PDA

צפייה בגרסה מלאה : זיהוי כמה מכלולים במנוע מיובא של היילקס

מידן פרטוש
06-08-09, 17:43
הבאתי מנוע חדש מיבוא ושמתי לב שרשום לו על הטורבו efi turbo ובמנוע שהיה אצלי המקורי היה רשום d-turbo
מה גם שהמכסה שסטומים בצבע שחור והמנוף של הכבל גז עם מכלול חשמלי מה שאצלי לא היה
עוד דבר ראיתי שיש צינור כזה מברזל נראה שהוא צינור קירור כלשהוא אני יעלה תמונות יותר מאוחר..
מישהוא יכול להגיד לי איזה שנה הוא בערך ? (באיזה שנה הוסיפו את הדברים האלו) האם המנוע הזה יותר חזק מהקודם שהיה לי?

איציק - 4X6ZH
06-08-09, 18:19
הולך להיות מענין :rolleyes:

נמרוד
06-08-09, 18:25
א. תעלה באמת צילומים שמראים את המכלולים השונים שאתם מדבר עליהם.
ב. תנסה לאתר לוחיות מידע/מספרים, תנקה ותצלם ככה שניתן יהיה לקרוא אותם.

tzagi
07-08-09, 06:25
אתה לא חושב שזה סוג של שאלות שהית צריך לשאול(את המוכר) לפני שקנית(או שילמתה על) את המנוע?

tooshey
08-08-09, 14:32
הבאתי מנוע חדש מיבוא ושמתי לב שרשום לו על הטורבו efi turbo ובמנוע שהיה אצלי המקורי היה רשום d-turbo
מה גם שהמכסה שסטומים בצבע שחור והמנוף של הכבל גז עם מכלול חשמלי מה שאצלי לא היה
עוד דבר ראיתי שיש צינור כזה מברזל נראה שהוא צינור קירור כלשהוא אני יעלה תמונות יותר מאוחר..
מישהוא יכול להגיד לי איזה שנה הוא בערך ? (באיזה שנה הוסיפו את הדברים האלו) האם המנוע הזה יותר חזק מהקודם שהיה לי?

d זה כמו דוד
efi זה קיצור של אפרים, אני חושב.
העיקר ששניהם טורבו, זה מה שקובע!

המכסה שסתומים זה לא בעיה,אתה יכול לצבוע אותו בכל צבע.
שלי למשל תכלת אופטימי,או אפרסק,אני לא זוכר בדיוק.

כבל גז מחוט חשמל זה בסדר,העיקר שיהיה חוט עבה!

היילקס ד טורבו הוא דגם יותר ישן מאפי טורבו, ככה שכנראה המנוע שלך משנות האלפיים או משנות התשעים מקסימום. בערך.

וברצינות, תגיד, אתה הולך להחליף מנוע בעצמך????

בברכה,טושי

פלג_
08-08-09, 15:30
שלום

אין כל צורך לדאוג.
לפי ההסבר שלך זה מנוע מיבוא טיפוסי, זה בדיוק אותו מנוע שמקבל פה בארץ כל אחד אחר שקנה מנוע מיבוא.
של היילקס או הייס.

מחסה שסטומים כסוף ולא שחור עם פתח מילוי במרכז במקום בקצה, אין שום בעייה להחליף אותו עם הראש שסטומים שיש לך!

משאבת דלק אלקטרונית, כך זה מגיע במנועי יבוא, בזמן ההתקנה מחליפים אותה עם המשאבה המכנית שיש אצלך במנוע היישן
בנוסף שי סיכוי שצריך להחליף גם את הקרטר עם הקרטר הישן שלך.
הטורבו במנוע מיבוא, קצת יותר גדול מהמנוע שקיים פה בארץ, גם אותו אפשר להתקין כמו שהוא אין שום בעיה.

בעיקרון זה אותו מנוע על תצפה לאיזה שינוי מיוחד, גם מהטורבו.
ואם היה שינוי זה רק בגלל מנוע גמור שהיה לך אז ומנוע (בשאיפה) יותר טוב עכשיו.
אני מדבר על שנת 98-02 פה בארץ

אלי לא יודע מי מתכנן לבצע לך את העבודה, אבל אתה צריך למצוא מישהו מקצועי ושמכיר את העניין.
בעיקר בנושא המשאבת סולר!

אני עברתי את זה כבר, זה לא פשוט, אבל אני מרוצה מאוד.

פלג_

מידן פרטוש
10-08-09, 17:55
תודה רבה לכל העונים! אני מרכיב את המנוע אצל מוסך מורשה פשוט היו לי כמה שאלות שסתם עניינו אותי..

-->