PDA

צפייה בגרסה מלאה : מעוניין בהמלצה למסלול פשוט אבל יפה באזור חיפה

skhaikin
20-06-04, 00:06
היי

אני רוצה להתחיל "לחוש" את הסופה החדשה - בלי להשתגע מיד במסלולים קשים וארוכים. למישהו יש המלצה למסלול שטח יפה ולא מסובך באזור חיפה (איפה שאפשר גם לצאת עם רכב בודד ) ?

Gilad
20-06-04, 13:08
אתה יכול לטייל בנחל גלים, מתחת לשכונת דניה.

השביל מתחיל ברח' נורבגיה. זה רחוב ללא מוצא, בערך בעמצע הרחוב, איפה שנגמרים הבתים מצד ימין, יש ירידה למטה בצמוד לבית.
השביל יורד משם, אתה יכול להיכנס לעין קדם - מעיין נחמד עם נקבה ובריכה.
תמשיך עוד עם השביל ותגיע לבתים נטושים. אתה יכול להמשיך ישר לכיוון טירת הכרמל ומשם לים או לאן שלא תירצה, או שלפנות ימינה ולעלות חזרה לכיוון דניה.
מכאן יש שתי דרכים, אחת קלה יחסית, פונים שמאלה בסוף העליה וממשיכים לכיוון החלק התחתון של דניה.
השניה, ממשיכים עם העלייה ומגיעים לחריץ נחמד, אפשר לעבור אותו בקלות, ואפשר לשחק קצת... :lol:
אם תמשיך ממנו תתחבר לשביל שמגיע מרח' נורבגיה - זה מההתחלה.

תהנה

אם אתה מגיע אתה יכול להרים טלפון 051-807222 , יש מצב שאני אצטרף אליך.
ביי

גלעד

אלון_ק
20-06-04, 20:01
http://www.jeepolog.com/jp_forum/viewtopic.php?t=3684

skhaikin
20-06-04, 21:27
כן, נקסוס, אהבתי :lol:
האמת היא שידעתי שכך הוא המצב, אבל מה לעשות שזה האתר שאני הכי אוהב - אז החלטתי לשאול פה קודם לפני שאני עובר לג'יפטריפ :arrow:

אגב... אני מבין שאתה חיפאי או מהאזור ? יש מצב להיות חבר שלך ? 8)

אביב
20-06-04, 22:58
שתי אפשרויות בשבילך:

האחת, מיד בכניסה לעוספייה תפנה ימינה עם השילוט המוביל לנחל חיק. תמשיך כמאתיים מטר ואז תפנה ימינה. תמשיך כרצונך בסבך השבילים המהנים שם.

השנייה, סע עד דליית אל-כרמל, תעבור אותה לכוון צומת אלייקים, ביציאה מדליה, בכיכר, תפנה לכוון המוחרקה. במגרש החנייה תפנה שמאלה ובשביל הראשון ימינה לכוון הירידה דרך שמורת המוחרקה אל כביש שמוביל מצומת ג'למה ליקנעם.

תהנה.

enakar
21-06-04, 00:14
ועוד אפשרות מקסימה. רד ברחוב סורוקה ברמן בגין עד הסוף למטה, בסוף הכביש תפגוש שביל עפר הממשיך לכוון הים. השביל הולך ונעשה מדורג אך בכל זאת קל למעבר. באמצע מדרגה "קלה", לפעמים צריך להזיז קצת אבנים (וגם קצת את התחת). בקיצור המסלול יורד עד טירת הכרמל, מטמטם ביופיו ולא ארוך. אחרי שתעשה אותו מלמעלה, תוכל גם מלמטה. תאמין לי, שונה לגמרי. חויה מצוינת גם לכל המשפחה.

-->