PDA

צפייה בגרסה מלאה : לבאר שבעים שביננו- בקשת מידע

dudu
20-08-09, 11:37
בוקר טוב
במסגרת העבודה אני היום בבאר שבע ויש לי שלוש שאלות:
1) איפה אפשר לתדלק סולר במחיר שפוי (אני בעמק שרה)
2)ראיתי שהשוק הבדוואי נפתח היום יש למישהו מושג עד איזו שעה הוא פעיל?
3)מה כדאי לחפש בשוק אם אני כבר פה?
תודה ויום טוב

idanw
20-08-09, 14:29
בוקר טוב
1) איפה אפשר לתדלק סולר במחיר שפוי (אני בעמק שרה) ממש מול השוק הבדואי יש תחנת סונול 4.97
2)ראיתי שהשוק הבדוואי נפתח היום יש למישהו מושג עד איזו שעה הוא פעיל? 14:00 בערך
3)מה כדאי לחפש בשוק אם אני כבר פה? מזרנים, כוסות, כמו בכל שוק בן דודי ממוצע... אה, וכבשים.
תודה ויום טוב

אם אתה רוצה לאכול, בעיר העתיקה ברחוב סמילנסקי יש את "שגרירות תימן" מומלץ ובזול!

תהנה!

dudu
20-08-09, 14:36
עידן תודה רבה
את השוק כנראה אני אפספס אבל לתדלק אני חייב
שוב תודה רבה

ד ו ר ו ן
20-08-09, 14:42
תחנת דלק "דלק" ליד באר-אברהם.
5.26 לליטר סולר אם אתה לוקח כרטיס תדלוק של התחנה (אין התחייבות כלשהי או מסירת פרטי אשראי).

mixael
22-08-09, 00:30
...והזהר מתחנת "פז" באותו המקום !
אמנם זה היה לפני 5 שנים, אבל באורח פלא מיכל של אופל אסטרה צבאית, בנפח כולל של 46 ליטר לפי היצרן, היה מצליח להכיל באופן קבוע מעל 50 ליטר סולר :rolleyes:

ד ו ר ו ן
22-08-09, 01:08
פורסם במקור על ידי dudu http://www.jeepolog.com/forums/images/buttons_red/viewpost.gif (http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?p=261271#post261271)
בוקר טוב
1) איפה אפשר לתדלק סולר במחיר שפוי (אני בעמק שרה) ממש מול השוק הבדואי יש תחנת סונול 4.97

אני אישית תדלקתי שם מיכל מל לפני כמה שנים, ביציאה מב"ש דרומה התחיל עשן ברמת מיסוך של נגמ"ש..והרכב הרגיש כבד מאד.
אחרי כן נתקלתי ברשימת תחנות עם דלק מהול- התחנה הזו היתה שם יותר מפעם אחת- תבדוק שוב ברשימה הנ"ל אם היא לא נמצאת שם עדיין.
המחיר הזה נמוך מאד גם בסדרי גודל דרומיים.

idanw
22-08-09, 13:11
אני מתדלק שם (סונול שמול השוק הבדואי)כבר כמעט שנתיים, באופן קבוע ורק שם.
עם שני רכבים (דיפנדר, וקסארה דיזל).
לא היו בעיות..

חוצמזה, בעמק שרה יש את יגל, שאמנם נראת קצת מפוקפקת, אבל כמה חברים שלי מתדלקים שם קבוע (5.00 ש"ח)

עידן

ד ו ר ו ן
22-08-09, 16:00
אני מתדלק שם (סונול שמול השוק הבדואי)כבר כמעט שנתיים, באופן קבוע ורק שם.
עם שני רכבים (דיפנדר, וקסארה דיזל).
לא היו בעיות..
חוצמזה, בעמק שרה יש את יגל, שאמנם נראת קצת מפוקפקת, אבל כמה חברים שלי מתדלקים שם קבוע (5.00 ש"ח)
עידן
נתחיל בכך שאני מתכוון לתחנת סונול מול השוק שנקראית "סונול מלי".
התדלוק האחרון שלי היה לפני מעל שנתיים- תופעות הלוואי והג'יפה שמצאתי במסנן סולר אחרי התחנה הזו הספיקו מבחינתי לא לחזור או לתת סיכוי נוסף לתחנה הזו-העובדה כי היא היתה ברשימה השחורה של תחנות שנכשלו בבדיקות נקיון דלקים יותר מפעם אחת בעבר נתנה תוקף לתוצאות התדלוק.
אם מאז הם שינו את דרכם או שבכלל יש בעלים אחר אז דיינו.

dudu
24-08-09, 20:20
בסופו של דבר תדלקתי בסונול מול השוק הבדוואי כמו שהמליץ עידן
ורק כשחזרתי מהעבודה ראיתי את את התגובה /אזהרה של דורון מאז נסעתי כמעט 400KM על הסולר הזה ובינתיים הכל בסדר (נראה לי)
תודה

-->