PDA

צפייה בגרסה מלאה : מהו תפקידו של :Separator 2121 - 1164050?

mor@n
03-08-09, 21:14
ערב טוב

מישהו יכול לומר לי בבקשה מהו תפקידו של האביזר (שבתמונה) במערכת הדלק? והאם הוא יכול לגרום לרכב לגמגם במידה ואינו תקין(סתום)?
תודה מראש מורן.

mor@n
05-08-09, 15:11
ערב טוב

מישהו יכול לומר לי בבקשה מהו תפקידו של האביזר (שבתמונה) במערכת הדלק? והאם הוא יכול לגרום לרכב לגמגם במידה ואינו תקין(סתום)?
תודה מראש מורן.

?????
מורן

kobiarava
05-08-09, 16:30
ה"אביזר" שלך נראה כמו... פילטר דלק? אז אם הוא סתום הוא יגרום לגמגומים, וקרטועים, והשתנקויות, וכיבוי של המנוע בסרק, וכו'...

קובי

mor@n
05-08-09, 17:01
ה"אביזר" שלך נראה כמו... פילטר דלק? אז אם הוא סתום הוא יגרום לגמגומים, וקרטועים, והשתנקויות, וכיבוי של המנוע בסרק, וכו'...

קובי

שלום קובי
זה לא בדיוק פילטר דלק כי הצינורות שמתחברים אליו הם מהחלק העליון של מיכל הדלק והצינורות לא יוצאות מהמשאבה, זה נראה יותר כמו ניקוז אויר של מיכל הדלק אני לא בטוח.
החלק שמוקף בעיגול שמספרו הוא 2121-1164050
מורן

kobiarava
05-08-09, 17:17
לא כ"כ הבנתי מה אתה אומר, אז נפשט את העניין: אם היחידה נמצאת בין המיכל למנוע, יש לה השפעה, ואם בלי קשר-לא.

קובי

mor@n
05-08-09, 18:15
לא כ"כ הבנתי מה אתה אומר, אז נפשט את העניין: אם היחידה נמצאת בין המיכל למנוע, יש לה השפעה, ואם בלי קשר-לא.

קובי

אם תסתכל באיור של מערכת הדלק שהעלתי תשים לב לכמה דברים:
החלק שאני מדבר עליו מוקף בעיגול ויש לו 3 יציאות לצינורות.

א.במיכל דלק יש מספר יציאות של צינורות : 1.יציאה למשאבת דלק, 2.הצינור שמחבר את מיכל הדלק לפיית המילוי 3.עוד 2 יציאות(שסימנתי בעיגולים יציאות 1 ו 2) שנמצאות בחלק העליון משני צידי המיכל,צינורות אלו מתחברים ל"אביזר" ומהאביזר יש יציאה לאותו צינור שמוביל את הדלק למיכל בזמן תידלוק.

ב.הצינורות הללו הן כמו צינורות של מתזי המים של החלונות, מאוד דקים, אין מצב שהם מזרימים דלק, גם המשאבה עצמה לא מתחברת אליהם.

לכן אני חושב שזה ניקוז אויר כלומר בזמן תדלוק החלק הזה אמור לווסט את האויר מהמיכל החוצה, או שאני טועה לכן אני שואל :)
מורן

kobiarava
05-08-09, 18:47
א. אתה יכול לישון בשקט, הפרעות לפעילות המנוע לא תקבל מהאביזר
ב. עושה רושם שתפקיד החלק המדובר להפריד אדי דלק מהאויר הנפלט דרך הנשם במהלך העבודה השוטפת, או משהו בסגנון. אמנם מסקרן, אבל לא מעניין...

קובי

איציק - 4X6ZH
05-08-09, 22:08
זה הוא שסתום פורק לחצים הנוצרים בתוך מיכל הדלק ( לחץ אדי דלק ) .
על מיכל הדלק להיות סגור ואטום . תקנות זיהום אויר . ובטיחות במקרה והרכב מתהפך .
הדלק שנמצא בתוך המיכל משנה את הנפח שלו בהתאם לטמפרטורה .
הדלק שנמצא בתוך המיכל ונשאב למנוע במהלך הנסיעה חייב להכנס אויר במקומו . ( אחרת מיכל הדלק יקרוס ישאב לתוך עצמו ).

בקיצור זה חלק חשוב ביותר ואסור לפקוק את הצינורות שלו .
אני לא ממליץ לפרק אותו .ולהשאיר את הצינורות פתוחים לאויר.

החלק הזה יכול לשגע את הרכב בהחלט יכול לגרום למנוע לגמגם !!. במידה והוא לא מאפשר חדירת אויר אטמוספרי למיכל במקום הדלק שהמנוע שואב . כל פעולת משאבת בדלק משתבשת .

מי שתכנן את הרכב ידע בדיוק מה הוא עושה .

איציק

nadler
17-10-09, 19:34
כפי שנאמר זה נשם אוויר למכל הדלק. המכשיר משווה לחצים בין המיכל לחוץ. סתימה שלו עלולה להוביל ביום חם לנזילות דלק מהמכל, או יצירת ווקום.
לצער בעלי הניבה, החלק הזה גם אחראי לריח הדלק המלווה באופן תדיר את רוב הניבות. (למרות שניתן להיפטר מהריח בטיפול נכון).

-->