PDA

צפייה בגרסה מלאה : בולמי זעזועים

אדם סנה
31-07-09, 22:37
ברשותי סונומה 94', 4.3 ליטר
איזה בולמי זעזועים מומלצים לרכב ?
אני לא עובד עם הרכב, הרכב משמש אותי כפרייבט
יש כל מיני סוגים, מערכת גז, מערכת שמן, מה מומלץ?
ועוד דבר, נישברה לי ידית האיתות וכל המנגנון של הוישרים שנימצא באותה ידית.
איפה קונים מפירוק(דויד כהן על כביש אזור)?כמה הידית עולה? וכמה עולה לתקן זאת אצל חשמלאי? או שאפשר לתקן לבד? כי ראיתי שהגישה היא רק אם מפרקים את ההגה

בכבוד

lowrider
02-08-09, 02:51
אם אין לך דרישות מיוחדות מהבולמים קנה AC DELCO או MONRO. מחירם כ300 ליחידה.
את המנגנון תוכל לקנות מפירוק, לגבי מחיר תאלץ לעבור ולבדוק מכיוון שלפירוקיות אין מק"טים ומחירונים. מומלץ לתת למישהו בעל נסיון להחליף את החלק, אכן אין מנוס מלפרק את ההגה.

kobiarava
02-08-09, 09:21
מניסיון, בפירוקיות לא ימכרו ידית וינקר או את היחידה הפנימית בנפרד, אלא את כל ה"בזוקה", כלומר-כל צינור ההגה עד קיר האש, כולל המוט, כל יחידות ההפעלה, ולפעמים גם את גלגל ההגה. היתרון הוא שאין לך צורך להתעסק עם פירוקים מורכבים (לא מורכבים מדי, אבל מורכבים), אבל החיסרון הוא בעלות-700-1000 ש"ח בד"כ, אחרי התמקחות. בכל מקרה, אם נשברה הידית בלבד (החלק החיצוני מפלסטיק, ללא נזק פנימי), ניתן לקנות בסכומים קטנים ידית חדשה בחנויות ח"ח, אני מצאתי פעם ב-100 ש"ח אצל מישהו שזה שכב אצלו הרבה זמן...
לחלק מפירוק, ללא ספק הכתובת היא בכביש אזור חולון, דוד כהן חלפים או וייצמן, ואולי גם אצל אבנר ממוסך אנא

קובי

אדם סנה
05-08-09, 13:32
עוד שאלה :

ניתקתי את השרוול של בית מסנן האוויר
כך שכרגע הפתח של בית מסנן האוויר יונק אוויר מחלל המנוע
השאלה היא איפה האוויר יותר קר? - בחלל המנוע? או להיכן שהשרוול היה מחובר שהוא פתח קטן מלבני בצד של הרדיאטור(בבודי של הרכב, כמובן לא פתח על הרדיאטור עצמו) ששם יש את החלל בין הגריל לרדיאטור?
לפי הבנתי, לאוויר שיונקת מערכת ההזרקה יש עדיפות שיהיה כמה שיותר קר.
ולסיכום : היכן האוויר יותר קר?
א. בחלל המנוע ?
ב. ברווח שבין הגריל לחלק הקדמי של הרדיאטור?

בכבוד

אדם סנה
08-08-09, 23:31
אתר רדום זה כאן

tzagi
09-08-09, 10:47
אתר רדום זה כאן

אתה חושב?

Orang
09-08-09, 23:05
עוד שאלה :

ולסיכום : היכן האוויר יותר קר?
א. בחלל המנוע ?
ב. ברווח שבין הגריל לחלק הקדמי של הרדיאטור?

בכבוד
האתר ממש לא רדום, אנחנו עדיין מתלבטים בין א' ל-ב'...

אדם סנה
09-08-09, 23:35
להתלבט זה בריא

-->