה אחרת, בידיוק כמו ה JK.

אני בעד כמה שיותר JK ים שיהיו בארץ, לא אכפת לי עם זה של חיית שטח אמיתי או בישביל להוציא עיניים בצפון תל אביב, ה JK הוא רכב שטח אמיתי, אולי האחרון, ואולי עוד כמה שנים אני אמצא אחד כזה מיד ראשונה שלא ראה שטח או כזה שראה שטח והוא משופר ובמצב טוב.

די עם הצרות עיין!

דרור הראל
08-08-09, 18:19
איזה כוסית ואיזה בלונדינית,מקסימום שחורדינית עם כסף,תחושות נחיתות וקיפוח עזות כאלו יש רק בעדה שלי ואצלנו אין בלונדיניות.חלק מתגובה היא לעיניין אבל החלקים העוסקים ב"חרא ושילשולים" דורשים טיפול,אז בן הפצצת הכור האיראני ופיתוח החיסון לשפעת השועלים,טפל בעצמך או לפחות צבע שורשים.

הביקורת היחידה שיש לי על "הכוסיות הבלונדיניות" זה שהן לא קונות דיפנדר.שיהנו עם הJK וימכרו אותו אחר כך לנמרוד ויוני ,עם אוטומטי בלי אוטומטי,עיני לא צרה מי שיש לו ויכול שיקנה מה שהוא רוצה ובכלל לא חשוב מהו השיקול.בסך הכל בשנים האחרונות נוצר מאגר של רכבי שטח מעניינים גם לעכברי השטח התפרנים שיודעים שהחדש של היום זה שלנו בעוד 5-10 שנים,ואני רוצה להזכיר את ההאמר וכמובן הJK ועוד.
"כוסיות בלונדיניות ועשירות שקונות JK" זה טוב ליהודים.

דרור הראל

דרור הראל

asafk
08-08-09, 23:12
ברצינות? קרא את ההודעה השניה והרביעית... תמשיך לקרוא ותראה שכולם ״יורדים״ על ה״ישראלי האידיוט״ שקונה משהו שיש עליו מיסוי גבוה בגלל ״השלטון״, שיש לו גיר אוטומטי בגלל אי אילו ״מחדלים״ של היבואן וכו וכו וכו... די נמאס בחיאת...

מי שרוצה ליסוע בכל מני גרוטאות מזהמות ומזוהמות שלא יוציא את התסכולים שלו על אלה שממש רוצים ליהנות מהאוטו... ויש להם כסף לעשות את זה.

כמו שנאמר על ידי ה״כוסית״ רק במילים אחרות- אני עובד קשה מדי בשביל לא להנות מהכסף שלי.

חוצמזה אני מבסוט! הכול טוב! שיהיה אחלה יום!!!!! לכולנו!
(תיזהרו מהשפעת)...

סליחה על השגיאות(אם יש) אני מהטלפון...

אז אתה לא הבנת. יורדים על אלו שקונים את אותו האוטו שאתה קנית, אבל לא מהסיבות שלך, אלא מסיבות אחרות. אתה בחרת ברכב מסויים כי הוא התמורה הטובה ביותר לכסף למי שמטייל בג'יפ שלו, למי שרוצה רכב שטח אמיתי, וזה אתה כתבת ואני מסכים. אבל אתה חייב להסכים שיש המון קונים של JK שלא ירדו איתו לשטח בכלל... וזה מצחיק, תגיד מה שתגיד. ואז אחרי לא הרבה זמן אותו מי שקנה רק בשביל הפוזה של הג'יפ, ימכור, ובזול, כי הוא לא מוכן לשלם אתהמחיר של רנגלר - באיכות החיים היומיומית. את המחיר הזה אני ואתה כן מוכנים לשלם, עבור התמורה בשטח, ואיזו תמורה...

אסף.

Meni_Wrangler
09-08-09, 00:00
אז אתה לא הבנת. יורדים על אלו שקונים את אותו האוטו שאתה קנית, אבל לא מהסיבות שלך, אלא מסיבות אחרות. אתה בחרת ברכב מסויים כי הוא התמורה הטובה ביותר לכסף למי שמטייל בג'יפ שלו, למי שרוצה רכב שטח אמיתי, וזה אתה כתבת ואני מסכים. אבל אתה חייב להסכים שיש המון קונים של JK שלא ירדו איתו לשטח בכלל... וזה מצחיק, תגיד מה שתגיד. ואז אחרי לא הרבה זמן אותו מי שקנה רק בשביל הפוזה של הג'יפ, ימכור, ובזול, כי הוא לא מוכן לשלם אתהמחיר של רנגלר - באיכות החיים היומיומית. את המחיר הזה אני ואתה כן מוכנים לשלם, עבור התמורה בשטח, ואיזו תמורה...

אסף.

סבבה. אם זה מה שאתה מבין מהפוסטים של האחרים, סבבה.
אני מבסוט, אתה מבסוט, כולם שמחים.

שיהיה שבוע טוב.

UNIX
09-08-09, 01:44
זאת הייתה הכוונה מלכחתחילה
כולם כאן מזילים ריר על הרנגלר תמיד זה היה ככה ותמיד זה יהיה ככה

landY
09-08-09, 10:10
למישהו יש נתונים רשמיים על מכירות?
לדעתי ה-JK הולך להיות סוג של ג'מני מבחינת שוק היד-2.
כל עוד תקנו משהו בן שנתיים - תמצאו כם מתחת למחירון. כשהמחיר יירד מספיק והביקוש (=כל אלו שהגיבו מעליי ואלה שמקשיבים להם...) לכלים בני 5+ יהיה גדול מההיצע, הם יימכרו באחוזים רבים מעל המחירון.
כן, גם הכלים ש"התחרעו עליהם" ושמעו בהם מוזיקה קלאסית יהיה שוק. (דרך אגב מני, אני לא יודע מה יותר גרוע לעשות לג'יפ מכל שלושת האופציות שציינת)
מצד שני, זה יכול להיה שוק של נבלות עם בעיות חשמל וגירים מתפרקים. בכל זאת, JEEP זה לא סוזוקי.

degas
09-08-09, 11:48
באמת מצחיק השרשור הזה..
לא ראיתי התנפלות כזו על כאלה שקונים ג'יפים בחצי מליון ש"ח ולא ראו גרגר חול מימיהם.
מסכים עם כל מילה של מני, אין לדעתי כיום ג'יפ אמיתי שיכול לעשות את השילוב בין נסיעת כביש (סבירה +) לשטח אמיתי.
ואתם יודעים מה, גם כנגד מי שקונה את הג'יפ כי הוא נראה לו יפה אין לי שום תלונות ועל זה נאמר Live and let live.

Meni_Wrangler
09-08-09, 11:52
באמת מצחיק השרשור הזה..
לא ראיתי התנפלות כזו על כאלה שקונים ג'יפים בחצי מליון ש"ח ולא ראו גרגר חול מימיהם.
מסכים עם כל מילה של מני, אין לדעתי כיום ג'יפ אמיתי שיכול לעשות את השילוב בין נסיעת כביש (סבירה +) לשטח אמיתי.
ואתם יודעים מה, גם כנגד מי שקונה את הג'יפ כי הוא נראה לו יפה אין לי שום תלונות ועל זה נאמר Live and let live.

אני שמח שהשרשור הזה חוזר להיות שפוי לאט לאט.

אמנון
09-08-09, 13:29
באמת מצחיק השרשור הזה..

חבר'ה, תוציאו את האצבעות מהאוזניים ותקשיבו למה שאסף כתב.
אף אחד פה לא מבקר אתכם, אלו שקנו את הJK למטרה שאנו הג'יפאים רואים כמטרת העל של רכב שטח. אז זרקו פה כמה מילים על אלו שכן קונים אותו כדי להשוויץ. אז מה?!
רובו הכולל של הפורום הזה שמח על תופעת העדר, כמו שנאמר, כי כך אנו נוכל להיות הבעלים של הג'יפ האמיתי עוד כמה שנים. לא נטען שאתם חלק מהעדר העיוור שקנה JK כדי להשוויץ.
זה הכל. העניין יצא מפרופורציה.

אמנון, שגם מקווה לרכוש JK באחד מן הימים, וכיום נוהג על CJ כבר 5 שנים (אם לא, האלטרנטיבה היא דיפנדר ;)).
יאללה, שכל הכוסיות בת"א יקנו.

Meni_Wrangler
09-08-09, 13:58
למישהו יש נתונים רשמיים על מכירות?
לדעתי ה-JK הולך להיות סוג של ג'מני מבחינת שוק היד-2.
כל עוד תקנו משהו בן שנתיים - תמצאו כם מתחת למחירון. כשהמחיר יירד מספיק והביקוש (=כל אלו שהגיבו מעליי ואלה שמקשיבים להם...) לכלים בני 5+ יהיה גדול מההיצע, הם יימכרו באחוזים רבים מעל המחירון.
כן, גם הכלים ש"התחרעו עליהם" ושמעו בהם מוזיקה קלאסית יהיה שוק. (דרך אגב מני, אני לא יודע מה יותר גרוע לעשות לג'יפ מכל שלושת האופציות שציינת)
מצד שני, זה יכול להיה שוק של נבלות עם בעיות חשמל וגירים מתפרקים. בכל זאת, JEEP זה לא סוזוקי.

אני לא חושב שאפשר לשקר לגבי השטח שאוטו ראה.
כל מי שמכיר את האוטו שלי או לפחות ראה אותו וראה את התוספות שיש עליו מבין שהאוטו ראה שטח, יראה שטח ורואה שטח - והרבה.
אבל, אני מטפל בו ומחליף חלק לגמרי אם הוא נשבר ( לא משפץ וכל מני חרטוטים כאלה.) ומתחזק וממגן וכו וכו...

בוא נסכם ככה - הייתי קונה מעצמי אוטו.

אגב - ניסית פעם לעלות מעלה בולדרים שכל מה שאתה רואה זה את השמיים - עם פול ווליום שמנגן את השלישית של רחמנינוב? מ ו מ ל ץ!
(אני גם אוהב מאוד להרביץ מייקל ג'קסון תוך כדי המעלה - תלוי במצב רוח).

מ.

דרור הראל
09-08-09, 14:37
מני,אם כבר מדברים,אז למייקל גקסון עדיף להרביץ(אללה ירחמו).תראה קצת תמונות שנשטוף את העיניים.

דרור הראל

Meni_Wrangler
09-08-09, 14:47
מני,אם כבר מדברים,אז למייקל גקסון עדיף להרביץ(אללה ירחמו).תראה קצת תמונות שנשטוף את העיניים.

דרור הראל

בסדר... מה שתגיד...
מכיוון שזה לא המקום אז אני לא אגיב למה שאתה אומר.

אין לי הרבה זמן לצלם אבל יש כאן גלריה
http://picasaweb.google.com/milstein242/HarTuv20081114#
וכאן יש את הגלריה הראשונה של התמונות שצילמתי עוד אצל ארז כשהיו צמיגים במידה המקורית והאוטו רק קיבל את המיגונים שלו...
http://picasaweb.google.com/milstein242/JeepPhase1Upgrades#

ויש כל מני תמונות שעמית צילם במפגשים.

מאיר רוטברג
09-08-09, 15:46
אני מסתכל, קורא, ונדהם,
או שלא

תופעת העדר קיית בין אם אצל רוכשי מזדה 3 או אצל הגיפאים או אצל רוכשי המניות

ממש אין הבדל,

אני למשל נהנה מכל העולמות ,
גם jk
גם יד ראשונה
גם מחכה שאישתי תגמור ההרצה (3 שנים) ואז ניסע קבוע ברכב של הכוסיות השחודיניות
עם האוטומט המזגן לא לשכוח את 6 הרמקולים והסאב,

שחורדינית אמרתי?? נקודות עיגון למקרר אמרתי??

ראבאק מה קרה לכם??
וחוץ מזה מני זה הילד עם הבייצים הכי גדולות שאני מכיר,

Meni_Wrangler
09-08-09, 15:51
אני מסתכל, קורא, ונדהם,
או שלא

תופעת העדר קיית בין אם אצל רוכשי מזדה 3 או אצל הגיפאים או אצל רוכשי המניות

ממש אין הבדל,

אני למשל נהנה מכל העולמות ,
גם jk
גם יד ראשונה
גם מחכה שאישתי תגמור ההרצה (3 שנים) ואז ניסע קבוע ברכב של הכוסיות השחודיניות
עם האוטומט המזגן לא לשכוח את 6 הרמקולים והסאב,

שחורדינית אמרתי?? נקודות עיגון למקרר אמרתי??

ראבאק מה קרה לכם??
וחוץ מזה מני זה הילד עם הבייצים הכי גדולות שאני מכיר,

תפסיק! אני לא ילד!

landY
09-08-09, 16:59
אני לא חושב שאפשר לשקר לגבי השטח שאוטו ראה.
כל מי שמכיר את האוטו שלי או לפחות ראה אותו וראה את התוספות שיש עליו מבין שהאוטו ראה שטח, יראה שטח ורואה שטח - והרבה.
אבל, אני מטפל בו ומחליף חלק לגמרי אם הוא נשבר ( לא משפץ וכל מני חרטוטים כאלה.) ומתחזק וממגן וכו וכו...

אני לא חושב שיש מבאי האתר הזה כאלו שנוסעים עם הרכב רק לסופר :D (חוץ ממני)

בוא נסכם ככה - הייתי קונה מעצמי אוטו.

כבר מכין את הקרקע למכירה?

אגב - ניסית פעם לעלות מעלה בולדרים שכל מה שאתה רואה זה את השמיים - עם פול ווליום שמנגן את השלישית של רחמנינוב? מ ו מ ל ץ!

קודם כל - לגבי פול ווליום- זו השיטה הטובה ביותר להשתיק את הדיפנדר. מצד שני, אני מעדיף את הגרגור שלו.
לגבי הקטע עם השמיים- ניסיתי, אבל מה שלא עשיתי, תמיד יש לי בפריים את הגלגל ספייר. אולי בכל זאת יש סיבה להחליף לרנגלר ;)

מאיר רוטברג
09-08-09, 17:15
http://lh5.ggpht.com/miki6970/SHtRPesMyKI/AAAAAAAAKjE/3snsjVRf5rY/DSCF3938.JPG?imgmax=512

http://lh5.ggpht.com/miki6970/SHtRPesMyKI/AAAAAAAAKjE/3snsjVRf5rY/DSCF3938.JPG?imgmax=512

וחוץ מזה בואו נראה את "הגבר גבר" שיקרא לאישתי שחורדינית

http://lh3.ggpht.com/miki6970/SHtRHSISUjI/AAAAAAAAKjM/QADW6DoYSlI/DSCF3951.JPG?imgmax=512

Meni_Wrangler
20-08-09, 14:27
bvcg (http://bvcg.xevaa.com/)vbfb (http://vbfb.xevaa.com/)thtt (http://thtt.xevaa.com/)dfsde (http://dfsde.xevaa.com/)gerr (http://gerr.xevaa.com/)

חחח!!! שודדים פרצו גם לכאן!!
:D:D:D

-->