PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה כללית - איזה בעל מקצוע אני צריך?

WildLove
14-08-09, 19:01
אהלן חברים,
לא כל כך קשור לאתר אבל חשבתי ששווה לנסות..
אני צריך לייצר משהו בכמות מסחרית, משהו בסגנון קופסא של פיצה רק מברזל (פח, לא מגולבן)
זה צריך להיות מדויק לכן אני חושב שזה צריך להיות לייזר - אבל תתקנו אותי אם אני טועה, יש הרבה חיתוכים וחורים.
פניתי למהנדס, הוא סירטט לי את כל מה שאני צריך בAuto cad ואמר לי לפנות עם זה למפעל
עכשיו נשאלת השאלה..איזה סוג של מפעל אני צריך? מי עושה דברים כאלה? איך מסווג עסק כזה?
ואם למישהו יש נסיון במשהו דומה אשמח לשמוע עצות
תודה מראש ושבת שלום!
אלעד

omri_t
14-08-09, 19:19
האם צריך לייצר את זה בכיפוף פח?
או שבשל רמת הדיוק הגבוהה (?!?) צריך לייצר את זה בעיבוד שבבי?

WildLove
14-08-09, 19:22
אני לא מומחה גדול והרגע די קיללת אותי
אין צורך ברמת גימור מטורפת, זה לא צריך להיות עם צבע או משהו כזה... מדובר בפח שצריך לחתוך במידות מסוימות, ולאחר מכן לעשות כיפופים בכל מיני מקומות, והמון ניקובים וחורים בכל מיני מקומות
ושוב מדובר על כמות מסחרית, בתור התחלה - 50 עד 100 יחידות של אותו מוצר
האם יותר משתלם לעשות את זה אצל בעל מקצוע "ידני"? או "לייזר"? או מה האפשרויות שבעצם עומדות בפני?

נמרוד
14-08-09, 19:48
אתה צריך מפעל לזיווד. ניקוב, לייזר, כיפוף, עיבודים שבביים- יש שיטות ייצור שונות ומשונות, לכל אחת את השימוש שלה ובדרך כלל משלבים בינהן, בהתאם למוצר, הדרישות, הכמויות...

יש לך כאן בפורום מומחה בתחום - חיים רכס. אתה לא הראשון ולא האחרון מחברי הפורום שיזכו לקבל ממנו עצה אמיתית מכל הלב.

ואחרי שהתייעצת עם מומחה, ואתה יודע מה אתה צריך (לא נשמע ככה כרגע), אם אתה מחפש מפעל מתאים, קבל http://www.zivudm.com/ צור קשר עם מאיה פז, ותאמר לה שהגעת מפורום ג'יפולוג :D

YoavR
15-08-09, 16:52
אהלן חברים,
לא כל כך קשור לאתר אבל חשבתי ששווה לנסות..
אני צריך לייצר משהו בכמות מסחרית, משהו בסגנון קופסא של פיצה רק מברזל (פח, לא מגולבן)
זה צריך להיות מדויק לכן אני חושב שזה צריך להיות לייזר - אבל תתקנו אותי אם אני טועה, יש הרבה חיתוכים וחורים.
פניתי למהנדס, הוא סירטט לי את כל מה שאני צריך בAuto cad ואמר לי לפנות עם זה למפעל
עכשיו נשאלת השאלה..איזה סוג של מפעל אני צריך? מי עושה דברים כאלה? איך מסווג עסק כזה?
ואם למישהו יש נסיון במשהו דומה אשמח לשמוע עצות
תודה מראש ושבת שלום!
אלעד

אני עובד כבר די הרבה זמן עם מפעל שעושה דברים כאלה.
עיקר העבודה שלו הוא זיווד וייצור מכונות להיי-טק. (הכל ממוחשב, נקי והמכונות כולן CNC)
אני לא יודע אם הם מתעסקים בכמויות שאתה רוצה אבל שווה לבדוק ולקבל הצעת מחיר.
במצב של היום - מי יודע.

צור איתי קשר אם זה רלוונטי, אשמח לקשר ביניכם.

יואב

-->