PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיה בלוקר קדמי

afi1981
17-08-09, 08:49
היי אתמול אחרי מסלול טכני קשה ראיתי שחלק מהברגים של הלוקר עפו לי וחלק נישברו השאלה היא איך אני מחלץ את הלוקר אני מתכוון לברגים שתופסים את הלוקר לגלגל

נזל לי גם קצת שמן אחרי החילוץ איזה שמן אני צריך ?????

GodsFather
17-08-09, 10:55
צריך לפתוח את ברגי האלן תחילה (יש לוקרים שאלה ברגים רגילים, אני מתכוון לברגים המקיפים את הזרוע של הלוקר), להוציא את המנגנון בעדינות(לא לבדוק אם הלוקר עובד בזמן ההוצאה! ) , ואז נחשפת טבעת אבטחה, מוציאים אותה ואז אפשר לפתוח את הברגים החיצוניים של הלוקר ולשלוף אותו החוצה.

ממלאים שמן 80-90 איכותי דרך פתח המילוי של הביצה.

אם נוזל השמן כנראה נפרץ מחז"ש, תנקה את האיזור היטב ותחליף את המחז"ש הפגוע.

יש בפורום הסברים נוספים עם תמונות, מכיר את המשחק "חפש-נא" ?

afi1981
17-08-09, 12:29
צריך לפתוח את ברגי האלן תחילה (יש לוקרים שאלה ברגים רגילים, אני מתכוון לברגים המקיפים את הזרוע של הלוקר), להוציא את המנגנון בעדינות(לא לבדוק אם הלוקר עובד בזמן ההוצאה! ) , ואז נחשפת טבעת אבטחה, מוציאים אותה ואז אפשר לפתוח את הברגים החיצוניים של הלוקר ולשלוף אותו החוצה.

ממלאים שמן 80-90 איכותי דרך פתח המילוי של הביצה.

אם נוזל השמן כנראה נפרץ מחז"ש, תנקה את האיזור היטב ותחליף את המחז"ש הפגוע.

יש בפורום הסברים נוספים עם תמונות, מכיר את המשחק "חפש-נא" ?

אוקי אבל בניסעה עד ששמתי לב ללוקר הוא זז קצת מהמקום שלו ימינה שמאלה
גם עכשיו שהרכב עומד אני יכול להזיז את הלוקר שמאלה או ימינה
איך אני אמור למצוא את המקום שלו

afi1981
17-08-09, 13:30
אוקי אבל בניסעה עד ששמתי לב ללוקר הוא זז קצת מהמקום שלו ימינה שמאלה
גם עכשיו שהרכב עומד אני יכול להזיז את הלוקר שמאלה או ימינה
איך אני אמור למצוא את המקום שלו

זה לא שמן זה גריז בכמות אדירההההההההההההה

רון נחמן
17-08-09, 17:22
זה לא שמן זה גריז בכמות אדירההההההההההההה

תפרק בעדינות את הלוקר. איך לחלץ את הברגים? אם הראש הלך, תוכל לחלץ את הברגים השבורים אחרי שתוציא את ה"מכסה" (זה שעליו יושב הלוקר). אם ההברגה עצמה הלכה, תנסה לשחרר אותם עם דורן ומכות פטיש (בעדינות!)
כשאתה מרכיב אותו אתה ממקם את הלוקר בכיוון הנכון. לא צריך הרבה יותר מחוש טכני כדי להבין איך הוא עובד ולמקם נכון, זאת מערכת פשוטה מאוד.

afi1981
17-08-09, 17:27
תפרק בעדינות את הלוקר. איך לחלץ את הברגים? אם הראש הלך, תוכל לחלץ את הברגים השבורים אחרי שתוציא את ה"מכסה" (זה שעליו יושב הלוקר). אם ההברגה עצמה הלכה, תנסה לשחרר אותם עם דורן ומכות פטיש (בעדינות!)
כשאתה מרכיב אותו אתה ממקם את הלוקר בכיוון הנכון. לא צריך הרבה יותר מחוש טכני כדי להבין איך הוא עובד ולמקם נכון, זאת מערכת פשוטה מאוד.

ומה לגבי הגריז ???
זה גריז מיוחד או כל גריז מתאים ?????

מורי
17-08-09, 20:00
הסיבה שנוזל לך משם גריז היא שנוזל שמן מהדיפ',מתערבב עם הגריז ואז הוא דליל מספיק כדי לנזול.

טפל בנזילה על הדרך.

afi1981
18-08-09, 00:11
הסיבה שנוזל לך משם גריז היא שנוזל שמן מהדיפ',מתערבב עם הגריז ואז הוא דליל מספיק כדי לנזול.

טפל בנזילה על הדרך. אין לי שם שמן זה גריז מלוכלך הגריז לא נוזל הוא עף בנסיעה
עקב ברגים שבורים

השאלה היא מחר שאני ירכיב את הלוקר איזה גריז אני צריך להשים שם ?????

-->